Резервирајте го Вашиот одмор на време! Ноќевање во денови по избор + појадок и вечера + користење на луксузен СПА центар во прекрасниот Хотел „HOT Springs Medical & SPA“


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 37 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  13.07.2018  до  15.09.2018 

* Пред да го купите ваучерот, ЗАДОЛЖИТЕЛНО јавете се на 070 732 842 или пишете ни на admin@kupinapopust.mk за да ве информираме околу достапноста на собите. 
* Статусот на собите од слободни во резервирани се менува постојано, затоа потребно е да се изврши уплата 
што побрзо по потврдата дека собата е слободна.

* Цената за сместување варира во зависност од бројот на луѓе и датумот на патување, затоа за секој наш корисник креираме индивидуални пресметки за трошокот на патување.
* Доколку во хотелот којшто го нудиме нема слободно место за вашиот посакуван датум на патување, во истиот регион ќе ви понудиме друг хотел во рамките на вашиот буџет.


 1 ноќевање (недела - четврток) на база HB - 3441 ден. (55.5 евро)
 1 ноќевање (петок и сабота) на база HB - 4154 ден. (67 евра)

Појаснување:
• Понудата е валидна за период од 13.07 до 15.09.2018 год.
• Понудата е за 1 лице за 1 ноќевање за деновите од недела до четврток или петок и сабота
Процедура за купување ваучер:
• ЗАДОЛЖИТЕЛНА е претходна резервација на телефон 070 732 842 или на e-mail admin@kupinapopust.mk
 Цената е валидна при максимално искористување на капацитетот на собата.
• За да го добиете попустот потребно е да резервирате минимум 2 ноќевања.
 kupinapopust.mk не е организатор на патувањето туку само посредник при резервацијата на хотелот.

Ул. Втора бр.43
С. Бања
Покажи ми го патот
тел: 
+359 88 833 7337
е-маил
reservations@hotsprings-spa.com
Facebook
WEB

• Задолжителна е претходна резервација на тел: 070 732 842 или на e-маил: admin@kupinapopust.mk

Хотел „HOT Springs Medical & SPA“ - Новата бугарска Медицина и лековита дестинација.

Се наоѓа во селото Бања - познатo по своите термални извори. Хотел „HOT Springs Medical & SPA“ користи само чиста минерална вода за центар Wellness и спа и во текот на сите медицински и Wellness третмани.

Хотел „HOT Springs Medical & SPA“ е место каде што гостите можат да уживаат во активна рекреација, одлични медицински и велнес услуги, разни третмани, врвни локални јадења во целост изработени од природни производи, спокоен одмор во срцето на Пирин, или споменици, културни, историски и духовни сајтови.

За време на вашиот престој бидете сигурни дека вашите деца уживаат во нашиот голем мини забавен клуб каде што можат да учат, да играат и да се дружат.

Се наоѓа на само 1.5 - час возење од Софија, а исто така, 1,5 - час возење од грчкиот морскиот брег и на само 5 минути од најголемите и најмодерните скијачки центар на Балканот - Банско.Може да ве интересираат и следниве понуди:

Велигденска понуда - 25.04 - 29.04.2019 год.
Balkan Jewel Resort**** - Разлог
Велигденска понуда - 25.04 - 29.04.2019 год.
Уште 3 дена и 5 ч.
 
Online курсеви за електрична гитара во времетраење од 6 или 12 месеци  - 96%
Online Курсеви по гитара „Totally Electric Guitars“
Online курсеви за електрична гитара во времетраење од 6 или 12 ме...
Уште 3 дена и 5 ч.
 
Надградба на свилени трепки - 60%
Social Hair Salon - Нас. Центар
Надградба на свилени трепки
Уште 2 дена и 10 ч.
 
Термин - 29.03 - 31.03.2019 год. - 20%
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Термин - 29.03 - 31.03.2019 год.
Уште 3 дена и 5 ч.
 
24 Power Plate третмани со личен тренер со времетраење од 1 месец: 12 тренинзи Power Plate + 12 кардио вежби (со Orbitrek) + 8 антицелулитни масажи - 66%
Фитнес центар „Power Plate Studio MK“
24 Power Plate третмани со личен тренер со времетраење од 1 месец...
Уште 3 дена и 5 ч.
 
Велигденска понуда - Термин - 25.04 - 30.04.2019 год.
Хотел „Apart Hotel Aspen 4*“ - Банско
Велигденска понуда - Термин - 25.04 - 30.04.2019 год.
Уште 3 дена и 5 ч.
 
Термин - 01.04 - 30.06.2019 год.
Хотел „Casa Karina 4*“, Банско
Термин - 01.04 - 30.06.2019 год.
Уште 3 дена и 5 ч.
 
Велигденска понуда - Термин - 25.04 - 02.05.2019 год.
Хотел „Casa Karina 4*“, Банско
Велигденска понуда - Термин - 25.04 - 02.05.2019 год.
Уште 3 дена и 5 ч.
 
Термин - 11.03 - 31.03.2019 год.
Хотел „Riverside“ 4* - Банско
Термин - 11.03 - 31.03.2019 год.
Уште 2 дена и 10 ч.
 
Велигденска понуда / Термин - 22.04 - 07.05.2019 год.
Хотел „Four Leaf Clover“ - Банско
Велигденска понуда / Термин - 22.04 - 07.05.2019 год.
Уште 3 дена и 5 ч.
 
КАПУЕРА тренинзи за деца и возрасни - 50%
Спортски боречки клуб „КАПУЕРА“ - Нас. Центар
КАПУЕРА тренинзи за деца и возрасни
Уште 3 дена и 5 ч.
 1 Купувач