2799 ден. за Iskrа GX-EID043 ударна дупчалка + 2 год. гаранција + бесплатна достава

Со купување на овој ваучер добивате 59 "kupinapopust" поени.

Купи за 2799 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  17.02.2021  до  31.07.2022 

Добивате:
 Iskrа GX-EID043 ударна дупчалка
 Бесплатна достава
Технички карактеристики:
- Моќност : 1050W (max)
- Вртежи : 0-3000 врт / мин
- Променлив футер: Ø 1,5 - 13 mm
- Променлива брзина
- Две насоки на вртење
- Додатна рачка
- Должина на кабел: 1.8 m
- 2 год. гаранција
 Одлична за работење на тешко дофатни места, и претцизно дупчење во пластика, метал, дрво, плочки, и бетон
Појаснување:
 Производот е лесен за употреба


Ул. Никола Вапцаров 3/1,
реон 8, Центар, Скопје
Покажи ми го патот
тел: 02/ 3 256 027
078/ 439 829
e-mail
admin@kupinapopust.mk
WEB
Facebook
Раб. време:
секој раб. ден
од 09:00 до 17:00ч


ISKRA - симбол за квалитет веќе со децении!

Нудиме голем асортиман на производи од реномираниот бренд Искра. Дупчалки, косилки, бормашини, тримери, рачни алати, апарати за домаќинство и многу други производи! Одберете го вашиот посакуван производ и нарачајте веднаш! За корисниците кои ќе платат со платежна картичка доставата е бесплатна!


Kupinapopust.mk е посредник при промоцијата и продажбата на производот. Трговец е фирмата Крусел дооел, ул.Борис Трајковски 86 а, 1000, Скопје, ДБ: МК4030992215977 

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Сет гарнитура 
Kupinapopust.mk
Сет гарнитура 
Уште 3 дена и 1 ч.
 
Лежалка на преклоп
Kupinapopust.mk
Лежалка на преклоп
Уште 3 дена и 1 ч.