Попусти дури до 50% по повод отворањето на специјализираниот дуќан за Iskra производи на 14.11.2018! 
Превземете бесплатен купон и дознајте ги СУПЕР промотивните цени на избрани производи за греење и ладење, производи за домаќинство, градинарски програми и алат

Истечено
  • 175 Купувачи
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  13.11.2018  до  31.01.2019 

 Превземете бесплатен купон и дознајте ги СУПЕР промотивните попусти од 30 - 50% на Iskra производите (ударна дупчалка, рачен алат, електричен бокал, правосмукалка за пепел, чистач на пареа) и уште многу други производи за греење и ладење, производи за домаќинство, градинарски програм и алат во ,,Iskra Студио"

Издвојуваме:
Iskra Z1J 13 Ударна дупчалка - Редовна цена: 1890 ден. / Цена со попуст: 999 ден.

 Напон: 220-240V ~ 50Hz 
 Моќност : 600W (max) 
 Вртежи : 0-3000 врт / мин 
 Променлив футер: Ø 1,5 - 13 mm 
• Променлива брзина
• Две насоки на вртење
 Додатна рачка
• Мерач на длабина
• Дупчење на : 
       • железо : 13 mm 
       • бетон : 16 mm 
       • дрво: 25 mm 
 Должина на кабел: 1.8 m
 Димензии на пакувањето (во mm) : 240 (В ) x 263 ( Ш) x 70 (Д) 
 Тежина: 2,03 кг 
 Бруто Тежина: 2,13 кг

  Iskra ERO 94 рачен алат -  Редовна цена: 1599 ден. / Цена со попуст: 999 ден.

 25 mm наставки: (50 парчиња)
 Слот наставки (SL): (11 парчиња) 3, 4, 4, 4,5, 5, 5, 5,5, 6, 6, 6.5, 7
• Крст наставки (PH): (8 парчиња) 0, 0, 1, 1, 2, 2, 3, 3
 Двојна (H): (10 парчиња) 1,5, 2, 2,5, 3, 3.5, 4, 4,5, 5, 5,5, 6
 Торкс (Т): (10 парчиња) 8, 9, 10, 15, 20, 25, 27, 30, 35, 40
 Позидрив (PZ): (7 парчиња) 0, 1, 1, 2, 2, 3, 3
 Округли (S): (4 парчиња) 0, 1, 2, 3

 50 mm наставки: (16 парчиња)
• Слот наставки(SL): (4pcs) 3, 4, 5, 6
 Крст наставки (PH): (4 парчиња) 0, 1, 2, 3
• Позидрив(PZ): (4 парчиња) 0, 1, 2, 3
• Torx (Т): (4 парчиња) 10, 15, 20, 25

 Додатоци за прецизност: (8 парчиња)
 Приклучок Крос-сечилото: (4 парчиња) PH0000, PH000, PH00, PH0
 Рамно сечило: (4 парчиња) 1,2, 2, 2,5, 3

 1/2 "наставки: (10 парчиња) 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13

 Меѓу-сечило штрафцигери: (3 парчиња) 1x75, 2x100, 3x150
 Рамен сечило штрафцигери: (3 парчиња) 5x75, 6x100, 8x150
 Магнетна рачка: 1 парче
• Рачка за штрафцигер: 1 парче
• 1/2 "Наставак за продолжеток: 1 парче
• Адаптер: 1 
 Пакување: кутија


Iskra KL1808 електричен бокал -  Редовна цена: 1199 ден. / Цена со попуст: 699 ден.

• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz
 Влезна моќност: 1800W (макс)
• Волумен: 2.0 L
• Куќиште од нерѓосувачки челик
 Прекинувач за отворање на капакот
• Скриен грејач
 Филтер за вода
 Вклучување и исклучување
 Индикатор за статус
 Подвижна 360 ° врска
 Троен безбедносен систем:
   - заштита од прегревање
   - автоматски исклучување при отстранување од базата
   - автоматско исклучување кога ќе се достигне точка на вриење
Димензии на пакувањето (v mm): 185 (D) x 185 (W) x 235 (V)
Нето тежина: 0,96 кг
Бруто тежина: 1,04 кг
12 месеци гаранција
- Пакување надворешно пакување
- EAN код за надворешно пакување: 3830042564874
Димензии на кутијата (mm): 570 (D) x 385 (W) x 490 (V)
Количина: 12 парчиња / картон
Нето тежина: 11,5 кг
Бруто тежина: 12,5 кг


 Iskra правосмукалка за пепел ZN 1601-20L - Редовна цена: 3790 ден. / Цена со попуст: 2599 ден.

 Моќност: 1000W
 напон: 220-240V ~ 50Hz
 Всисна сила: 17 kPa / 170mBar
 капацитет на контејнерот: 20L
 Алуминиумска вшмукување цевка: 1м
 Функција на дување
 Лесна контрола
 Филтер кој лесно се мие
 Соодветна рачка на горниот дел на уредот
 погоден за чистење на камини,  печки, скари и оџаци
 12 месеци гаранција

  Iskra JC - 208 чистач на пареа  - Редовна цена: 3999 ден. / Цена со попуст: 2790 ден.

 1300W (max),
• Должина на кабел: 5,5m,
• Глава со круглест зглоб,
• Страничнио навалување 90°,
• Навалување напред - назад 70°,
• Чисти и дезинфицира на пареа од 100° c,
• Турбо состав греење,
• Ергономски обликувана рачка,
 Рез. за вода 350 ml,
• Заштитен поклопник на рез. за вода, 
• Додаток за чистење прозор,
• Додаток за чистење облека,
• Крпи за чистење,
• Округли четки (1 од најлон 1 од месинг),
• Млазница за пареа,
• Продолжно цевче за рачниот парни чистач,
• Аголно продолжување,
• Лажица за мерење
• 1 година гаранција
Превземете бесплатен купон и погледнете го широкиот асортиман производи по супер промотивни цени.
Ве очекуваме на отворањето!

Бул. В.С. Бато 55, 1000 Скопје
Покажи ми го патот
Тел: 
02/ 244 82 88
Facebook
Web


 За подетални информации ве очекуваме на телефонскиот број:  02/ 244 82 88

Iskra студио


Продавница за алати, градинарски програм, греење и ладење како и апарати за домаќинство и лична нега од брендот на Iskra.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Mидер без ногавици - Genie Slim - 53%
NikMit
Mидер без ногавици - Genie Slim
Уште 4 дена и 11 ч.
 
Пенкало за гравирање - 46%
Online Shopping Mk
Пенкало за гравирање
Уште 4 дена и 11 ч.
 
Рачна пумпа за вода
Online Shopping Mk
Рачна пумпа за вода
Уште 4 дена и 11 ч.
 
Be Active - појас за колено - 50%
Online Shopping Mk
Be Active - појас за колено
Уште 4 дена и 11 ч.
 
One Power очила
Online Shopping Mk
One Power очила
Уште 4 дена и 11 ч.
 1 Купувач
M4 смарт спортска нараквица
Online Shopping Mk
M4 смарт спортска нараквица
Уште 4 дена и 11 ч.
 3 Купувачи
Апарат за крофни
Online Shopping Mk
Апарат за крофни
Уште 4 дена и 11 ч.
 
Дермаролер - 20%
ИПСУМ ДООЕЛ
Дермаролер
Уште 4 дена и 11 ч.
 27/30 Купувачи
2XHD Vision очила за дневно и ноќно гледање - 56%
Online Shopping Mk
2XHD Vision очила за дневно и ноќно гледање
Уште 4 дена и 11 ч.
 
 E-Table масичка за лаптоп
Online Shopping Mk
 E-Table масичка за лаптоп
Уште 4 дена и 11 ч.
 1 Купувач