699 ден. за подвижна подлога за електрични апарати

Со купување на овој ваучер добивате 16 "kupinapopust" поени.

Купи за 699 ден. Купи како подарок
  • Симнато од 1299 ден.
  • Попуст 46%
  • Заштедуваш 600 ден.
 • Преостанато време
 • 1 Купувач
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  12.01.2021  до  31.07.2022 

Добивате:
 Подвижна подлога за електрични апарати
• Мултифункционална подвижна подлога за електрични апарати
 Може да се употребува како подлога на машина за перење, фрижидер, машина за садови итн.
 Со оваа подлога лесно можете да ги движите апаратите за домаќинство,а воедно е заштитени од вода и оштетување бидејќи се подигнати над земја
 Материјал: гумени универзални тркала PA66, метална цевка цинк
 Висина: 10 см
 Прилагодливи за големината
 Ултра силна цврстина
 Антикорозија
 Лесна за навигација со четири тркала од 360 степени
 Минимална димензија: 43,5 х 43,5cm
 Максимална димензија 66 х 66cm
 Шифра на производот: 11271
Појаснување:
• Производот е лесен за употреба
Постапка за превзeмање на производот:
 Нарачка можете да направите и телефонски на моб. и viber 078 439 829 (достапни секој работен ден од 09:00 - 17:00 часот)  
 За сите фирми постои можност производите да се уплатат на фактура!


Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Сет гарнитура 
Kupinapopust.mk
Сет гарнитура 
Уште 1 ден и 7 ч.