4490 ден. за Iskrа RS650 сабјеста пила + 2 год. гаранција + бесплатна достава

Со купување на овој ваучер добивате 83 "kupinapopust" поени.

Купи за 4490 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  17.02.2021  до  31.07.2022 

Добивате:
 Iskrа RS650 сабјеста пила
 Бесплатна достава
Технички карактеристики:
- 230-240V~50Hz
- Јачина: 650W
- Број во празен од: 900-3000 min-1
- Должина на чекор: 20 mm
- Променлива брзина
- Димензии (mm): 470 x 80 x 180
- Нето тежина: 3,2 kg
- Бруто тежина: 3,36 kg
 Дебелина на сечење:
- дрво: 115 mm
- железо: 5 mm
- 2 год. гаранција
 Прибор:
- 1 x нож за дрво
- 1 x нож за метал
Појаснување:
 Производот е лесен за употреба


Ул. Никола Вапцаров 3/1,
реон 8, Центар, Скопје
Покажи ми го патот
тел: 02/ 3 256 027
078/ 439 829
e-mail
admin@kupinapopust.mk
WEB
Facebook
Раб. време:
секој раб. ден
од 09:00 до 17:00ч


ISKRA - симбол за квалитет веќе со децении!

Нудиме голем асортиман на производи од реномираниот бренд Искра. Дупчалки, косилки, бормашини, тримери, рачни алати, апарати за домаќинство и многу други производи! Одберете го вашиот посакуван производ и нарачајте веднаш! За корисниците кои ќе платат со платежна картичка доставата е бесплатна!


Kupinapopust.mk е посредник при промоцијата и продажбата на производот. Трговец е фирмата Крусел дооел, ул.Борис Трајковски 86 а, 1000, Скопје, ДБ: МК4030992215977 

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Сет гарнитура 
Kupinapopust.mk
Сет гарнитура 
Уште 1 ден и 6 ч.