1799 ден. за Iskrа HG2000 индустриски фен од 2000W + 2 год. гаранција + бесплатна достава

Со купување на овој ваучер добивате 33 "kupinapopust" поени.

Купи за 1799 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  16.02.2021  до  31.07.2022 

Добивате:
 Iskrа HG2000 индустриски фен од 2000W
 Бесплатна достава
Технички карактеристики:
- 230 / 240V~50Hz
- Јачина I / II: 1000 / 2000W
- Проток на воздух I / II: 300 / 500 l/min
- Температура при раб. I / II: 350 / 550 °C
 Прибор:
- плосната млазница
- заштитна млазница за стакло
- млазница за отстранување боја
- триаголне струг со дрвена рачка
- млазница за редуцирање
 Куфер:
- Димензии (mm): 235 x 88 x 265
- Нето те/ина: 1,64 kg
- Бруто тежина: 1,8 kg
- 2 год. гаранција
Појаснување:
 Производот е лесен за употребаУл. Никола Вапцаров 3/1,
реон 8, Центар, Скопје
Покажи ми го патот
тел: 02/ 3 256 027
078/ 439 829
e-mail
admin@kupinapopust.mk
WEB
Facebook
Раб. време:
секој раб. ден
од 09:00 до 17:00ч


ISKRA - симбол за квалитет веќе со децении!

Нудиме голем асортиман на производи од реномираниот бренд Искра. Дупчалки, косилки, бормашини, тримери, рачни алати, апарати за домаќинство и многу други производи! Одберете го вашиот посакуван производ и нарачајте веднаш! За корисниците кои ќе платат со платежна картичка доставата е бесплатна!


Kupinapopust.mk е посредник при промоцијата и продажбата на производот. Трговец е фирмата Крусел дооел, ул.Борис Трајковски 86 а, 1000, Скопје, ДБ: МК4030992215977 

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Сет гарнитура 
Kupinapopust.mk
Сет гарнитура 
Уште 12 ч. 22 мин.