1299 ден. за апарат за стругање на пети - модел Sholl Welvet Smooth во розева или сина боја

Со купување на овој ваучер добивате 16 "kupinapopust" поени.

Купи за 1299 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  18.02.2021  до  31.07.2022 

Добивате:
 Апарат за стругање на пети
 Модел Sholl Welvet Smooth во розева или сина боја
• Мека рачка со ергономски облик
 Едноставно и ефективно ротационо движење
 Има долги микроабразивни честички во комбинација со фини дијамантски кристали, оставајќи ги стапалата нежни и меки
 Уживајте во мекоста на нозете и заборавете на непријатност. 
Појаснување:
 Производот е лесен за употреба
 На следниов ЛИНК може да погледнете подетални информации околу производот


Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Сет гарнитура 
Kupinapopust.mk
Сет гарнитура 
Уште 2 дена и 19 ч.
 
Лежалка на преклоп
Kupinapopust.mk
Лежалка на преклоп
Уште 2 дена и 19 ч.