399 ден. за GT рачен часовник достапен во црвена, жолта и сина боја + ГРАТИС паричник и каиш


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 13 "kupinapopust" поени.

Купи за 399 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • 1 Купувач
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  04.02.2022  до  31.07.2022 

GT рачен часовник во црвена боја + ГРАТИС паричник и каиш - 399 ден.
GT рачен часовник во жолта боја + ГРАТИС паричник и каиш - 399 ден.
GT рачен часовник во сина боја + ГРАТИС паричник и каиш - 399 ден.

Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Сет гарнитура 
Kupinapopust.mk
Сет гарнитура 
Уште 1 ден и 6 ч.