799 за безконтактен инфраред топломер

Со купување на овој ваучер добивате 16 "kupinapopust" поени.

Купи за 799 ден. Купи како подарок
  • Симнато од 1299 ден.
  • Попуст 38%
  • Заштедуваш 500 ден.
 • Преостанато време
 • 2 Купувачи
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  12.01.2021  до  31.07.2022 

Добивате:
• Безконтактен инфраред топломер
 Практичен за употреба
• Автоматски сензор се активира на темепература +37.5° со трепкање на дисплејот
• Погоден за мерење на температурата кај деца и возрасни,а исто така се користи и за мерење на температурата на разни објекти и површини:
- температурата на водата за капење
- храна/млеко за бебето
- собна температура итн.
• Брзо и едноставно мерење без телесен контакт
 Шифра на производот: 14440
Појаснување:
• Производот е лесен за употреба
Постапка за превзeмање на производот:
 Нарачка можете да направите и телефонски на моб. и viber 078 439 829 ,(достапни секој работен ден од 09:00 - 17:00 часот)  
 За сите фирми постои можност производите да се уплатат на фактура!


Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Може да ве интересираат и следниве понуди: