1 ноќевање за 1 лице на база HB - 17 евра или All Inclusive - 20 евра + бесплатно користење на СПА центарот за период од 03.04 - 30.06.2018 год. во Хотел „Rodina 3*“ - Банско


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 15 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  03.04.2018  до  30.06.2018 

 1 ноќевање за 1 лице на база HB - 1054 ден. - 17 евра
 1 ноќевање за 1 лице на база All Inclusive - 1240 ден. - 20 евра

Појаснување:
 Понудата е за 1 лице за едно ноќевање.
 Ваучерот може да се користи од 03.04 - 30.06.2018 год.
 За време на Македонските празници потребно е да престојувате мин. 2 ноќевања.
 За закуп на соба потребно е да купите 2 купона, односно да престојуваат минимум 2 лица.
Доплати:
 За дете од 0 - 4 год. е БЕСПЛАТНО
 Дете од 4 - 12 год. плаќа 50% од вкупната сума на возрасниот по ноќевање директно на рецепција во хотелот
 За трет возрасен и деца над 12 год. се плаќа редовната цена.
Процедурата за купување на ваучер е следнава:
• Задолжителна е претходна резервација на телефон +359/ 877 557 663+359/ 749 881 06 или на е-маил: marketingrodina@gmail.com
• По потврдната информација дека има слободна соба во рок од 24 часа го купувате купонот.
 Купонот го испраќате на е-mail на хотелот како доказ дека сте платиле и со тоа резервацијата Ви се потврдува. При check-in во хотелот потребно е да ги прикажете купоните испечатени кои претходно сте ги испратиле на e-mail на хотелот.

Пирин бр.7, 2770
Банско, Бугарија
Покажи ми го патот
тел: +359 877 557 663
+359 749 881 06
е-маил
pitora@abv.bg
WEB

 Задолжителна е претходна резервација на тел: +359 877 557 663 или +359 749 881 06

Хотел „Rodina 3*“ - Банско

Целосно реновираниот луксузен хотел "Родина", отворен на 06.12.2011 год. се наоѓа во центарот на Банско, веднаш до градското собрание, во срцето на одморалиштето на најголемата трговска улица, имено Пирин. На 100 - 200 метри во повеќето правци се наоѓаат повеќето културни и историски знаменитости. Некои од нив се старата црква Света Троица, Музејот на Никола Вапцаров, споменикот на Паисиј Хилендарски и античкиот град Банско. Сето ова го прави Хотел Родина вистинското место за одмор.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Online курсеви за електрична гитара во времетраење од 6 или 12 месеци  - 96%
Online Курсеви по гитара „Totally Electric Guitars“
Online курсеви за електрична гитара во времетраење од 6 или 12 ме...
Уште 5 дена и 13 ч.
 
Велигденска понуда - Термин - 25.04 - 30.04.2019 год.
Хотел „Terra Complex 4*“, Банско
Велигденска понуда - Термин - 25.04 - 30.04.2019 год.
Уште 5 дена и 13 ч.
 
Велигденска понуда - Термин - 25.04 - 30.04.2019 год.
Хотел „Terra Complex 4*“, Банско
Велигденска понуда - Термин - 25.04 - 30.04.2019 год.
Уште 5 дена и 13 ч.
 
Велигденска понуда - Термин - 25.04 - 30.04.2019 год.
Хотел „Terra Complex 4*“, Банско
Велигденска понуда - Термин - 25.04 - 30.04.2019 год.
Уште 5 дена и 13 ч.
 
Надградба на свилени трепки - 60%
Social Hair Salon - Нас. Центар
Надградба на свилени трепки
Уште 4 дена и 17 ч.
 
Термин - 29.03 - 31.03.2019 год. - 20%
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Термин - 29.03 - 31.03.2019 год.
Уште 5 дена и 13 ч.
 
24 Power Plate третмани со личен тренер со времетраење од 1 месец: 12 тренинзи Power Plate + 12 кардио вежби (со Orbitrek) + 8 антицелулитни масажи - 66%
Фитнес центар „Power Plate Studio MK“
24 Power Plate третмани со личен тренер со времетраење од 1 месец...
Уште 5 дена и 13 ч.
 
Велигденска понуда - Термин - 25.04 - 30.04.2019 год.
Хотел „Apart Hotel Aspen 4*“ - Банско
Велигденска понуда - Термин - 25.04 - 30.04.2019 год.
Уште 5 дена и 13 ч.
 
Термин - 01.04 - 30.06.2019 год.
Хотел „Casa Karina 4*“, Банско
Термин - 01.04 - 30.06.2019 год.
Уште 5 дена и 13 ч.
 
Велигденска понуда - Термин - 25.04 - 02.05.2019 год.
Хотел „Casa Karina 4*“, Банско
Велигденска понуда - Термин - 25.04 - 02.05.2019 год.
Уште 5 дена и 13 ч.
 
Промена и балансирање на 4 пневматици - 51%
CERES - Skopje guma
Промена и балансирање на 4 пневматици
Уште 5 дена и 13 ч.
 32 Купувачи
Термин - 11.03 - 31.03.2019 год.
Хотел „Riverside“ 4* - Банско
Термин - 11.03 - 31.03.2019 год.
Уште 4 дена и 17 ч.
 
Велигденска понуда / Термин - 22.04 - 07.05.2019 год.
Хотел „Four Leaf Clover“ - Банско
Велигденска понуда / Термин - 22.04 - 07.05.2019 год.
Уште 5 дена и 13 ч.
 
КАПУЕРА тренинзи за деца и возрасни - 50%
Спортски боречки клуб „КАПУЕРА“ - Нас. Центар
КАПУЕРА тренинзи за деца и возрасни
Уште 5 дена и 13 ч.
 1 Купувач