390 ден. за пакет физикална терапија + специјалистички физијатриски преглед во ПЗУ „Интермед Арт“

Со купување на овој ваучер добивате 7 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 1450 ден.
    • Попуст 73%
    • Заштедуваш 1060 ден.
  • 4 Купувачи
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  20.03.2018  до  31.08.2018 
Добивате:
 Пакет физикална терапија кој вклучува:
- Специјалистички физијатриски преглед (редовна цена 600 ден.)
- Електротерапија (редовна цена 200 ден.)
- Сонотерапија (редовна цена 100 ден.)
- Магнет терапија (редовна цена 150 ден.)
- Кинезитерапија (редовна цена 200 ден.)
- Светлосна терапија (редовна цена 200 ден.)
- Вкупно: 1450 ден. Промотивна цена: 390 ден. Заштедувате 1060 ден.
Појаснување:
 Еден ваучер е наменет за еден ден физикални терапии, доколку сакате физикална терапија од повеќе денови потребно е да купите повеќе ваучери.
 Ваучерот може да се користи веднаш. 
 Потребна е претходна резервација на термин на тел: 078/ 218-321078/ 749-880 или 02/ 3 060-931

Бул. Партизански Одреди"
бр.84 Т.Ц. Антико
Покажи ми го патот
тел. 02 3069693

Раб. време: 
пон-пет 7:30-21ч
e-mail:
intermedart.info@gmail.com
WEB

Задолжителна е претходна резервација на 078 218-321, 078 749-880, 02 3060-931.
Поликлиника Интермед Арт е основана во февруари 2011 година и е лоцирана на бул. Партизански Одреди бр.84 во трговскиот центар Антико - Скопје. Располага со кабинет по општа медицина, трудова медицина, интерно оделение, физикална терапија, лабораторија, дневна болница, а во склоп на поликлиниката работи аптеката АВЕНА. Интермед Арт ги задоволува барањата на граѓаните за квалитетна и достоинствена здравствена заштита и се стреми за подобрување на општото здравје.


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Надградба на свилени трепки - 60%
Social Hair Salon - Нас. Центар
Надградба на свилени трепки
Уште 22 ч. 16 мин.
 
Термин - 29.03 - 31.03.2019 год. - 20%
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Термин - 29.03 - 31.03.2019 год.
Уште 1 ден