Одлична можност да уживате во убавините на Банско! 21% попуст или 5400 ден. за три ноќевања за 1 лице на база All Inclusive Light + СПА + автобуски превоз (28.04 - 01.05.2018) во прекрасниот „Aparthotel Trinity“ - Банско заедно со Т.А „Бисер Пром“

Со купување на овој ваучер добивате 45 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 6800 ден.
    • Попуст 21%
    • Заштедуваш 1400 ден.
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  28.04.2018  до  01.05.2018 

Добивате:
 Три ноќевања за 1 лице на база All Inclusive Light
 Сместување во „Aparthotel Trinity“
 Користење на СПА центарот (голем базен, детски базен, сауна и парна бања)
 Организиран автобуски превоз
 Wi - Fi во склоп на хотелот.
 Одлична можност за пролетно релаксирање и уживање во прекрасното Банско.
Појаснување:
 Понудата е за едно лице.
 Понудата е валидна за период од 28.04 - 01.05.2018 год.
 Поаѓање во 07:00 часот пред Дрводекор.
 Враќање во 14:00 часот по локално време.
 Попустот е валиден при минимум 2 ноќевања за две лица.  
Доплати:
 За дете од 0 - 6.99 год. се доплаќа 1500 ден. по ноќевање
 За второ дете од 0 - 6.99 год. се доплаќа 3000 ден. по ноќевање
 За дете од 7 - 13.99 год. се доплаќа 3800 ден. по ноќевање
 Задолжително патничко осигурување (може да се извади во агенцијата).
Програма All Inclusive Light:
 Појадок (08:00 - 10:00ч) на шведска маса со вклучени пијалоци: кафе, вода, чај и млеко
 Ручек (12:30 - 14:00ч) на шведска маса со вклучени пијалоци: кафе, вода, сок, пиво, ракија, водка и вино (бело, црвено и розе)
 Вечера (18:00 - 20:00ч) на шведска маса со вклучени пијалоци: кафе, вода, сок, пиво, ракија, водка и вино (бело, црвено и розе)
 Сите што купуваат преку уплатница потребно е да уплатат најдоцна до четврток 26.04.2018 најкасно до 15ч. и на komercija@kupinapopust.mk да испратат скенирана уплатница во најбрзо време со цел веднаш да им се активираат ваучерите. Уплатницата може и да ја сликнете со вашиот мобилен телефон и да ја испратите на Viber нa 075 340 547.
Процедурата за купување на ваучерот е следнава:
 Пред да го купите ваучерот, Ве молиме јавете се во агенцијата за да проверите дали има слободни места. Откако ќе Ви потврдат дека има слободно место, го купувате ваучерот и повторно се јавувате во агенцијата за да кажете Име и Презиме, број на пасош, кодот од ваучерот и контакт тел. Не е потребно да одите лично во агенцијата, туку на денот на тргање потребно е да го прикажете ваучерот во автобус. Можете да го прикажете од вашиот мобилен телефон или таблет. Не е задолжително да го имате ваучерот испечатен.


 Кеј 13 Ноември б.б Скопје 
(Кај Дрво Декор)
Покажи ми го патот

 078/ 439 829
е-маил
admin@kupinapopust.mk

 Facebook

 WEB

 Пред купувањето на ваучерот јавете се на 078/ 439 829 за да добиете информација дали има слободни места.

Aparthotel Trinity - Банско 
Прекрасен хотел во срцето на Банско,  на само 10 минути пешачење до почетната станица на ски лифтовите. Модерно уредена зграда на 4 ката која расплага со двокреветни соби, апартмани, вип апартмани, прекрасен спа центар, лоби бар, ресторан и супер уредена градина. 
Собите се модерно уредени со засебни бањи, просторни балкони, плазма телевизори. Спа центарот располага со големи базени, детски базен, џакузи, турска бања, финска сауна, парна бања. Ресторанот располага со капацитет од 100 гости и нуди прекрасни бугарски како и интернационални специјалитети. 

Може да ве интересираат и следниве понуди:

60-минутна медицинска релакс или спортска масажа на цело тело со познатото етерично органско масло Allga San од Dr. Theiss - 100% природен екстракт од планински бор - 44%
Физиотерапија и рехабилитација „КИНЕЗИКА“
60-минутна медицинска релакс или спортска масажа на цело тело со ...
Уште 2 дена и 13 ч.
 
Медицинска масажа на ГРБ + мобилизација - 72%
Центар за рехабилитација „Св.Јован“, нас. Центар
Медицинска масажа на ГРБ + мобилизација
Уште 2 дена и 14 ч.
 
Спортска (финска) масажа или ортопедска масажа на ГРБ + мобилизација  - 70%
Центар за рехабилитација „Св.Јован“, нас. Центар
Спортска (финска) масажа или ортопедска масажа на ГРБ + мобилизац...
Уште 2 дена и 14 ч.
 
Масичка LACK во брезова боја од ,,Ikea'
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Масичка LACK во брезова боја од ,,Ikea"
Уште 2 дена и 13 ч.
 
ТВ комода во бела боја - модел BESTA / Шифра 402.998.90
Kupinapopust.mk - нас.Центар
ТВ комода во бела боја - модел BESTA / Шифра 402.998.90
Уште 2 дена и 13 ч.
 1 Купувач
8 чинии во сина боја - модел FÄRGRIK / Шифра 504.153.61
Kupinapopust.mk - нас.Центар
8 чинии во сина боја - модел FÄRGRIK / Шифра 504.153.61
Уште 2 дена и 13 ч.
 2 Купувачи
100% 2 Арабика кафиња - модел PATAR
Kupinapopust.mk - нас.Центар
100% 2 Арабика кафиња - модел PATAR
Уште 2 дена и 13 ч.
 3 Купувачи
 Маникир на природни нокти + гел на природни нокти + боја по избор - 71%
Студио „Ин Малова“ - Карпош 4
 Маникир на природни нокти + гел на природни нокти + боја по избо...
Уште 2 дена и 13 ч.
 
 Депилација со топол восок на раце, нозе и пазуви + гратис депилација на надусници во салон за убавина 'Прима Бела' - 39%
Салон за убавина "Прима Бела"
 Депилација со топол восок на раце, нозе и пазуви + гратис депила...
Уште 2 дена и 13 ч.
 
Масажа на цело тело + рефлексотерапија (масажа на стопала) + масажа на глава со есенцијално масло по избор (цимет, портокал или лаванда) во салон за убавина 'Прима Бела' - 51%
Салон за убавина "Прима Бела"
Масажа на цело тело + рефлексотерапија (масажа на стопала) + маса...
Уште 2 дена и 13 ч.
 1 Купувач
Половен телефон марка Samsung J5 2016 
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Половен телефон марка Samsung J5 2016 
Уште 2 дена и 13 ч.
 
Нијансирање на коса со техника по Ваш избор (Омбре, Сомбре, Балајаж, Фламбојаж или Лајаж)  - 59%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Нијансирање на коса со техника по Ваш избор (Омбре, Сомбре, Балај...
Уште 1 ден и 20 ч.
 1 Купувач
Шишање, третман со кератинска маска за сува и оштетена коса и фенирање  - 59%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Шишање, третман со кератинска маска за сува и оштетена коса и фен...
Уште 1 ден и 20 ч.
 11 Купувачи
Шишање, миење, маска против првут и фенирање на мажи - 49%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Шишање, миење, маска против првут и фенирање на мажи
Уште 1 ден и 20 ч.
 5 Купувачи
Надградба на свилени трепки - 50%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Надградба на свилени трепки
Уште 1 ден и 20 ч.
 2 Купувачи