Резервирајте го Вашиот одмор на време! Ноќевање во денови по избор + појадок и вечера + користење на луксузен СПА центар во прекрасниот Хотел „HOT Springs Medical & SPA“


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 37 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  13.07.2018  до  15.09.2018 

* Пред да го купите ваучерот, ЗАДОЛЖИТЕЛНО јавете се на 070 732 842 или пишете ни на admin@kupinapopust.mk за да ве информираме околу достапноста на собите. 
* Статусот на собите од слободни во резервирани се менува постојано, затоа потребно е да се изврши уплата 
што побрзо по потврдата дека собата е слободна.

* Цената за сместување варира во зависност од бројот на луѓе и датумот на патување, затоа за секој наш корисник креираме индивидуални пресметки за трошокот на патување.
* Доколку во хотелот којшто го нудиме нема слободно место за вашиот посакуван датум на патување, во истиот регион ќе ви понудиме друг хотел во рамките на вашиот буџет.


 1 ноќевање (недела - четврток) на база HB - 3441 ден. (55.5 евро)
 1 ноќевање (петок и сабота) на база HB - 4154 ден. (67 евра)

Појаснување:
• Понудата е валидна за период од 13.07 до 15.09.2018 год.
• Понудата е за 1 лице за 1 ноќевање за деновите од недела до четврток или петок и сабота
Процедура за купување ваучер:
• ЗАДОЛЖИТЕЛНА е претходна резервација на телефон 070 732 842 или на e-mail admin@kupinapopust.mk
 Цената е валидна при максимално искористување на капацитетот на собата.
• За да го добиете попустот потребно е да резервирате минимум 2 ноќевања.
 kupinapopust.mk не е организатор на патувањето туку само посредник при резервацијата на хотелот.

Ул. Втора бр.43
С. Бања
Покажи ми го патот
тел: 
+359 88 833 7337
е-маил
reservations@hotsprings-spa.com
Facebook
WEB

• Задолжителна е претходна резервација на тел: 070 732 842 или на e-маил: admin@kupinapopust.mk

Хотел „HOT Springs Medical & SPA“ - Новата бугарска Медицина и лековита дестинација.

Се наоѓа во селото Бања - познатo по своите термални извори. Хотел „HOT Springs Medical & SPA“ користи само чиста минерална вода за центар Wellness и спа и во текот на сите медицински и Wellness третмани.

Хотел „HOT Springs Medical & SPA“ е место каде што гостите можат да уживаат во активна рекреација, одлични медицински и велнес услуги, разни третмани, врвни локални јадења во целост изработени од природни производи, спокоен одмор во срцето на Пирин, или споменици, културни, историски и духовни сајтови.

За време на вашиот престој бидете сигурни дека вашите деца уживаат во нашиот голем мини забавен клуб каде што можат да учат, да играат и да се дружат.

Се наоѓа на само 1.5 - час возење од Софија, а исто така, 1,5 - час возење од грчкиот морскиот брег и на само 5 минути од најголемите и најмодерните скијачки центар на Балканот - Банско.Може да ве интересираат и следниве понуди:

18 ефективни третмани за слабеење (6 crazy fit третмани, 6 боди врапинг и 6 вакуум системи) - 82%
Салон за убавина „Refresh“, Капиштец
18 ефективни третмани за слабеење (6 crazy fit третмани, 6 боди в...
Уште 5 дена и 21 ч.
 
Релакс масажа на грб со органско кокосово масло - 65%
Салон за убавина „Refresh“, Капиштец
Релакс масажа на грб со органско кокосово масло
Уште 5 дена и 21 ч.
 
Фото - епилација на надусници, пола нозе или интима - 50%
Салон за убавина “Lady M“ - под Железничка станица
Фото - епилација на надусници, пола нозе или интима
Уште 5 дена и 21 ч.
 
Tрпезариска маса MELLTORP
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Tрпезариска маса MELLTORP
Уште 5 дена и 21 ч.
 14 Купувачи
„Ikea“
Kupinapopust.mk - нас.Центар
„Ikea“
Уште 5 дена и 21 ч.
 
Лампа за таван LYSBOJ
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Лампа за таван LYSBOJ
Уште 5 дена и 21 ч.
 2 Купувачи
Со купон од 150 ден. и доплата од 1340 ден. (21.5 евро) добивате 1 ноќевање за 1 лице со вклучен појадок, ручек и вечера + користење на СПА центарот / Термин (01.10 - 31.10.2018 год.) - 59%
Хотел „GRAND ROYALE Hotel & Spa“ Банско
Со купон од 150 ден. и доплата од 1340 ден. (21.5 евро) добивате ...
Уште 5 дена и 5 ч.
 12 Купувачи
Плафоњерка PULT
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Плафоњерка PULT
Уште 5 дена и 21 ч.
 3 Купувачи
Чистење забен камен со пескарење, обработка на парадонтални џепови и полирање на забите до висок сјај - 65%
Стоматолошко - естетско студио „Diamond S Dental“ - Тафталиџ...
Чистење забен камен со пескарење, обработка на парадонтални џепов...
Уште 5 дена и 5 ч.
 2 Купувачи
Пломбирање со нано композитна порцеланска пломба или менување на стара амалгамска (метална) пломба со нова  - 56%
Стоматолошко - естетско студио „Diamond S Dental“ - Тафталиџ...
Пломбирање со нано композитна порцеланска пломба или менување на ...
Уште 5 дена и 5 ч.
 1 Купувач
Избелување на заби со професионална ласерска ламба (3 сеанси) + полирање за природен изглед, без промени на структурата на забот - 83%
Стоматолошко - естетско студио „Diamond S Dental“ - Тафталиџ...
Избелување на заби со професионална ласерска ламба (3 сеанси) + п...
Уште 5 дена и 5 ч.
 1 Купувач