499 ден. за рачен часовник 1+1 ГРАТИС

Со купување на овој ваучер добивате 23 "kupinapopust" поени.

Купи за 499 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • 1 Купувач
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  12.11.2020  до  31.07.2022 

Добивате:
 Рачен часовник 1+1 ГРАТИС
 Спецификации:
- Ремчето на часовникот е изработено од гума-силикон, одговара за сите возрасти затоа што има седум различни должини за закопчување
- Механизмот е јапонски, прецизен, quartz
- Часовникот работи на батерија која си ја добивате заедно со часовникот
- Достапен во плава и црвена боја со должина на ремче 25см и дијаметар на куќиште 4.5см
Појаснување:
• Производот е лесен за употреба
Постапка за превзeмање на производот:
 Нарачка можете да направите и телефонски на моб. и viber 078 439 829 , (достапни секој работен ден од 09:00 - 17:00 часот)  
 За сите фирми постои можност производите да се уплатат на фактура!

Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Сет гарнитура 
Kupinapopust.mk
Сет гарнитура 
Уште 1 ден и 6 ч.