31% или 269 ден. за слушалки со микрофон за компјутер или лап топ во боја по Ваш избор од „НИТРО компјутери“

Со купување на овој ваучер добивате 2 "kupinapopust" поени.

Купи за 269 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 390 ден.
    • Попуст 31%
    • Заштедуваш 121 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  09.09.2020  до  31.07.2022 

Добивате:
 Слушалки со микрофон за компјутер или лап топ во боја по Ваш избор
 Карактеристики:
Микрофон: 6x5mm/58 +- 2dB
- Чувствителност: 102dB SPLat 1KHz
- Дијаметар на звучникот: 40mm
- Фреквенциски опсег: 20Hz - 20kHz
- Пакување: full-color кутија 
- Гаранција: една година
- За сите уреди со 3,5" приклучок
- Пијано финиш на надворешната страна
- Достапни бои: сина, црна, виолетова, розева
Појаснување:
 Ваучерот може да се користи веднаш.


Ул. Иван Козаров 24 лок. 21
ТЦ Стара Рампа - нас. Кисела Вода
Покажи ми го патот
тел. 02/ 5511- 374
071/ 243 - 833
e-mail: 
nitro@nitro.com.mk
Работно време:
10:00 - 18:00, 
сабота 09:00 - 14:00 ч.
Facebook
WEB


Нитро Компјутери е македонска ИТ фирма која се занимава со следните области на Информатичката Технологија:

- Консулатации во врска со информатичката технологија и извршување на технички сервис
- Продажба на компјутери, печатачи, мултифункциски уреди, дигитални камери, преносни компјутери, DVD, MP3/4 плејери и друга модерна техника
- Полнење на тонери за ласерски печатачи и кертриџи за инк-џет и фото печатачи
- Компјутерска анимација
- Дизајн и подготовки за печатење
- Изработка на компјутерски програми


kupinapopust е посредник при промоцијата и продажбата на производот. Трговец е Друштво за производство, услуги и промет НИТРО КОМПЈУТЕРИ Зоран ДООЕЛ Стајковци Скопје

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Сет гарнитура 
Kupinapopust.mk
Сет гарнитура 
Уште 2 дена и 20 ч.
 
Лежалка на преклоп
Kupinapopust.mk
Лежалка на преклоп
Уште 2 дена и 20 ч.