1599 ден. за Iskrа GX-AG046-2 аголна брусалка од 500W + 2 год. гаранција + бесплатна достава

Со купување на овој ваучер добивате 16 "kupinapopust" поени.

Купи за 1599 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  17.02.2021  до  30.06.2023 

Добивате:
 Iskrа GX-AG046-2 аголна брусалка од 500W
 Бесплатна достава
Технички карактеристики:
Напон: 220-240V~50Hz
- Јачина: 500W (max)
- Вртежи: 0-11.000 okr/min                                                         
- Големина на диск Ø 115 mm
- Осовина: M14
- Две дотатни места за рачка                                                         
- Должина на кабел: 1,8m
- Димензии на пакување (В mm): 295 (Д) x 135 (Ш) x 120 (V)
- Нето тежина: 1,9 kg
- 2 год. гаранција
Појаснување:
 Производот е лесен за употреба


Ул. Никола Вапцаров 3/1,
реон 8, Центар, Скопје
Покажи ми го патот
тел: 02/ 3 256 027
078/ 439 829
e-mail
admin@kupinapopust.mk
WEB
Facebook
Раб. време:
секој раб. ден
од 09:00 до 17:00ч


ISKRA - симбол за квалитет веќе со децении!

Нудиме голем асортиман на производи од реномираниот бренд Искра. Дупчалки, косилки, бормашини, тримери, рачни алати, апарати за домаќинство и многу други производи! Одберете го вашиот посакуван производ и нарачајте веднаш! За корисниците кои ќе платат со платежна картичка доставата е бесплатна!


Kupinapopust.mk е посредник при промоцијата и продажбата на производот. Трговец е фирмата Крусел дооел, ул.Борис Трајковски 86 а, 1000, Скопје, ДБ: МК4030992215977 

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Сет за нокти Salon Shaper - 25%
OnlineShopping Mk
Сет за нокти Salon Shaper
Уште 10 ч. 50 мин.
 1 Купувач
Закачалка за на ѕид - модел АКИРА
Kupinapopust.mk
Закачалка за на ѕид - модел АКИРА
Уште 10 ч. 50 мин.
 2 Купувачи
Монтажна закачалка за алишта - 25%
OnlineShopping Mk
Монтажна закачалка за алишта
Уште 10 ч. 50 мин.
 
Преносен блендер - 33%
OnlineShopping Mk
Преносен блендер
Уште 10 ч. 50 мин.
 
Relax & Tone - масажер - 13%
OnlineShopping Mk
Relax & Tone - масажер
Уште 10 ч. 50 мин.
 
Сет анти-вибрациски подлоги за машина за перење - 45%
OnlineShopping Mk
Сет анти-вибрациски подлоги за машина за перење
Уште 10 ч. 50 мин.
 12 Купувачи
Масажер за истегнување на грб - 20%
OnlineShopping Mk
Масажер за истегнување на грб
Уште 10 ч. 50 мин.
 1 Купувач
Рачен блендер 4 во 1 - 8%
OnlineShopping Mk
Рачен блендер 4 во 1
Уште 10 ч. 50 мин.
 
Вертикална сушара на 3 нивоа - 20%
OnlineShopping Mk
Вертикална сушара на 3 нивоа
Уште 10 ч. 50 мин.
 
Nicer Dicer Plus сецко - 43%
Kupinapopust.mk
Nicer Dicer Plus сецко
Уште 10 ч. 50 мин.
 
 E-Table масичка за лаптоп - 30%
OnlineShopping Mk
 E-Table масичка за лаптоп
Уште 10 ч. 50 мин.
 1 Купувач
LED огледало за шминкање - 29%
OnlineShopping Mk
LED огледало за шминкање
Уште 10 ч. 50 мин.
 
Курс по практично основно сметководство во времетраење од 2 месеци - 56%
Винер - Едукација сметководство и консалтинг
Курс по практично основно сметководство во времетраење од 2 месец...
Уште 10 ч. 50 мин.