450 ден. за мрежа (заштита од инсекти) за транспортер - модел BABYONO

Со купување на овој ваучер добивате 3 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  13.04.2018  до  31.01.2020 

Добивате:
 Мрежа (заштита од инсекти) за транспортер
 Модел: BABYONO
 Шифра на производот: BSM126
Појаснување:
 Одговара на сите типови транспортери.
Постапка за превзeмање на производот:
• По купување на ваучерот ве молиме пишете ни на contact@moemesto.mk или јавете ни се на ‎‎071/ 906 969 или 070/ 989 252 за да направиме нарачка на производот. Ве молиме пишете ни на е-меилот Ваше име и презиме, е-маил адреса со кој е купен ваучерот, точна адреса каде сакате да го доставиме производот и телефон за контакт. Времето на испорака е 3 до 7 работни дена од денот на нарачката, а доставата чини од 100 до 150 ден. во зависност од локацијата. Доставата се плаќа при превзимање на производот.
 Важно: Препорачливо е отпакување на производите веднаш по приемот, поради евентуални оштетувања при транспорт. Дополнителни рекламации не се признаваат.


НЕТКОН СИСТЕМИ ДООЕЛ
Ул. Св.Јоаким Осоговски
Крива Паланка
ЕДБ:MK4015015503744


Kupinapopust  е посредник при продажба и промоција на овој производ. Трговец е фирмата НЕТКОН СИСТЕМИ ДООЕЛ. Ул.Св.Јоаким Осоговски, Крива Паланка, ЕДБ:MK4015015503744

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Апарат за нега на пети
Online Shopping Mk
Апарат за нега на пети
Уште 2 дена и 12 ч.
 
Монтажна закачалка за алишта - 13%
Online Shopping Mk
Монтажна закачалка за алишта
Уште 2 дена и 12 ч.
 
Шиатсу масажер - перница
Online Shopping Mk
Шиатсу масажер - перница
Уште 2 дена и 12 ч.
 2 Купувачи
Сигурносен ранец
Online Shopping Mk
Сигурносен ранец
Уште 2 дена и 12 ч.
 2/2 Купувачи
М3 смарт спортска нараквица
Online Shopping Mk
М3 смарт спортска нараквица
Уште 2 дена и 12 ч.
 2 Купувачи