78% попуст или само 99 ден. за Nitro N-PHONE држач за мобилен телефон со вграден пасивен звучник од „НИТРО Компјутери“

Купи за 99 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 460 ден.
    • Попуст 78%
    • Заштедуваш 361 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  09.09.2020  до  31.07.2022 

Добивате:
 Nitro N-PHONE држач за мобилен телефон со вграден пасивен звучник.
• Упатство за користење.
Појаснување:
 Nitro N-PHONE држачот е со следниве димензии и карактеристики:
- Ширина: 110mm
- Должина: 47mm
- Висина: 45mm
- Тежина  41.5 гр.
- Боја: розева
- Звучниk: пасивен - го засилува звукот од мобилниот телефон за 2 - 2,5 пати.
 Упатство:
i- Phone 5 / 4 / 4S / 3G се поставуваат исправено
- Nokia E серија се поставува во обратна положба
- BlackBerry, Samsung, LG, HTC, Alcatel, Sony... - се бара најдобрата положба според дизајнот на телефонот
- Држачот може да се постави и во вертикална положба
 Карактеристики на Nitro N-PHONЕ:
- Направен специјално за iPhone 5 / 4 / 4S / 3G, со мала модификација од нашите сервисери или приспособување на положбата може да се користи за било кој модел на мобилен телефон кој има звучник во горниот или долниот дел
- Не содржи активни електронски елементи
- Звучникот го засилува звукот од мобилниот телефон за 2 - 2.5 пати
- Доживотна гаранција
- Потполно безбеден за Вашето здравје - производот ги поседува сертификатите:
- CE - Certificate of compliance with the council EMC directive 2004/108/EC
- Commission Regulation (EU) No 494/2011 amending Annex XVII of REACH Regulation (EC) No 1907/2006 (previously restricted under entry 23 of Regulation (EC) No 552/2009 amending Annex XVII of REACH Regulation
- (EC) No 1907/2006) - Cadmium (Cd). Test Method: With reference to US EPA Method 3052:1996 and US EPA Method 3050B:1996. Не е детектиран Cadmium (Cd)
- RoHS Directive (Restriction of Hazardous Substances Directive) 2002/95/EC - не е детектиран Кадмиум (Cd), Олово (Pb), Жива (Hg), .....
 Ваучерот може да се користи веднаш. 
• Производите се подигнуваат од просториите на НИТРО компјутери (ул. Иван Козаров 24 лок. 21 ТЦ Стара Рампа - населба Кисела Вода).
• За сите подетални информации јавете се на некој од следниве телефони: 02/ 5511 - 374; 02/ 2553 - 472 и 071/ 243 - 833


Ул. Иван Козаров 24 лок. 21
ТЦ Стара Рампа - нас. Кисела Вода
Покажи ми го патот
тел. 02/ 5511- 374
071/ 243 - 833
e-mail: 
nitro@nitro.com.mk
Работно време:
10:00 - 18:00, 
сабота 09:00 - 14:00 ч.
Facebook
WEB


Нитро Компјутери е македонска ИТ фирма која се занимава со следните области на Информатичката Технологија:

- Консулатации во врска со информатичката технологија и извршување на технички сервис
- Продажба на компјутери, печатачи, мултифункциски уреди, дигитални камери, преносни компјутери, DVD, MP3/4 плејери и друга модерна техника
- Полнење на тонери за ласерски печатачи и кертриџи за инк-џет и фото печатачи
- Компјутерска анимација
- Дизајн и подготовки за печатење
- Изработка на компјутерски програми


kupinapopust е посредник при промоцијата и продажбата на производот. Трговец е Друштво за производство, услуги и промет НИТРО КОМПЈУТЕРИ Зоран ДООЕЛ Стајковци Скопје

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Сет гарнитура 
Kupinapopust.mk
Сет гарнитура 
Уште 12 ч. 54 мин.