Цени почнувајќи од 1426 денари (23 евра) за 1 ноќевање за 1 лице во еднособен апартман на база BB во прекрасниот Хотел „SPA Hotel Kleptuza“ - Велинград, Бугарија

Со купување на овој ваучер добивате 18 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  30.03.2018  до  30.06.2018 

* Пред да го купите ваучерот, ЗАДОЛЖИТЕЛНО јавете се на 070 732 842 или пишете ни на admin@kupinapopust.mk за да ве информираме околу достапноста на собите. 
* Статусот на собите од слободни во резервирани се менува постојано, затоа потребно е да се изврши уплата
 што побрзо по потврдата дека собата е слободна.
* Цената за сместување варира во зависност од бројот на луѓе и датумот на патување, затоа за секој наш корисник креираме индивидуални пресметки за трошокот на патување.
* Доколку во хотелот којшто го нудиме нема слободно место за вашиот посакуван датум на патување, во истиот регион 
ќе ви понудиме друг хотел во рамките на вашиот буџет.
Добивате:
 1 ноќевање за 1 лице на база BB (ноќевање со појадок)
 Сместување во еднособен апартман
 Бесплатно користење на базен, џакузи, сауна и фитнес.
 Хотелско осигурување и туристичка такса.
Појаснување:
 Понудата не важи за празници!
 Понудата е валидна за период од 30.03 - 30.06.2018 год.
 Понудата е валидна ри минимум остварени 2 ноќевања.
Доплати:
 Деца од 0 - 5.99 год. се сместуваат бесплатно.
 Деца од 6 - 11.99 год. сместени на редовно легло плаќаат 50% од вкупната сума на возрасниот.
Процедура за купување ваучер:
 Задолжителна е претходна резервација на телефон 070 732 842 или на e-mail admin@kupinapopust.mk
 Цената е валидна при максимално искористување на капацитетот на собата.
 За да го добиете попустот потребно е да резервирате минимум 2 ноќевања.
 kupinapopust.mk не е организатор на патувањето туку само посредник при резервацијата на хотелот.


Ул. Димитрие Благоев бр.46
Велинград, Бугарија
Покажи ми го патот
Тел: 
0359 5 41 60
0879 39 85 71
0879 39 85 70
е-маил:
hkleptuza@abv.bg
WEB

 Задолжителна е претходна резервација на телефон 070 732 842 или на e-маил: admin@kupinapopust.mk

Хотел „SPA Hotel Kleptuza“ - Велинград, Бугарија - располага со 5 економични двокреветни соби, 21 стандардни двокреветни соби, 2 луксузни двокреветни соби, 13 студија и 4 луксузни апартмани. Секој од апартманите располага со дневна соба, две одвоени спални соби и две бањи. Собите се опремени со кабловска телевизија, бесплатен интернет, мини бар, телефон и фен.
За погодност на нашите гости се исто така достапни следните услуги: услуга во соба, будење повик, соба за багаж, железо со допир за пеглање, сеф.
Главниот ресторан има 70 затворени места и отворена тераса со 30 седишта. Тој нуди традиционална кујна и пријатна атмосфера. Идеален за одржување на ручеци и вечери, коктели, семејни и други прослави. Лоби барот има богат избор на топли и ладни пијалоци со 20 седишта. Исто така Ви е достапени бар во близина на базенот .
SPA центарот на хотелот Клептуза располага со затворен базен со минерална вода со димензии 4 х 7 х 1,50 м. Со температура на водата 32 степени, џакузи со температура на водата 38 степени и детски базен, сауна, парна бања, зона за релаксација, фитнес, приватен бисер вител, Клеопатра бања, масажа кабинети. Отворен базен има големина од 10 x 7 x 1,60 m. Отворен базен е достапен за гостите во текот на жешки летни месеци.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Велигденска понуда - 25.04 - 29.04.2019 год.
Balkan Jewel Resort**** - Разлог
Велигденска понуда - 25.04 - 29.04.2019 год.
Уште 2 дена и 19 ч.
 
Online курсеви за електрична гитара во времетраење од 6 или 12 месеци  - 96%
Online Курсеви по гитара „Totally Electric Guitars“
Online курсеви за електрична гитара во времетраење од 6 или 12 ме...
Уште 2 дена и 19 ч.
 
Велигденска понуда - Термин - 25.04 - 30.04.2019 год.
Хотел „Terra Complex 4*“, Банско
Велигденска понуда - Термин - 25.04 - 30.04.2019 год.
Уште 2 дена и 19 ч.
 
Велигденска понуда - Термин - 25.04 - 30.04.2019 год.
Хотел „Terra Complex 4*“, Банско
Велигденска понуда - Термин - 25.04 - 30.04.2019 год.
Уште 2 дена и 19 ч.
 
Велигденска понуда - Термин - 25.04 - 30.04.2019 год.
Хотел „Terra Complex 4*“, Банско
Велигденска понуда - Термин - 25.04 - 30.04.2019 год.
Уште 2 дена и 19 ч.
 
Надградба на свилени трепки - 60%
Social Hair Salon - Нас. Центар
Надградба на свилени трепки
Уште 2 дена
 
Термин - 29.03 - 31.03.2019 год. - 20%
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Термин - 29.03 - 31.03.2019 год.
Уште 2 дена и 19 ч.
 
24 Power Plate третмани со личен тренер со времетраење од 1 месец: 12 тренинзи Power Plate + 12 кардио вежби (со Orbitrek) + 8 антицелулитни масажи - 66%
Фитнес центар „Power Plate Studio MK“
24 Power Plate третмани со личен тренер со времетраење од 1 месец...
Уште 2 дена и 19 ч.
 
Велигденска понуда - Термин - 25.04 - 30.04.2019 год.
Хотел „Apart Hotel Aspen 4*“ - Банско
Велигденска понуда - Термин - 25.04 - 30.04.2019 год.
Уште 2 дена и 19 ч.
 
Термин - 01.04 - 30.06.2019 год.
Хотел „Casa Karina 4*“, Банско
Термин - 01.04 - 30.06.2019 год.
Уште 2 дена и 19 ч.
 
Велигденска понуда - Термин - 25.04 - 02.05.2019 год.
Хотел „Casa Karina 4*“, Банско
Велигденска понуда - Термин - 25.04 - 02.05.2019 год.
Уште 2 дена и 19 ч.
 
Термин - 11.03 - 31.03.2019 год.
Хотел „Riverside“ 4* - Банско
Термин - 11.03 - 31.03.2019 год.
Уште 2 дена
 
Велигденска понуда / Термин - 22.04 - 07.05.2019 год.
Хотел „Four Leaf Clover“ - Банско
Велигденска понуда / Термин - 22.04 - 07.05.2019 год.
Уште 2 дена и 19 ч.
 
КАПУЕРА тренинзи за деца и возрасни - 50%
Спортски боречки клуб „КАПУЕРА“ - Нас. Центар
КАПУЕРА тренинзи за деца и возрасни
Уште 2 дена и 19 ч.
 1 Купувач