1 ноќевање за 1 лице на база HB - 17 евра или All Inclusive - 20 евра + бесплатно користење на СПА центарот за период од 03.04 - 30.06.2018 год. во Хотел „Rodina 3*“ - Банско


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 15 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  03.04.2018  до  30.06.2018 

 1 ноќевање за 1 лице на база HB - 1054 ден. - 17 евра
 1 ноќевање за 1 лице на база All Inclusive - 1240 ден. - 20 евра

Појаснување:
 Понудата е за 1 лице за едно ноќевање.
 Ваучерот може да се користи од 03.04 - 30.06.2018 год.
 За време на Македонските празници потребно е да престојувате мин. 2 ноќевања.
 За закуп на соба потребно е да купите 2 купона, односно да престојуваат минимум 2 лица.
Доплати:
 За дете од 0 - 4 год. е БЕСПЛАТНО
 Дете од 4 - 12 год. плаќа 50% од вкупната сума на возрасниот по ноќевање директно на рецепција во хотелот
 За трет возрасен и деца над 12 год. се плаќа редовната цена.
Процедурата за купување на ваучер е следнава:
• Задолжителна е претходна резервација на телефон +359/ 877 557 663+359/ 749 881 06 или на е-маил: marketingrodina@gmail.com
• По потврдната информација дека има слободна соба во рок од 24 часа го купувате купонот.
 Купонот го испраќате на е-mail на хотелот како доказ дека сте платиле и со тоа резервацијата Ви се потврдува. При check-in во хотелот потребно е да ги прикажете купоните испечатени кои претходно сте ги испратиле на e-mail на хотелот.

Пирин бр.7, 2770
Банско, Бугарија
Покажи ми го патот
тел: +359 877 557 663
+359 749 881 06
е-маил
pitora@abv.bg
WEB

 Задолжителна е претходна резервација на тел: +359 877 557 663 или +359 749 881 06

Хотел „Rodina 3*“ - Банско

Целосно реновираниот луксузен хотел "Родина", отворен на 06.12.2011 год. се наоѓа во центарот на Банско, веднаш до градското собрание, во срцето на одморалиштето на најголемата трговска улица, имено Пирин. На 100 - 200 метри во повеќето правци се наоѓаат повеќето културни и историски знаменитости. Некои од нив се старата црква Света Троица, Музејот на Никола Вапцаров, споменикот на Паисиј Хилендарски и античкиот град Банско. Сето ова го прави Хотел Родина вистинското место за одмор.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Витамински третман на лице со хијалурон
Салон за убавина „Bio Aesthetic“ - позади ТЦ Бисер
Витамински третман на лице со хијалурон
Уште 1 ден и 8 ч.
 
Термин - 22.12 - 26.12 или 07.01 - 31.01.2019 год. - 30%
Apart Hotel & Spa Orbilux - Bansko
Термин - 22.12 - 26.12 или 07.01 - 31.01.2019 год.
Уште 7 дена и 14 ч.
 
Термин - 06.12-23.12.2018 и 06.01-30.03.2019 год. 
Hotel Olymp***, Bansko
Термин - 06.12-23.12.2018 и 06.01-30.03.2019 год. 
Уште 7 дена и 14 ч.
 8 Купувачи
Термин - 14.12 - 29.03.2019 год.
Хотел „Casa Karina 4*“, Банско
Термин - 14.12 - 29.03.2019 год.
Уште 1 ден и 7 ч.
 
Библиотека BRUSALI
Ikea
Библиотека BRUSALI
Уште 1 ден и 7 ч.
 1 Купувач
ТВ комода BRUSALI
Ikea
ТВ комода BRUSALI
Уште 1 ден и 7 ч.
 1 Купувач
Термин - 07.12 - 31.01.2019 год. - 38%
Хотел & СПА „Тино“ - Св. Стефан, Охрид
Термин - 07.12 - 31.01.2019 год.
Уште 1 ден и 7 ч.
 
Термин - 07.12 - 31.01.2019 год. - 50%
Хотел „Тино“ - Охрид
Термин - 07.12 - 31.01.2019 год.
Уште 1 ден и 7 ч.
 
24 Power Plate третмани со личен тренер со времетраење од 1 месец: 12 тренинзи Power Plate + 12 кардио вежби (со Orbitrek) + 8 антицелулитни масажи - 66%
Фитнес центар „Power Plate Studio MK“
24 Power Plate третмани со личен тренер со времетраење од 1 месец...
Уште 1 ден и 7 ч.
 
Развивање на фотографии: 10 фотографии (10x15 cm), 5 фотографии (13x18 cm) или 3 фотографии (15x21 cm) + бесплатна достава - 50%
Фото студио „ДИЧО“
Развивање на фотографии: 10 фотографии (10x15 cm), 5 фотографии (...
Уште 14 ч. 15 мин.
 11 Купувачи
1 час забава и креативност за деца на возраст од 10 - 15 год. - 48%
Драмско студио „Играј и Учи“
1 час забава и креативност за деца на возраст од 10 - 15 год.
Уште 1 ден и 7 ч.
 
Сет од 10 мечиња FABLER BJORN
Ikea
Сет од 10 мечиња FABLER BJORN
Уште 1 ден и 7 ч.
 8 Купувачи
SENCOR Чистач на пареа SSC 3001YL - 12%
Римеко
SENCOR Чистач на пареа SSC 3001YL
Уште 1 ден и 7 ч.
 
SENCOR Апарат за шишање SHP 320 SL - 10%
Римеко
SENCOR Апарат за шишање SHP 320 SL
Уште 1 ден и 7 ч.
 1 Купувач
Со купон од 455 ден. и доплата од 2582 ден. (42 евра) добивате 1 HB ноќевањe за 2 лица во double room + СПА/15.12 - 07.01.2019 год/ - 50%
Хотел „All Seasons Club 4* “ Банско
Со купон од 455 ден. и доплата од 2582 ден. (42 евра) добивате 1 ...
Уште 14 ч. 15 мин.
 15 Купувачи