Со купон од 99 ден. добивате до 70% попуст на сите брендови машки, женски часовници и накит во Outlet салоните на B-Watch 1920 лоцирани во Стара Скопска чаршија и Охрид + ексклузивни 30% попуст на брeндот ESPRIT во салоните во ГТЦ, Vero Jumbo, Capitol Mall, City Mall и Битола

Со купување на овој ваучер добивате 8 "kupinapopust" поени.

Купи за 99 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • 13 Купувачи
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  24.06.2020  до  31.08.2020 

Со купон од 99 ден. добивате: 
До 70% попуст на сите брендови машки, женски часовници и накит во Outlet салоните на B- Watch 1920 лоцирани во Стара Скопска чаршија и Охрид
• Појаснување за попустите за секој бренд:
• Pierre cardin 
- модели на 50% + 20% со купон
• Obaku 
- модели на 50%  + 20% со купон
- модели на 40% + 20% со купон
- модели со 30% +  20% со купон
• Cover 
- модели со 40% + 20% со купон (Само во Охрид)
• US Polo 
- модели на 50% + 20% со купон
- модели на 40% + 20% со купон
• Casio
- модели на 50% +20% со купон
- модели на 40% + 20% со купон
• Esprit
- модели до 40%
• AM PM 
- модели со 40% + 20% со купон (Само во Охрид)
• Lee cooper 
- модели со 30% + 20% со купон (Само во Охрид)
 Polo santa barbara 
- модели со 20% + 20% со купон
• Festina 
- модели со 30% + 20% со купон
• Daniel klein
- модели со 60% + 20% со купон (Само во Охрид)
- модели со 50% + 20% со купон
- модели со 40% + 20% со купон
 Ексклузивни 30% попуст на брeндот ESPRIT во салоните во:
- ГТЦ - Мапа
- Vero Jumbo - Мапа
- Capitol Mall - Мапа
- City Mall - Мапа
- Битола - Мапа
• B-Watch 1920 се места во кои можат да се задоволат сечии вкусови и продолжуваат да ги сведочат најубавите моменти споделени меѓу нашите потрошувачи.
Појаснување:
 Еден купон важи за 1 производ и е валиден само за салоните на B-Watch 1920, поточно Outlet салоните во Стара Скопска чаршија и Охрид и салоните во ГТЦ, Vero Jumbo, Capitol Mall, City Mall и Битола 
 Попустите се добиваат исклучиво со купон од kupinapopust, а плаќањето се врши директно во салонот.
• Купонот може да се користи веднаш и истиот не е потребно да го печатите. Може да го прикажете од вашиот мобилен телефон/таблет.  


1. Стара Скопска чаршија
Покажи ми го патот
тел. 02/ 3 223 661
е-маил
contact@b-watch.com.mk
Работно време - секој ден од 09:00ч. - 19:00ч
2. City Mall
Покажи ми го патот
тел. 02 / 3 084 720
е-маил
contact@b-watch.com.mk
Работно време - секој ден од 10:00 - 22:00ч
3. Vero Jumbo
Покажи ми го патот
тел. 02/ 3 111 666
е-маил
contact@b-watch.com.mk
Работно време - секој ден од 10:00 - 22:00ч
4. ГТЦ
Покажи ми го патот
тел. 02/ 3 109 616
е-маил
contact@b-watch.com.mk
Работно време - пон - пет од 09:00 - 21:00ч
саб - 09:00 - 17:00ч
5. Capitol Mall
Покажи ми го патот
тел. 02/ 2 445 004
е-маил
contact@b-watch.com.mk
Работно време - секој ден од 10:00 - 22:00ч
6. Битола
Покажи ми го патот
тел. 047 230 130
е-маил
contact@b-watch.com.mk
Работно време - секој ден од 10:00 - 22:00ч
7. Охрид 
Покажи ми го патот
тел. 046 200 889
е-маил
contact@b-watch.com.mk
Работно време - пон - саб од 09:00 - 21:00ч
саб - 09:00 - 19:00ч
Facebook
WEB
• Еден купон важи за 1 производ!

