Нема жена што не посакува убава и совршена коса! 20% попуст на фризерски услуги по Ваш избор во Студио за убавина „La Sensa“


Опции:
Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 40 ден.
    • Попуст 20%
    • Заштедуваш 8 ден.
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  23.02.2018  до  24.04.2018 

 Шишање на кратка коса - 160 ден.
 Шишање на долга коса - 200 ден.
 Фенирање на кратка коса - 200 ден.
 Фенирање на долга коса - 240 ден.
 Виткање по избор на кратка коса - 240 ден.
 Виткање по избор на долга коса - 320 ден.
 Плетенка на кратка коса - 40 ден.
 Плетенка на долга коса - 80 ден.
 Шатирање на фолија со бланш на кратка коса - 32 ден. од фолија
 Шатирање на фолија со бланш на долга коса - 64 ден. од фолија
 Шатирање на фолија со фарба на кратка коса - 48 ден. од фолија
 Шатирање на фолија со фарба на долга коса - 80 ден. од фолија
 Шатирање со капа на кратка коса - 320 ден.
 Шатирање со капа на долга коса - 400 ден.
 Омбре фарбање на кратка коса - 560 ден.
 Омбре фарбање на долга коса - 720 ден.
 Фризура на кратка коса - 400 ден.
 Фризура на долга коса - 560 ден.
 Свечена фризура на кратка коса - 640 ден.
 Свечена фризура на долга коса - 720 ден.
 Невестинска фризура на кратка коса - 800 ден.
 Невестинска фризура на долга коса - 1200 ден.
 Ампула на долга коса - 80 ден.
 Кератински третман на кратка коса - 200 ден.
 Кератински третман на долга коса - 240 ден.

Појаснување:
 Понудите важат само за жени!
 Ваучерот може да се користи веднаш со претходна резервација на термин на тел: 071/ 602 968
 При закажување на терминот ЗАДОЛЖИТЕЛНО е да соопштите дека сте со ваучер.
• При искористување на услугата доволно е да го прикажете ваучерот од вашиот мобилен или таблет. Не е задолжително да го имате ваучерот испечатен.
• Работно време:
- Од понеделник до сабота од 09:00 - 20:00 часот

Ул. 29 Ноември бр. 17
Нас. Центар (кај
универзална сала веднаш
наспроти Топ Шоп)
Покажи ми го патот
тел:  071/ 602 968
Работно време:
пон - саб
09:00 до 20:00 ч
Facebook 

 Задолжителна е претходна резервација на термин на тел: 071/ 602 968

Студио за убавина „La Sensa“
Заборавете на се кога ќе влезете во „La Sensa“ и препуштете им се целосно на златните раце. Уживајте!Може да ве интересираат и следниве понуди:

18 ефективни третмани за слабеење (6 crazy fit третмани, 6 боди врапинг и 6 вакуум системи) - 82%
Салон за убавина „Refresh“, Капиштец
18 ефективни третмани за слабеење (6 crazy fit третмани, 6 боди в...
Уште 7 дена и 1 ч.
 
Релакс масажа на грб со органско кокосово масло - 65%
Салон за убавина „Refresh“, Капиштец
Релакс масажа на грб со органско кокосово масло
Уште 7 дена и 1 ч.
 
Фото - епилација на надусници, пола нозе или интима - 50%
Салон за убавина “Lady M“ - под Железничка станица
Фото - епилација на надусници, пола нозе или интима
Уште 7 дена и 1 ч.
 
Tрпезариска маса MELLTORP
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Tрпезариска маса MELLTORP
Уште 7 дена и 1 ч.
 14 Купувачи
„Ikea“
Kupinapopust.mk - нас.Центар
„Ikea“
Уште 1 ч. 51 мин.
 
Лампа за таван LYSBOJ
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Лампа за таван LYSBOJ
Уште 1 ч. 31 мин.
 2 Купувачи
Со купон од 150 ден. и доплата од 1340 ден. (21.5 евро) добивате 1 ноќевање за 1 лице со вклучен појадок, ручек и вечера + користење на СПА центарот / Термин (01.10 - 31.10.2018 год.) - 59%
Хотел „GRAND ROYALE Hotel & Spa“ Банско
Со купон од 150 ден. и доплата од 1340 ден. (21.5 евро) добивате ...
Уште 6 дена и 8 ч.
 12 Купувачи
Плафоњерка PULT
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Плафоњерка PULT
Уште 1 ч. 47 мин.
 3 Купувачи
Чистење забен камен со пескарење, обработка на парадонтални џепови и полирање на забите до висок сјај - 65%
Стоматолошко - естетско студио „Diamond S Dental“ - Тафталиџ...
Чистење забен камен со пескарење, обработка на парадонтални џепов...
Уште 6 дена и 8 ч.
 2 Купувачи
Пломбирање со нано композитна порцеланска пломба или менување на стара амалгамска (метална) пломба со нова  - 56%
Стоматолошко - естетско студио „Diamond S Dental“ - Тафталиџ...
Пломбирање со нано композитна порцеланска пломба или менување на ...
Уште 6 дена и 8 ч.
 
Избелување на заби со професионална ласерска ламба (3 сеанси) + полирање за природен изглед, без промени на структурата на забот - 83%
Стоматолошко - естетско студио „Diamond S Dental“ - Тафталиџ...
Избелување на заби со професионална ласерска ламба (3 сеанси) + п...
Уште 6 дена и 8 ч.
 1 Купувач