За 1-ви Мај во Паралиа! 26% попуст или 4390 ден. за 3 ноќевања за 1 лице со појадок во Хотел „Olympus 3*“ + посета на Метеори и можност за шопинг во Солун + автобуски превоз (28.04 - 01.05.2018 год.) заедно со Т.А „Бисер Пром“

Со купување на овој ваучер добивате 41 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • Симнато од 5950 ден.
  • Попуст 26%
  • Заштедуваш 1560 ден.
 • 2 Купувачи
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  28.04.2018  до  01.05.2018 

Добивате:
 3 ноќевања со појадок во Хотел „Olympus“
 Организиран автобуски превоз на наведената релација
 Посета и можност за шопинг во Солун
 Организација и пратител на патувањето.
 Идеално место не само за да уживате во прекрасната плажа на Паралиа, туку и да ја истражите целата област на Северна и Централна Грција.
Појаснување:
 Понудата е по лице
 Дата на реализација на патувањето: 28.04 - 01.05.2018 год.
 Поаѓање на 28.04.2018 во 05:00 часот пред Дрводекор.
 Враќање на 01.05.2018 во 14:00 часот по локално време.
  Доплати:
Доплата за дете 0 - 4.99 год: 1800 ден.
Доплата за дете 05 - 12 год: 3300 ден.
Факултативна посета на Метеори: 10 евра
Влезница за Метеори: 3 евра
Задолжително патничко осигурување (доплата во агенцијата)
 Сите доплати се вршат директно во агенцијата
 Задолжителна туристичка такса: 1,5 евро од ден по соба (се доплаќа директно во хотелот на рецепција)
 Опис на програмата:
1 ден 28.04.2018 год. Тргнување во 05 часот од пред Дрводекор, пристигнување во Солун, разглед на градот и време за шопинг. Во 13 часот заминување кон Cosmos и IKEA и заминување кон Паралиа, сместување во хотелот. факултативна посета на таверна. Ноќевање.
2 ден 29.04.2018 год.
Појадок. По појадокот заминување за Метеори, посета, разглд и во договореното време враќање во Паралиа. Ноќевање.
3 ден 30.04.2018 год.
Појадок и слободно време за индивидуални активности.
4 ден 01.05.2018 год.
Појадок. Напуштање на хотелот и во догобвореното време заминување за Скопје со попатни паузи. Пауза на free shop во времетраење од 20 минути.
Процедурата за купување на ваучерот е следнава:
 Пред да го купите ваучерот, Ве молиме јавете се во агенцијата за да проверите дали има слободни места. Откако ќе Ви потврдат дека има слободно место, го купувате ваучерот и повторно се јавувате во агенцијата за да кажете Име и Презиме, број на пасош, кодот од ваучерот и контакт тел. Не е потребно да одите лично во агенцијата, туку на денот на тргање потребно е да го прикажете ваучерот во автобус. Можете да го прикажете од вашиот мобилен телефон или таблет. Не е задолжително да го имате испечатен ваучерот. 


 Кеј 13 Ноември б.б Скопје (Кај Дрво Декор)

 071 315 460

 Facebook

 WEB

 Пред купувањето на ваучерот јавете се на 071 315 460 за да добиете информација дали има слободни места.

Хотел „Olypmus“ е идеално место не само за да уживате во прекрасната плажа на Паралиа, туку и да ја истражите целата област на Северна и Централна Грција, бидејќи е погодно поставена во близина на сите важни локации како што се Солун, Олимп, Метеори и Скиатос.

Хотелот е неодамна реновиран и се наоѓа на само 20 метри од плажа, во центарот на Паралија Катерини. Хотелот има 28 опремени соби со балкон, опремени со клима уред, сателитска LED телевизор 32 ', фен за коса и мини-фрижидер. Бесплатна безжична интернет конекција е достапна во целата зграда. Две компјутерски точки со бесплатен интернет, печатач и сл. Се лоцирани во лобито на хотелот за гостите без трошоци за користење.

Еден богат вклучена појадок со акредитација на "грчки традиционален појадок" за своите традиционални рецепти и деликатеси се служи во ресторанот на хотелот. Исто така, може да уживате во вечерата во ресторанот или коктелот во барот на хотелот и угостителското кафуле.

