3799 ден. за Iskrа GX-MC010B циркуларна пила + 2 год. гаранција + бесплатна достава

Со купување на овој ваучер добивате 84 "kupinapopust" поени.

Купи за 3799 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  17.02.2021  до  31.07.2022 

Добивате:
 Iskrа GX-MC010B циркуларна пила
 Бесплатна достава
Технички карактеристики:
- 1200 W јачина
- 5000 rpm во празен од
- Длабочината на сечење на 90 ° - 60 mm
- при 45 ° - 48 mm
- Подесувачки агол на сечење до 45 °
- 1,8 m кабел
- 2 год. гаранција
Појаснување:
 Производот е лесен за употреба


Ул. Никола Вапцаров 3/1,
реон 8, Центар, Скопје
Покажи ми го патот
тел: 02/ 3 256 027
078/ 439 829
e-mail
admin@kupinapopust.mk
WEB
Facebook
Раб. време:
секој раб. ден
од 09:00 до 17:00ч


ISKRA - симбол за квалитет веќе со децении!

Нудиме голем асортиман на производи од реномираниот бренд Искра. Дупчалки, косилки, бормашини, тримери, рачни алати, апарати за домаќинство и многу други производи! Одберете го вашиот посакуван производ и нарачајте веднаш! За корисниците кои ќе платат со платежна картичка доставата е бесплатна!


Kupinapopust.mk е посредник при промоцијата и продажбата на производот. Трговец е фирмата Крусел дооел, ул.Борис Трајковски 86 а, 1000, Скопје, ДБ: МК4030992215977 

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Сет гарнитура 
Kupinapopust.mk
Сет гарнитура 
Уште 1 ден и 7 ч.