Нема жена што не посакува убава и совршена коса! 20% попуст на фризерски услуги по Ваш избор во Студио за убавина „La Sensa“


Опции:
Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 40 ден.
    • Попуст 20%
    • Заштедуваш 8 ден.
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  23.02.2018  до  24.04.2018 

 Шишање на кратка коса - 160 ден.
 Шишање на долга коса - 200 ден.
 Фенирање на кратка коса - 200 ден.
 Фенирање на долга коса - 240 ден.
 Виткање по избор на кратка коса - 240 ден.
 Виткање по избор на долга коса - 320 ден.
 Плетенка на кратка коса - 40 ден.
 Плетенка на долга коса - 80 ден.
 Шатирање на фолија со бланш на кратка коса - 32 ден. од фолија
 Шатирање на фолија со бланш на долга коса - 64 ден. од фолија
 Шатирање на фолија со фарба на кратка коса - 48 ден. од фолија
 Шатирање на фолија со фарба на долга коса - 80 ден. од фолија
 Шатирање со капа на кратка коса - 320 ден.
 Шатирање со капа на долга коса - 400 ден.
 Омбре фарбање на кратка коса - 560 ден.
 Омбре фарбање на долга коса - 720 ден.
 Фризура на кратка коса - 400 ден.
 Фризура на долга коса - 560 ден.
 Свечена фризура на кратка коса - 640 ден.
 Свечена фризура на долга коса - 720 ден.
 Невестинска фризура на кратка коса - 800 ден.
 Невестинска фризура на долга коса - 1200 ден.
 Ампула на долга коса - 80 ден.
 Кератински третман на кратка коса - 200 ден.
 Кератински третман на долга коса - 240 ден.

Појаснување:
 Понудите важат само за жени!
 Ваучерот може да се користи веднаш со претходна резервација на термин на тел: 071/ 602 968
 При закажување на терминот ЗАДОЛЖИТЕЛНО е да соопштите дека сте со ваучер.
• При искористување на услугата доволно е да го прикажете ваучерот од вашиот мобилен или таблет. Не е задолжително да го имате ваучерот испечатен.
• Работно време:
- Од понеделник до сабота од 09:00 - 20:00 часот

Ул. 29 Ноември бр. 17
Нас. Центар (кај
универзална сала веднаш
наспроти Топ Шоп)
Покажи ми го патот
тел:  071/ 602 968
Работно време:
пон - пет
08:30 до 20:00 ч
саб 09:00 - 17:00 ч
Facebook 

 Задолжителна е претходна резервација на термин на тел: 071/ 602 968

Студио за убавина  „La Sensa"

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Велигденска понуда - 25.04 - 29.04.2019 год.
Balkan Jewel Resort**** - Разлог
Велигденска понуда - 25.04 - 29.04.2019 год.
Уште 2 дена и 19 ч.
 
Online курсеви за електрична гитара во времетраење од 6 или 12 месеци  - 96%
Online Курсеви по гитара „Totally Electric Guitars“
Online курсеви за електрична гитара во времетраење од 6 или 12 ме...
Уште 2 дена и 19 ч.
 
Велигденска понуда - Термин - 25.04 - 30.04.2019 год.
Хотел „Terra Complex 4*“, Банско
Велигденска понуда - Термин - 25.04 - 30.04.2019 год.
Уште 2 дена и 19 ч.
 
Велигденска понуда - Термин - 25.04 - 30.04.2019 год.
Хотел „Terra Complex 4*“, Банско
Велигденска понуда - Термин - 25.04 - 30.04.2019 год.
Уште 2 дена и 19 ч.
 
Велигденска понуда - Термин - 25.04 - 30.04.2019 год.
Хотел „Terra Complex 4*“, Банско
Велигденска понуда - Термин - 25.04 - 30.04.2019 год.
Уште 2 дена и 19 ч.
 
Надградба на свилени трепки - 60%
Social Hair Salon - Нас. Центар
Надградба на свилени трепки
Уште 2 дена
 
Термин - 29.03 - 31.03.2019 год. - 20%
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Термин - 29.03 - 31.03.2019 год.
Уште 2 дена и 19 ч.
 
24 Power Plate третмани со личен тренер со времетраење од 1 месец: 12 тренинзи Power Plate + 12 кардио вежби (со Orbitrek) + 8 антицелулитни масажи - 66%
Фитнес центар „Power Plate Studio MK“
24 Power Plate третмани со личен тренер со времетраење од 1 месец...
Уште 2 дена и 19 ч.
 
Велигденска понуда - Термин - 25.04 - 30.04.2019 год.
Хотел „Apart Hotel Aspen 4*“ - Банско
Велигденска понуда - Термин - 25.04 - 30.04.2019 год.
Уште 2 дена и 19 ч.
 
Термин - 01.04 - 30.06.2019 год.
Хотел „Casa Karina 4*“, Банско
Термин - 01.04 - 30.06.2019 год.
Уште 2 дена и 19 ч.
 
Велигденска понуда - Термин - 25.04 - 02.05.2019 год.
Хотел „Casa Karina 4*“, Банско
Велигденска понуда - Термин - 25.04 - 02.05.2019 год.
Уште 2 дена и 19 ч.
 
Термин - 11.03 - 31.03.2019 год.
Хотел „Riverside“ 4* - Банско
Термин - 11.03 - 31.03.2019 год.
Уште 2 дена
 
Велигденска понуда / Термин - 22.04 - 07.05.2019 год.
Хотел „Four Leaf Clover“ - Банско
Велигденска понуда / Термин - 22.04 - 07.05.2019 год.
Уште 2 дена и 19 ч.
 
КАПУЕРА тренинзи за деца и возрасни - 50%
Спортски боречки клуб „КАПУЕРА“ - Нас. Центар
КАПУЕРА тренинзи за деца и возрасни
Уште 2 дена и 19 ч.
 1 Купувач