13% попуст или 249 ден. за USB запалка

Купи за 249 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 399 ден.
    • Попуст 38%
    • Заштедуваш 150 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  02.09.2020  до  31.07.2022 

Добивате:
 USB запалка
 Запалката се полни на струја, а можете и преку вашиот лап топ или персонален компјутер, како и од power bank
 Достапна е во повеќе бои
 Шифра на производот: 2780
Појаснување:
• Производот е лесен за употреба
Постапка за превзeмање на производот:
 Нарачка можете да направите и телефонски на моб. и viber 078 439 829 ,(достапни секој работен ден од 09:00 - 17:00 часот)  
 За сите фирми постои можност производите да се уплатат на фактура!


Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Сет гарнитура 
Kupinapopust.mk
Сет гарнитура 
Уште 12 ч. 42 мин.