B-Watch 1920: Приказна која продолжува да се раскажува

Инспирирана од желбата на еден човек да го изучува часовничарскиот занает, од улиците на Струмица, преку Старата Скопска Чаршија, b watch 1920 е приказна која се раскажува низ најголемите градови во Македонија.

Во 1920 година Стефан Салџиев решава да стане часовничар и осум години подоцна отвора дуќан во Струмица.

Во 1960, Драган Салџиев, решавајќи да продолжи да чекори по стапките на својот татко продолжува да ги нуди своите часовничарски услуги во Старата Скопска Чаршија.

Тој дуќан, којшто до ден денес останува место каде што се вршат сервисни услуги и продажба на часовници, е зачетокот на сагата наречена b watch 1920

Речиси еден век по првиот зародиш на идејата, Емилија Богоевска (Салџиева) и сопругот Владимир Богоевски продолжуваат со испишувањето на оваа семејна историја која прераснува во успешна компанија изградена врз традиционални вредности, којашто секојдневно се труди да ги задоволи потребите на модерниот човек.

Како официјални дистрибутери на CASIO, Esprit, Festina, Pierre Cardin, Calypso, Haribo, Daniel Klein, Swiss Military, OBAKU, COVER, U.S.POLO ASSN, Lotus накитот, и ременчињата HIRSCH за Македонија, продажните салони на b watch 1920 се места во кои можат да се задоволат сечии вкусови и продолжуваат да ги сведочат најубавите моменти споделени меѓу нашите потрошувачи.

Часовници до 70% попуст:Santa Barbara часовници со 70% попуст:Часовници со 40% попуст:
Часовници со 30% попуст:
Може да ве интересираат и следниве понуди:

Летен третман на лице за сува кожа - детоксикација и освежителен третман со козметика на Афродита со ензимски пилинг во времетраење од 45 - 60 мин. - 56%
Салон за убавина Наташа „Angels“
Летен третман на лице за сува кожа - детоксикација и освежителен ...
Уште 1 ден и 19 ч.
 
Надградба на нокти со типсови - 52%
Салон за убавина Наташа „Angels“
Надградба на нокти со типсови
Уште 1 ден и 19 ч.
 
Гел лак - 51%
Салон за убавина Наташа „Angels“
Гел лак
Уште 1 ден и 19 ч.
 
Класичен маникир со гел лак - 44%
Салон за убавина Наташа „Angels“
Класичен маникир со гел лак
Уште 1 ден и 19 ч.
 
Депилација на цели нозе + раце со ладен восок за една употреба од брендот на Depilieve - 35%
Салон за убавина Наташа „Angels“
Депилација на цели нозе + раце со ладен восок за една употреба од...
Уште 1 ден и 19 ч.
 
Депилација на цели нозе + интима со топол и ладен восок за една употреба од брендот на Depilieve - 44%
Салон за убавина Наташа „Angels“
Депилација на цели нозе + интима со топол и ладен восок за една у...
Уште 1 ден и 19 ч.
 
Пакет од 10 антицелулитни масажи - 40%
Салон за убавина Наташа „Angels“
Пакет од 10 антицелулитни масажи
Уште 1 ден и 19 ч.
 
Една антицелулитна масажа - 47%
Салон за убавина Наташа „Angels“
Една антицелулитна масажа
Уште 1 ден и 19 ч.
 
Педикир со парафин + гел лак во боја по Ваш избор - 64%
Салон за убавина Наташа „Angels“
Педикир со парафин + гел лак во боја по Ваш избор
Уште 1 ден и 19 ч.
 
Релакс масажа на цело тело во времетраење од 45 мин. - 22%
Салон за убавина Наташа „Angels“
Релакс масажа на цело тело во времетраење од 45 мин.
Уште 1 ден и 19 ч.