1599 ден. за Iskrа GX-AG046-2 аголна брусалка од 500W + 2 год. гаранција + бесплатна достава

Со купување на овој ваучер добивате 16 "kupinapopust" поени.

Купи за 1599 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  17.02.2021  до  31.07.2022 

Добивате:
 Iskrа GX-AG046-2 аголна брусалка од 500W
 Бесплатна достава
Технички карактеристики:
Напон: 220-240V~50Hz
- Јачина: 500W (max)
- Вртежи: 0-11.000 okr/min                                                         
- Големина на диск Ø 115 mm
- Осовина: M14
- Две дотатни места за рачка                                                         
- Должина на кабел: 1,8m
- Димензии на пакување (В mm): 295 (Д) x 135 (Ш) x 120 (V)
- Нето тежина: 1,9 kg
- 2 год. гаранција
Појаснување:
 Производот е лесен за употреба


Ул. Никола Вапцаров 3/1,
реон 8, Центар, Скопје
Покажи ми го патот
тел: 02/ 3 256 027
078/ 439 829
e-mail
admin@kupinapopust.mk
WEB
Facebook
Раб. време:
секој раб. ден
од 09:00 до 17:00ч


ISKRA - симбол за квалитет веќе со децении!

Нудиме голем асортиман на производи од реномираниот бренд Искра. Дупчалки, косилки, бормашини, тримери, рачни алати, апарати за домаќинство и многу други производи! Одберете го вашиот посакуван производ и нарачајте веднаш! За корисниците кои ќе платат со платежна картичка доставата е бесплатна!


Kupinapopust.mk е посредник при промоцијата и продажбата на производот. Трговец е фирмата Крусел дооел, ул.Борис Трајковски 86 а, 1000, Скопје, ДБ: МК4030992215977 

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Сет гарнитура 
Kupinapopust.mk
Сет гарнитура 
Уште 3 дена и 1 ч.
 
Лежалка на преклоп
Kupinapopust.mk
Лежалка на преклоп
Уште 3 дена и 1 ч.