40% попуст или 2820 ден. за ултразвук и ЛЕД нега за лице од „Super Ortho“

Со купување на овој ваучер добивате 47 "kupinapopust" поени.

Купи за 2820 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 4700 ден.
    • Попуст 40%
    • Заштедуваш 1880 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  12.04.2018  до  30.09.2018 

Добивате:
 Ултразвук и ЛЕД нега за лице
 Радијацијата со различни бранови должини има различен ефект врз кожата:
- Сината светлина продира околу 0,5 мм, со смирување и е погодна за чувствителна, мрсна кожа и исип. Ефикасно го решава проблемот со акни и разубавување. Освен тоа, сината светлина ја затегнува лабавата кожа.
- Црвената светлина продира 8- 10mm и е погодна за сите видови на кожа. Ја подобрува циркулацијата на крвта и колагенот. Ги намалува брчките и ја прави кожата еластична и мазна. Благата бранова должина е погодна за областа околу очите и челото.
 Единствен повеќенаменски, мал и практичен секаде може да го носите со вас.
 Ви преостанува само да го приклучите и да му го дадете посебниот третман на вашето лице и да ја вратите еластичноста и свежината на кожата.
 Уредот има 3 милиони вибрации во секунда. 
Појаснување:
 Најефективен и најбезбеден ултразвучен уред па затоа е погодна за нега на кожата околу очите.
 Високата ултразвучна вибрација ја промовира функцијата на загревање на клетките на кожата и умерено и ефикасно го стимулира и го активира метаболизмот на клетките на кожата.
 Преклопувањето на боите со мега ултразвучните бранови ја прават кожата убава, ги отстрануваат брчките, ја чистат кожата од нечистотии и поттикнуваат обнова и подмладување.
 Ваучерот може да се користи веднаш.
 Телефон за контакт 02/ 3095-002 или 070/ 215-994. 
 Прво го купувате ваучерот од kupinapopust, а потоа го подигнувате производот од „Super Ortho“
 За оваа понуда не е задолжително печатење на ваучерот. Доволно е да го покажете единствениот код од ваучерот преку вашиот мобилен телефон или таблет.

Ул. Владимир Каваев
Нас. Влае (позади Макпетрол)
Покажи ми го патот
тел: 023095002, 070215994
понеделник-петок 09:00-20:00 часот
сабота 09:00-14:00 часот
e-mail:
info@superortho.com.mk
WEB
Facebook
Twitter

 Задолжително е прикажување на купонот при искористување на услугата или подигање на производот.

„Super Ortho“

Производите на SuperOrtho се произведени по најнови и најсовремени стандарди, ги поседуваат сите сертификати за безбедност, функционалност, ефикасност и квалитет.
Сертификати: CE – ISO13485 – FDA

Може да ве интересираат и следниве понуди:

18 ефективни третмани за слабеење (6 crazy fit третмани, 6 боди врапинг и 6 вакуум системи) - 82%
Салон за убавина „Refresh“, Капиштец
18 ефективни третмани за слабеење (6 crazy fit третмани, 6 боди в...
Уште 6 дена и 18 ч.
 
Релакс масажа на грб со органско кокосово масло - 65%
Салон за убавина „Refresh“, Капиштец
Релакс масажа на грб со органско кокосово масло
Уште 6 дена и 18 ч.
 
Фото - епилација на надусници, пола нозе или интима - 50%
Салон за убавина “Lady M“ - под Железничка станица
Фото - епилација на надусници, пола нозе или интима
Уште 6 дена и 18 ч.
 
Tрпезариска маса MELLTORP
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Tрпезариска маса MELLTORP
Уште 6 дена и 18 ч.
 14 Купувачи
„Ikea“
Kupinapopust.mk - нас.Центар
„Ikea“
Уште 6 дена и 18 ч.
 
Лампа за таван LYSBOJ
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Лампа за таван LYSBOJ
Уште 6 дена и 18 ч.
 2 Купувачи
Со купон од 150 ден. и доплата од 1340 ден. (21.5 евро) добивате 1 ноќевање за 1 лице со вклучен појадок, ручек и вечера + користење на СПА центарот / Термин (01.10 - 31.10.2018 год.) - 59%
Хотел „GRAND ROYALE Hotel & Spa“ Банско
Со купон од 150 ден. и доплата од 1340 ден. (21.5 евро) добивате ...
Уште 6 дена и 2 ч.
 12 Купувачи
Плафоњерка PULT
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Плафоњерка PULT
Уште 6 дена и 18 ч.
 3 Купувачи
Чистење забен камен со пескарење, обработка на парадонтални џепови и полирање на забите до висок сјај - 65%
Стоматолошко - естетско студио „Diamond S Dental“ - Тафталиџ...
Чистење забен камен со пескарење, обработка на парадонтални џепов...
Уште 6 дена и 2 ч.
 2 Купувачи
Пломбирање со нано композитна порцеланска пломба или менување на стара амалгамска (метална) пломба со нова  - 56%
Стоматолошко - естетско студио „Diamond S Dental“ - Тафталиџ...
Пломбирање со нано композитна порцеланска пломба или менување на ...
Уште 6 дена и 2 ч.
 
Избелување на заби со професионална ласерска ламба (3 сеанси) + полирање за природен изглед, без промени на структурата на забот - 83%
Стоматолошко - естетско студио „Diamond S Dental“ - Тафталиџ...
Избелување на заби со професионална ласерска ламба (3 сеанси) + п...
Уште 6 дена и 2 ч.
 1 Купувач