Јули, Август и Септември - остров ЕВИА - 7 или 9 ноќевања со сопствен или организиран автобуски превоз во „Хотел Agios Nikolaos*“ - Агиос Николаос заедно со Т.А „Solvex“


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 15 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  08.07.2019  до  31.10.2019 

 7 или 9 ноќевања со сопствен превоз - цени почнувајќи од 9858 ден. (159 евра)
 Организиран автобуски превоз за возрасни - 3720 ден. (60 евра)
 Организиран автобуски превоз за деца од 2 - 10 год. - 1860 ден. (30 евра)

Појаснување:
 Понудата е по лице за 7 или 9 ноќевања во период од 08.07 - 14.09.2019 год.
 Термините и цените за престој може да ги погледнете на сликата во прилог:

 Хотелот се наоѓа на 2,5 км од Едипсос Лутра, во центарот на Агиос Николаос на 50 м од плажата - МАПА
 Хотелот поседува 21 соба, рецепција, паркинг, градина, игралиште. 
Доплати:
 За деца до 5 год. сместувањето е БЕСПЛАТНО
 Туристичката такса за престој е подложна на промени и се плаќа директно во хотелот:
- хотели со 5*: 4 евра од соба од ноќевање
- хотели со 4*: 3 евра од соба од ноќевање
- хотели со 4*: 1.50 евра од соба од ноќевање
- хотели со 1* и 2*: 0.50 евра од соба од ноќевање
 НАПОМЕНА: Доколку патувате со сопствен превоз може да резервирате колку ноќевања сакате. За организиран превоз патувањата се однапред дефинирани по термини и неможе да се менуваат.
Процедурата за купување на ваучерот е следнава:
 Најпрво се јавувате во агенцијата на тел: 02/ 6 091 885 или 070/ 217 346 или пишувате на е-маил: travel@solvex.net со прашање дали има слободно место и се информирате за се што ве интересира во врска со патувањето. 
- Потоа ни пишувате на admin@kupinapopust.mk за да Ви креираме опција за посакуваниот термин. 
- Уплатата ја правите преку kupinapopust online или во банка со уплатница - Види пример од уплатница
- Уплатата е можна само само преку kupinapopust.mkУплата директно во агенцијата нема да биде прифатена
- За сите детали во врска со уплатата, јавете се на 078 439 829. По уплатата го прикажувате ваучерот издаден од kupinapopust во агенцијата и со тоа резервацијата ви се потврдува.

Бул. Јане Сандански бр. 67
Аеродром
Покажи ми го патот
тел. 
02/ 6 091 885
070/ 217 346
е-маил
travel@solvex.net
Раб. време
пон - пет - 10:00 - 17:00ч
сабота - 10:00 - 15:00ч
Facebook
WEB

 Пред купување на ваучерот ЗАДОЛЖИТЕЛНО јавете се на 02/ 6 091 885 или 070/ 217 346 или пишете на е-маил на travel@solvex.net

Т.А Solvex - Нашата Kомпанија е меѓународен туроператор формиран како дел од “Group of companies SOLVEX" , која делува во Македонија, Бугарија, Турција, Албанија, Хрватска, Малта, Црна Гора, Египет, Тунис, Израeл, Русија, Украина и други дестинации.


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Апарат за нега на пети
Online Shopping Mk
Апарат за нега на пети
Уште 4 дена и 10 ч.