2599 ден. за Детски тротинет 


Опции:
Купи за 2599 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  24.03.2021  до  31.07.2022 

Добивате :

Ултра модерни и лесни! Шарени и забавни незаборавни моменти. Одличен сопатник на вашето дете во секоја пригода, дали било тоа патување, одмор или во дворот.
Шифра:
7888000 – зелен
7888001 – цветови
7888023 – графити
7888024 – бел
• Наменет за деца до 50 kg.
• Рачката се преклопува за полесен транспорт.
• Достапни 4 дизајни.
• Лед диоди на тркалцата.
• Сопирачка на задните тркала.
• 3 висини на регулирање на рачките:70 ,76,82 cm.
• Меки гумени рачки за удобно возење.
• Димензии на производот:56x70x22 cm.

Појаснување:
 Производот е лесен за употреба

Постапка за превзeмање на производот:
 Нарачка можете да направите и телефонски на моб. и viber 078 439 829 (достапни секој работен ден од 09:00 - 17:00 часот)  
 За сите фирми постои можност производите да се уплатат на фактура!


Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Сет гарнитура 
Kupinapopust.mk
Сет гарнитура 
Уште 2 дена и 19 ч.
 
Лежалка на преклоп
Kupinapopust.mk
Лежалка на преклоп
Уште 2 дена и 19 ч.