Ултрапромотивна цена за претсезонско чистење на Вашата клима! 65% попуст или само 490 денари за чистење на клима и дополнителни 35% попуст за чистење на фреон во сервис за клими „Atmosfera“

Со купување на овој ваучер добивате 7 "kupinapopust" поени.

Распродадено Купи како подарок
    • Симнато од 1400 ден.
    • Попуст 65%
    • Заштедуваш 910 ден.
  • 5/5 Купувачи
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  03.04.2018  до  31.05.2018 

Добивате:
• Сервисирање и чистење на Вашата клима.
• Дополнителен попуст од 35% за промена на фреон (редовната цена за промена на фреон е 1500 денари)
Појаснување:
• Понудата е наменета за клими до 3.5 KW
• Сервисот и чистењето на климата го подразбираат следново:
- проверка на работењето
- перење на внатрешна и надворешна единица (надворешно и внатрешно чистење на клима уред)
- чистење на филтерот на клима уредот
- дезинфекција
• Тимот од „Атмосфера“ сервисот го врши онаму каде ќе ги повикате (во вашиот стан/ канцеларија, но со задолжително претходно закажување). Процесот на сервисирање и чистење е со времетраење од околу 30-40 мин.
• Потребна е резервација на телефон  070 322 088
 Еден купен ваучер важи само за еден клима уред.
• Понудата важи само за во град Скопје.
• Ваучерот може да се користи веднаш.


Ул. Усје Бр. 3
Нас. Кисела Вода
Скопје 1101
Тел: 070 322 088
е-маил
atmosfera@email.com
Facebook

• Информации на тел: 070/ 322 088

Монтажа на клима уреди, сервис и одржување „Atmosfera“
Побарајте сервис Довербата која ја имаме изградено со многу компании и поединци кои ги имплементираа нашите производи, не обврзува истата да ја одржиме и продолжиме. Тоа го постигнуваме обезбедувајќи постојана поддршка, ceрвис и грижа за целокупната опрема,за време на нејзиниот работен век.
За таа цел располагаме со екипи за сервисирање и одржување.
Сервисниот тим на Атмосфера Ви стои на располагање за сите ваши потреби ,при тоа обезбедувајќи:
- гаранциско одржување и проверка,
- редовно одржување на опремата,
- сервисни услуги вон гарантниот период,
- совети за правилна употреба и монтажа и техничка поддршка каде и да сте.


Може да ве интересираат и следниве понуди:

18 ефективни третмани за слабеење (6 crazy fit третмани, 6 боди врапинг и 6 вакуум системи) - 82%
Салон за убавина „Refresh“, Капиштец
18 ефективни третмани за слабеење (6 crazy fit третмани, 6 боди в...
Уште 4 дена и 15 ч.
 
Релакс масажа на грб со органско кокосово масло - 65%
Салон за убавина „Refresh“, Капиштец
Релакс масажа на грб со органско кокосово масло
Уште 4 дена и 15 ч.
 
Фото - епилација на надусници, пола нозе или интима - 50%
Салон за убавина “Lady M“ - под Железничка станица
Фото - епилација на надусници, пола нозе или интима
Уште 4 дена и 15 ч.
 
Tрпезариска маса MELLTORP
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Tрпезариска маса MELLTORP
Уште 4 дена и 15 ч.
 14 Купувачи
„Ikea“
Kupinapopust.mk - нас.Центар
„Ikea“
Уште 4 дена и 15 ч.
 
Лампа за таван LYSBOJ
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Лампа за таван LYSBOJ
Уште 4 дена и 15 ч.
 2 Купувачи
Со купон од 150 ден. и доплата од 1340 ден. (21.5 евро) добивате 1 ноќевање за 1 лице со вклучен појадок, ручек и вечера + користење на СПА центарот / Термин (01.10 - 31.10.2018 год.) - 59%
Хотел „GRAND ROYALE Hotel & Spa“ Банско
Со купон од 150 ден. и доплата од 1340 ден. (21.5 евро) добивате ...
Уште 3 дена и 23 ч.
 12 Купувачи
Плафоњерка PULT
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Плафоњерка PULT
Уште 4 дена и 15 ч.
 3 Купувачи
Чистење забен камен со пескарење, обработка на парадонтални џепови и полирање на забите до висок сјај - 65%
Стоматолошко - естетско студио „Diamond S Dental“ - Тафталиџ...
Чистење забен камен со пескарење, обработка на парадонтални џепов...
Уште 3 дена и 23 ч.
 2 Купувачи
Пломбирање со нано композитна порцеланска пломба или менување на стара амалгамска (метална) пломба со нова  - 56%
Стоматолошко - естетско студио „Diamond S Dental“ - Тафталиџ...
Пломбирање со нано композитна порцеланска пломба или менување на ...
Уште 3 дена и 23 ч.
 1 Купувач
Избелување на заби со професионална ласерска ламба (3 сеанси) + полирање за природен изглед, без промени на структурата на забот - 83%
Стоматолошко - естетско студио „Diamond S Dental“ - Тафталиџ...
Избелување на заби со професионална ласерска ламба (3 сеанси) + п...
Уште 3 дена и 23 ч.
 1 Купувач