Цени почнувајќи од 2418 ден. (39 евра) за 1 ноќевање за 1 лице во студио, двокреветна соба или еднособен апартман на база BB во прекрасниот Хотел „SPA Club Bor 4*“ - Велинград, Бугарија

Со купување на овој ваучер добивате 31 "kupinapopust" поени.

Купи за 2418 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  29.03.2018  до  31.01.2019 

* Пред да го купите ваучерот, ЗАДОЛЖИТЕЛНО јавете се на 078 439 829 или пишете ни на admin@kupinapopust.mk за да ве информираме околу достапноста на собите. 
* Статусот на собите од слободни во резервирани се менува постојано, затоа потребно е да се изврши уплата 
што побрзо по потврдата дека собата е слободна.
* Цената за сместување варира во зависност од бројот на луѓе и датумот на патување, затоа за секој наш корисник креираме индивидуални пресметки за трошокот на патување.
* Доколку во хотелот којшто го нудиме нема слободно место за вашиот посакуван датум на патување, во истиот регион ќе ви понудиме друг хотел во рамките на вашиот буџет.
Добивате:
 1 ноќевање за 1 лице на база BB (ноќевање со појадок)
 Сместување во студио, двокреветна соба или еднособен апартман
 Бесплатно користење на паркинг.
• Собите располагаат со сателитска TV, клима , засебна бања, сеф, телефон, мини-бар.
 Бесплатно WI-FI низ целиот објект.
Појаснување:
 Понудата не важи за празници!
 Понудата е валидна за период од 29.03 - 20.12.2018 год.
Доплати:
• За деца од 0-5.99 год. е бесплатно.
Прво дете од 6 до 11.99 на дополнително легло со двајца во двокреветна соба возрасни се сместува бесплатно
• Доколку сакате и ручек потребно е да доплатите 8.5 евра од ден по лице и 4.5 евра од ден за дете од 2 - 11.99 год.
• Доколку сакате и вечера потребно е да доплатите 11 евра од ден по лице и 6.5 евра од ден за дете од 2 - 11.99 год.
Процедура за купување ваучер:
 Задолжителна е претходна резервација на телефон 078 439 829 или на e-mail admin@kupinapopust.mk
 Цената е валидна при максимално искористување на капацитетот на собата.
 За да го добиете попустот потребно е да резервирате минимум 2 ноќевања.
 kupinapopust.mk не е организатор на патувањето туку само посредник при резервацијата на хотелот.

Hotel SPA Club Bor 4*-Велинград
NIKOLAY HRELKOV STR. 9
тел: +359 359 500 78
e-mail:  
reservations@spaclubbor.com
web

• Пред купувањето на купонот задолжителна е претходна резервација на е-маил admin@kupinapopust.mk или на 076 225 426

Хотел „SPA Club Bor 4*“ се наоѓа на одлична локација во боров парк. Располага со 140 луксузни соби и студија, изработени во атрактивни бои, со елегантен дизајн и смиреност. Исто така располага со бизнис центар, салон за убавина, gift shop, билјард, фитнес центар, спа и велнес центар, џакузи, внатрешен и надворешен базен, ресторан, бар, сауна, солариум.Може да ве интересираат и следниве понуди:

Омбре нијансирање или прамени на фолија + фенирање - 76%
Студио „Ин Малова“ - Карпош 4
Омбре нијансирање или прамени на фолија + фенирање
Уште 2 дена и 7 ч.
 
10 минутен лежечки Turbo lyxure солариум - 84%
Студио „Ин Малова“ - Карпош 4
10 минутен лежечки Turbo lyxure солариум
Уште 2 дена и 7 ч.
 
Цел пакет третмани (јонизација, механичко чистење, дијамантска микродермоабразија, хемиски пилинг, маска и крема) - 67%
Дерматoлошка орд. „Дерма Плус“-во зградата до Бисер
Цел пакет третмани (јонизација, механичко чистење, дијамантска ми...
Уште 2 дена и 9 ч.
 1 Купувач
Термин - 12.01 - 31.01.2019 год. 
Хотел „Redenka Holiday Club“ Банско
Термин - 12.01 - 31.01.2019 год. 
Уште 8 дена и 14 ч.
 
Tрајна ласерска епилација на регија надусници, бикини или пазуви - 34%
Дерматoлошка орд. „Дерма Плус“-во зградата до Бисер
Tрајна ласерска епилација на регија надусници, бикини или пазуви
Уште 2 дена и 9 ч.
 
Еднодневна шопинг тура во Солун, посета на COSMOS и IKEA секоја САБОТА во текот на Јануари - 21%
Т.А „Идеал Превоз“, Скопје
Еднодневна шопинг тура во Солун, посета на COSMOS и IKEA секоја С...
Уште 2 дена и 9 ч.
 4 Купувачи
HAMACHI електричен тротинет ЕТ - А9 - 9%
Римеко
HAMACHI електричен тротинет ЕТ - А9
Уште 2 дена и 7 ч.
 
HAMACHI електричен тротинет ЕТ- А11 - 9%
Римеко
HAMACHI електричен тротинет ЕТ- А11
Уште 2 дена и 7 ч.
 
SAMSUNG микробранова ME 71A / BOL - 12%
Римеко
SAMSUNG микробранова ME 71A / BOL
Уште 2 дена и 7 ч.
 
Држач за очила за во автомобил - 76%
Тесла Лед
Држач за очила за во автомобил
Уште 2 дена и 9 ч.
 3 Купувачи