Велигден во Банско! 1 ноќевање за 1 лице со појадок или појадок и вечера + Велигденска празнична вечера + СПА во период од 25.04 - 30.04.2019 год. во прекрасниот хотел ,,Apart Hotel Aspen 4*“, Банско


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 14 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  25.04.2019  до  31.05.2019 
*Пресметани цени со вкалкулиран трошок за купонот:
 1 ноќевање за 1 лице со појадок + СПА - 1240 ден. (20 евра)
 1 ноќевање за 1 лице со појадок и вечера + една Велигденска празнична вечера + СПА - 1860 ден. (30 евра)

Појаснување:
 Понудата е валидна во период од 25.04 - 30.04.2019 год.
 1 купон е за 1 ноќевање за 1 лице со појадок или појадок и вечера + една Велигденска празнична вечера + СПА. Тоа значи дека доколку престојувате две лица две ноќевања потребни би Ви биле четири купона, за три ноќевања 6 купона итн.
 За да го добиете попустот потребно е да остварите минимум три ноќевања за две лица.
Доплати:
 За деца не е потребно да се купи купон.
 За детца од 0 - 5 год. е бесплатно
 За деца од 5 до 11,99 год. доплаќате 50% од вкупната сума на еден возрасен.
 За трет возрасен и дете над 12 год.купувате купон и ја доплаќате редовната сума
 Сите доплати се прават директно во хотелот на рецепција!
Процедурата за купување на купонот е следнава:
 Задолжителна е претходна резервација на телефон + 359 882 00 44 17 или на e-mail: info@aparthotelaspen.com
- По потврдната информација дека има слободна соба во рок од 24 часа го купувате купонот.
- Купонот го препраќате на е-mail на хотелот како доказ дека сте платиле и со тоа резервацијата Ви се потврдува. При check-in во хотелот потребно е да го прикажете купонот испечатен кој претходно сте гo испратиле на e-mail на хотелот.

 Ул. „Стражите“ 8, 2770 кв. 

Грамадето
Покажи ми го патот
тел+359 749 82 093
e-mail:
info@aparthotelaspen.com
WEB
Facebook

Потребна е претходна резервација на info@aparthotelaspen.com или на +359 749 82 093


Апарт Хотел „Aspen 4*“ -  Банско 

Секој човек сонува за незаборавен одмор. Во апарт хотел Аспен ние ќе Ви обезбедиме комфорт, удобност и добра услуга. Хотелот е оциран наспроти станицата на ски лифтот. Хотелот Ви нуди пространи и убаво уредени апартмани со прекрасен поглед кон Пирин, Рила и Родопите. Хотелот е со модерен СПА центар со затворен базен, сауна, парна бања и сала за масажа. Персоналот ни е млад и симпатичен, подготвен да ги исполни сите ваши желби.

Студио

Двокреветна соба

Единечна соба
Ресторан

СПА центар
Може да ве интересираат и следниве понуди:

Депилација со топол восок на нозе и интима - 56%
Фризерско - козметичко студио „Стеси“ - нас. Аеродром
Депилација со топол восок на нозе и интима
Уште 5 дена и 22 ч.
 
60-минутна микс масажа (стручна медицинска, спортска и релакс) во салонот за масажа 'Серџо'
- 61%
Салон за масажа „Серџо“
60-минутна микс масажа (стручна медицинска, спортска и релакс) во...
Уште 5 дена и 22 ч.
 21/50 Купувачи
All Inclusive ноќевање - Термин 06.07 - 07.09.2019 год.
Хотел „Mountain Paradise by the Walnut trees 3*“ , Банско
All Inclusive ноќевање - Термин 06.07 - 07.09.2019 год.
Уште 5 дена и 22 ч.
 6 Купувачи
Пакет од 60 третмани за слабеење - 10 кавитации, 10 стимулации, 10 детокс спа, 10 тунел сауни, 10 врапинг и 10 кардио вежби - 92%
Салон за убавина „ТРЕНД АС“- К. Вода kај Рампа
Пакет од 60 третмани за слабеење - 10 кавитации, 10 стимулации, 1...
Уште 4 ч. 33 мин.
 17 Купувачи
Еден тонер за моделите HP 435 ,436, 285, 2612, 283, 278 - 29%
Papirus office - HP Тонери, нас. Маџари
Еден тонер за моделите HP 435 ,436, 285, 2612, 283, 278
Уште 5 дена и 22 ч.
 
Air Mouse W1 - 12%
Мега Мобил, нас. Аеродром
Air Mouse W1
Уште 5 дена и 22 ч.
 
Вкусен богат ордевер со 16 парчиња месо - 51%
Гостилница „Налеј“, нас. Аеродром
Вкусен богат ордевер со 16 парчиња месо
Уште 5 дена и 22 ч.
 9 Купувачи