Цени почнувајќи од 1054 ден. (17 евра) за за 1 ноќевање за 1 лице во двокреветна соба на база BB во Хотел „Panorama SPA & Wellnes“ - Сандански, Бугарија


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 10 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  31.05.2018  до  31.10.2018 

* Пред да го купите ваучерот, ЗАДОЛЖИТЕЛНО јавете се на 078 439 829 или пишете ни на admin@kupinapopust.mk за да ве информираме околу достапноста на собите. 
* Статусот на собите од слободни во резервирани се менува постојано, затоа потребно е да се изврши уплата 
што побрзо по потврдата дека собата е слободна.
* Цената за сместување варира во зависност од бројот на луѓе и датумот на патување, затоа за секој наш корисник креираме индивидуални пресметки за трошокот на патување.
* Доколку во хотелот којшто го нудиме нема слободно место за вашиот посакуван датум на патување, во истиот регион 
ќе ви понудиме друг хотел во рамките на вашиот буџет.

Добивате:
 1 ноќевање за 1 лице на база BB (појадок) - 1054 денри или
 1 ноќевање за 1 лице на база HB (појадок и вечера) - 1550 денари
 Сместување во двокреветна соба
 Користење на надворешен базен во летниот период со минерална вода.
 Фитнес и сауна
 Безжичен интернет во лоби бар.
 Деноноќно обезбедуван паркинг.
 Хотелско осигурување и туристичка такса.
Појаснување:
 Понудата не важи за празници!
 Понудата е валидна за период од 02.04 - 30.09.2018 год.
 Понудата е валидна при минимум остварени 2 ноќевања.
Доплати:
 Прво дете од 0 - 4.99 год. со двајца возрасни во двокреветна соба се сместува бесплатно.
 Второ дете од 0 - 4.99 год. со двајца возрасни во двокреветна соба на дополнително легло се доплаќа 5.5 евра по ноќевање.
 Дете од 5 - 11.99 год. на дополнително легло се доплаќа 8.5 евра по ноќевање.
 За трет возрасен и дете над 11.99 год. на дополнително легло се доплаќаат 10.5 евра по ноќевање.
 Доколку сакате и ручек потребна е доплата од 6 евра на ден.
Процедура за купување ваучер:
 Задолжителна е претходна резервација на телефон 078 439 829 или на e-mail admin@kupinapopust.mk
 Цената е валидна при максимално искористување на капацитетот на собата.
 За да го добиете попустот потребно е да резервирате минимум 2 ноќевања.
 kupinapopust.mk не е организатор на патувањето туку само посредник при резервацијата на хотелот.Ул. Никола Вапцаров 3/1, реон 8, Центар, Скопје
(до зградата на Технометал Вардар, спроти АМСМ испитниот центар)
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mкМоже да ве интересираат и следниве понуди:

Надградба на свилени трепки - 60%
Social Hair Salon - Нас. Центар
Надградба на свилени трепки
Уште 22 ч. 35 мин.
 
Термин - 29.03 - 31.03.2019 год. - 20%
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Термин - 29.03 - 31.03.2019 год.
Уште 1 ден