На тивка пешачка патека во Паралија, веднаш преку песочната плажа, хотелот Олимп се чувствува како милион милји далеку од интензивниот вител на блиската централна Црква. Скриен на тиха улица со ресторани, хотелот им нуди на своите гости ниво на тивка изолација ретко наоѓаат на таква пристапна локација.

Сместен во прекрасно кафуле и нуди услуги и удобности кои ќе ви помогнат да се релаксирате и да уживате во вибрациите на морето и познатиот Олимп - Планина на грчките богови.

Олимп нуди стил на прецизен, но ненаметлив сервис кој одговара на едноставната елеганција на неговата архитектура. Хотелот е дизајниран за удобност и удобност на своите гости, со акцент на недоволно квалитет.

Туристичка агенција „БИСЕР ПРОМ“

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Високо квалитетни порцелански коронки  - 26%
ПЗУ „Кристал Дент Ин“ - Нас. Центар
Високо квалитетни порцелански коронки 
Уште 4 дена и 7 ч.
 2 Купувачи
 • 2294 ден.
 • 3100 ден.
Ретроалвеоларна рентген дигитална снимка на 1 до 3 заба - 51%
ПЗУ „Кристал Дент Ин“ - Нас. Центар
Ретроалвеоларна рентген дигитална снимка на 1 до 3 заба
Уште 4 дена и 7 ч.
 12 Купувачи
 • 99 ден.
 • 200 ден.
Ласерско белеење на заби (два третмани) + полирање  - 79%
ПЗУ „Кристал Дент Ин“ - Нас. Центар
Ласерско белеење на заби (два третмани) + полирање 
Уште 4 дена и 7 ч.
 21 Купувачи
 • 1290 ден.
 • 6000 ден.
Чистење забен камен со пескарење, обработка на парадонтални џепови и полирање - 65%
ПЗУ „Кристал Дент Ин“ - Нас. Центар
Чистење забен камен со пескарење, обработка на парадонтални џепов...
Уште 4 дена и 7 ч.
 62 Купувачи
 • 299 ден.
 • 850 ден.
Пломбирање со нано композитна порцеланска пломба или менување на стара амалгамска (метална) пломба со нова - 56%
ПЗУ „Кристал Дент Ин“ - Нас. Центар
Пломбирање со нано композитна порцеланска пломба или менување на ...
Уште 4 дена и 9 ч.
 39 Купувачи
 • 349 ден.
 • 800 ден.
1 + 1 гратис за 4, 8 или 15 месечен Online Курс по англиски, шпански, француски, италијански, германски јазик и business English - 90%
Lerni - Онлајн курсеви
1 + 1 гратис за 4, 8 или 15 месечен Online Курс по англиски, шпан...
Уште 4 дена и 10 ч.
 1 Купувач
 • од 558 ден.
Порција вкусни и крцкави пилешки прсти  - 45%
Гостилница „Налеј“, нас. Аеродром
Порција вкусни и крцкави пилешки прсти 
Уште 2 дена и 8 ч.
 
 • 99 ден.
 • 180 ден.
Порција вкусни и крцкави пилешки крилца - 36%
Гостилница „Налеј“, нас. Аеродром
Порција вкусни и крцкави пилешки крилца
Уште 2 дена и 8 ч.
 
 • 89 ден.
 • 140 ден.
Вкусен богат ордевер со 16 парчиња месо - 51%
Гостилница „Налеј“, нас. Аеродром
Вкусен богат ордевер со 16 парчиња месо
Уште 2 дена и 8 ч.
 
 • 390 ден.
 • 800 ден.
Завеса - модел SCHOTTIS 
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Завеса - модел SCHOTTIS 
Уште 4 дена и 9 ч.
 
 • 310 ден.
Пломбирање со нано композитна порцеланска пломба или менување на стара амалгамска (метална) пломба - 56%
Стоматолошка ординација „СИГМА ДЕНТ“ - позади Универзална
Пломбирање со нано композитна порцеланска пломба или менување на ...
Уште 7 дена и 14 ч.
 
