70% попуст или 1199 ден. за одличниот паметен часовник Nitro N-Smart Watch 1 со неверојатни функционалности, убав дизајн и лесен на рака од „НИТРО Компјутери“. Бидете кул и во тренд

Со купување на овој ваучер добивате 10 "kupinapopust" поени.

Купи за 1199 ден. Купи како подарок
  • Симнато од 4000 ден.
  • Попуст 70%
  • Заштедуваш 2801 ден.
 • Преостанато време
 • 1 Купувач
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  04.01.2018  до  30.09.2018 
Добивате:
 Паметен часовник Nitro N-Smart Watch 1 со неверојатни функционалности и убав дизајн (ултра лесен за Вашата рака)
 Прекрасен подарок за Вашите сакани.
• Gift-box.
• Македонско упатство во кутијата.
Појаснување:
• Часовникот е достапен во следниве бои - црна, темно црвена, бела.
• Функционалности: 
- Дигитален и аналоген часовник
- Покажувач на ден во неделата и датум
- Се поврзува со било кој паметен телефон со Android оперативен систем или iPhone IOS преку Bluetooth интерфејс
- Повикување на броеви, преку телефонски именик или директно вртење
- Прифаќање на телефонски повик
- Вградени микрофон и звучник кои овозможуваат телефонските разговори да ги водите преку часовникот, без да го вадите Вашиот телефон од ташна
- Потсетници за пропуштени повици
- Дневник на повици, пропуштени, појдовни и дојдовни
- Читање на SMS и MMS пораки 
- Читање на е-Маил пораки
- Нотификации од социјалните медиуми facebook, instagram, twitter и слично
- Други нотификации од телефонот 
- Пуштање и слушање на музика од телефонот
- Далечинско сликање со телефонот 
- Аларм против губење
- Вграден педометар кој покажува колку сте пешачеле и колку калории сте потрошиле
- Мониторинг на спиењето, со покажувач колку време сте биле во длабок сон
- Аларми
- Калкулатор
- Стоперица за мерење на времето
- Потсетник за одмор
- Потсетник за вода
- Календар
- Покажувач на висина (опционално)
- Термометар (опционално)
- Покажувач на притисок (опционално)
• Технички карактеристики
- 1,48" капацитивен LED екран на допир
- Звучник 0,7W
- G-сензор
- Nucleus оперативен систем
- Micro USB интерфејс за полнење и поврзување
- Батерија: 3,7V Li-ion polymer 230 mAh 
- 1 час време на полнење
- 3 часа време на разговор
- 6 часа музика
- 160 часа во мирување
 Карактеристики
- Состав: челик и силикон
- Димензии: 40mm*47mm*9,9mm
- Тежина: 44 гр.
- Напојување: 5V од USB порта
- Гаранција: 180 дена
• Ваучерот може да се користи веднаш.
• Производите се подигнуваат од просториите на НИТРО компјутери (ул. Иван Козаров 24 лок. 21 ТЦ Стара Рампа - населба Кисела Вода)

 Задолжително јавете се на 071/ 243 - 833 пред да го искористите ваучерот. Екипата од НИТРО често е на терен, па пожелно е да го најавите Вашето доаѓање за да има кој да Ве пречека. Имајте ги предвид неработните празнични денови.


 ул. Иван Козаров 24 лок. 21 
ТЦ Стара Рампа - нас. Кисела Вода
Работно време:
10:00 - 18:00,
сабота 09:00 - 14:00 ч.

 тел. 02/ 5511- 374 и 071/ 243 - 833


 e-mail: 
nitro@nitro.com.mk

 Facebook

 www.nitro.com.mk


„НИТРО компјутери“

Нитро Комјутери е овластено продажно место за:
- Faronics DeepFreeze, Anti-Executable, InSight, PowerSave, WinSelect,
DeviceFilterMac, System Profiler
- Faronics Antivirus
- Microsoft Windows
- Microsoft Office
- McAfee Antivirus
- Bitdefender Antivirus
- Webroot Antivirus

Може да ве интересираат и следниве понуди:

18 ефективни третмани за слабеење (6 crazy fit третмани, 6 боди врапинг и 6 вакуум системи) - 82%
Салон за убавина „Refresh“, Капиштец
18 ефективни третмани за слабеење (6 crazy fit третмани, 6 боди в...
Уште 5 дена и 20 ч.
 
Релакс масажа на грб со органско кокосово масло - 65%
Салон за убавина „Refresh“, Капиштец
Релакс масажа на грб со органско кокосово масло
Уште 5 дена и 20 ч.
 
Фото - епилација на надусници, пола нозе или интима - 50%
Салон за убавина “Lady M“ - под Железничка станица
Фото - епилација на надусници, пола нозе или интима
Уште 5 дена и 20 ч.
 
Tрпезариска маса MELLTORP
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Tрпезариска маса MELLTORP
Уште 5 дена и 20 ч.
 14 Купувачи
„Ikea“
Kupinapopust.mk - нас.Центар
„Ikea“
Уште 5 дена и 20 ч.
 
Лампа за таван LYSBOJ
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Лампа за таван LYSBOJ
Уште 5 дена и 20 ч.
 2 Купувачи
Со купон од 150 ден. и доплата од 1340 ден. (21.5 евро) добивате 1 ноќевање за 1 лице со вклучен појадок, ручек и вечера + користење на СПА центарот / Термин (01.10 - 31.10.2018 год.) - 59%
Хотел „GRAND ROYALE Hotel & Spa“ Банско
Со купон од 150 ден. и доплата од 1340 ден. (21.5 евро) добивате ...
Уште 5 дена и 4 ч.
 12 Купувачи
Плафоњерка PULT
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Плафоњерка PULT
Уште 5 дена и 20 ч.
 3 Купувачи
Чистење забен камен со пескарење, обработка на парадонтални џепови и полирање на забите до висок сјај - 65%
Стоматолошко - естетско студио „Diamond S Dental“ - Тафталиџ...
Чистење забен камен со пескарење, обработка на парадонтални џепов...
Уште 5 дена и 4 ч.
 2 Купувачи
Пломбирање со нано композитна порцеланска пломба или менување на стара амалгамска (метална) пломба со нова  - 56%
Стоматолошко - естетско студио „Diamond S Dental“ - Тафталиџ...
Пломбирање со нано композитна порцеланска пломба или менување на ...
Уште 5 дена и 4 ч.
 1 Купувач
Избелување на заби со професионална ласерска ламба (3 сеанси) + полирање за природен изглед, без промени на структурата на забот - 83%
Стоматолошко - естетско студио „Diamond S Dental“ - Тафталиџ...
Избелување на заби со професионална ласерска ламба (3 сеанси) + п...
Уште 5 дена и 4 ч.
 1 Купувач