34% попуст или само 199 ден. за персонализирана чаша по ваш избор

Со купување на овој ваучер добивате 10 "kupinapopust" поени.

Купи за 199 ден. Купи како подарок
  • Симнато од 300 ден.
  • Попуст 34%
  • Заштедуваш 101 ден.
 • Преостанато време
 • 31 Купувачи
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  21.01.2020  до  31.07.2022 

Добивате:
• Чаша во бела боја со дизајн, слика, текст или апликација по сопствен избор.
• Уникатен производ за Вас и Вашите најсакани.
Појаснување:
 Во зависност од Вашата желба и замисла, на чашата може да биде испишано Вашето име или името на оној на кој ќе му го подарите производот, може да стои и слика по Ваш избор или дизајн / апликација која Вас Ви се допаѓа.
 По купувањето на ваучерот, потребно е сликата, текстот што сакате да биде на чашата, заедно со кодот на ваучерот да го испратите на admin@kupinapopust.mk со цел Вашата чаша да биде изработена во најбрзо време. За било какви информации можете да не контактирате и на нашиот телефон 078 439 829. Внимавајте фотографиите да бидат со што подобар квалитет со цел подобар краен резултат.


Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Сет гарнитура 
Kupinapopust.mk
Сет гарнитура 
Уште 13 ч. 11 мин.