 • 349 ден.
 • 800 ден.
Чистење забен камен со стоматолошки пакет - 76%
Стоматолошка ординација „СИГМА ДЕНТ“ - позади Универзална
Чистење забен камен со стоматолошки пакет
Уште 7 дена и 14 ч.
 1 Купувач
 • 290 ден.
 • 1200 ден.
Ноќевање или ноќевање со појадок по избор - 38%
Вила “Мариј Блаж“ - Радожда Струга
Ноќевање или ноќевање со појадок по избор
Уште 7 ч. 32 мин.
 
 • од 50 ден.
6 + 1 All inclusive light ноќевања + СПА - 40%
Хотел „3 Планини“ Разлог
6 + 1 All inclusive light ноќевања + СПА
Уште 7 дена и 14 ч.
 
 • 1286 ден.
 • 16533 ден.
4 + 1 All inclusive light ноќевања +СПА услуги - 40%
Хотел „3 Планини“ Разлог
4 + 1 All inclusive light ноќевања +СПА услуги
Уште 7 дена и 14 ч.
 2 Купувачи
 • 867 ден.
 • 10953 ден.
All inclusive light ноќевање + СПА услуги - 40%
Хотел „3 Планини“ Разлог
All inclusive light ноќевање + СПА услуги
Уште 7 дена и 14 ч.
 
 • 186 ден.
 • 2790 ден.
Woolmark Silver Safe волнен појас со магнет - 33%
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Woolmark Silver Safe волнен појас со магнет
Уште 2 дена и 8 ч.
 
 • 1000 ден.
 • 1500 ден.
60-минутен третман за спондилоза (електро и ултразвучна терапија, масажа и кинезитерапија) во центарот за физикална и кинезитерапија - 35%
Центар за физикална и кинезитерапија „LASER MED“ - нас. Аеро...
60-минутен третман за спондилоза (електро и ултразвучна терапија,...
Уште 4 дена и 7 ч.
 3 Купувачи
 • 390 ден.
 • 600 ден.
Третман медицинска акупунктура или Dry Needling ефикасна техника за третирање на мускулна болка и миофасцијална дисфункција и враќање на функционалноста на ткивата - 51%
Центар за физикална и кинезитерапија „LASER MED“ - нас. Аеро...
Третман медицинска акупунктура или Dry Needling ефикасна техника ...
Уште 4 дена и 7 ч.
 1 Купувач
 • 490 ден.
 • 1000 ден.
Третман за лумбален синдром и болки во кичмата (комбинација од електро терапија, ултразвучна и кинезитерапија) со времетраење од 60 минути  - 35%
Центар за физикална и кинезитерапија „LASER MED“ - нас. Аеро...
Третман за лумбален синдром и болки во кичмата (комбинација од ел...
Уште 4 дена и 7 ч.
 
 • 390 ден.
 • 600 ден.
Кинезиолошки преглед - функционален статус + корективни вежби за деформитети на ´рбетен столб кај деца и адолесценти (сколиози, кифози, лордози) - 61%
Центар за физикална и кинезитерапија „LASER MED“ - нас. Аеро...
Кинезиолошки преглед - функционален статус + корективни вежби за ...
Уште 4 дена и 7 ч.
 
 • 390 ден.
 • 1000 ден.
Ноќевање, All Inclusive + надворешен, внатрешен базен + луксузен СПА центар! 
Хотел „Grand Hotel“- Банско
Ноќевање, All Inclusive + надворешен, внатрешен базен + луксузен ...
Уште 2 дена и 8 ч.
 
 • 2046 ден.
10% попуст на целиот асортиман
Mr. Bricolage - Нас. Гази Баба
10% попуст на целиот асортиман
Уште 4 дена и 9 ч.
 35/50 Купувачи
 • 59 ден.
1, 2, 3, 5 или 7 ноќевања за 2 лица на база BB или HB во двокреветно студио или едноспален апартман за период од 01.07 - 31.08.2018 год.
Balkan Jewel Resort**** - Разлог
1, 2, 3, 5 или 7 ноќевања за 2 лица на база BB или HB во двокреве...
Уште 7 ч. 32 мин.
 
 • од 2046 ден.
Апарт Хотел „Rainbow I, II, III, IV“ - Сончев Брег
Уште 2 дена и 8 ч.
 
 • 1227 ден.