54% попуст или 690 ден. за Anti Age третман на лице со веднаш видливи резултати во салон за убавина „Body&Soul - beauty lounge“

Со купување на овој ваучер добивате 16 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 1500 ден.
    • Попуст 54%
    • Заштедуваш 810 ден.
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  23.04.2018  до  30.11.2018 
Добивате:
 Anti Age третман на лице со веднаш видливи резултати кој вклучува:
1 фаза - чистење на лице и деколте со колагенски лосион за читење
2 фаза - чистење со колагенски тоник
3 фаза - пилинг со блага масажа за отстранување на мртвите клетки (површински клетки)
4 фаза - нанесување на колаген филер во вид на гел и 20 мин. длабинско третирање и навлегување на колагенот во видливите и ситните бори со озонски дарсонвал
5 фаза - нанесување на колагенска маска
6 фаза - нанесување на завршна крема со колаген и 2х хиелурон со блага масажа 
 Времетраење на третманот: 50 мин.
 Третманот се прави со биоклинички испитани производи на француска козметичка линија - Renerge Q
 Третманот е за ублажување на постоечките бори.
 Вашето лице го заслужува најдоброто.

Појаснување:
 Понудата важи само за жени!
 Ваучерот може да се користи веднаш со претходна резервација на телефон: 075/ 423 511
 При закажување на терминот ЗАДОЛЖИТЕЛНО е да соопштите дека сте со ваучер.
 При искористување на услугата доволно е да го прикажете ваучерот од вашиот мобилен или таблет. Не е задолжително да го имате ваучерот испечатен.


Ул. Емил Зола бр. 6-2/11
Нас. Кисела Вода
(кај стара рампа)
Покажи ми го патот
тел: 075/ 423 511
Работно Време:
пон-пет: 12:00 - 19:00 часот
е-маил: 
milosevskadaniela01@gmail.com

 Задолжителна е предходна резервација на термин на тел: 075/ 423 511

Салон за убавина „Body&Soul - beauty lounge“
Грижете се за себе! Препуштете се во рацете на стручниот тим на Body&Soul, излечето го вашето тело и душа во пријатна атмосфера, почуствувајте се препородено со третманите за тело и лице кои ние ги нудиме за Вас.


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Надградба на свилени трепки - 60%
Social Hair Salon - Нас. Центар
Надградба на свилени трепки
Уште 22 ч. 33 мин.
 
Термин - 29.03 - 31.03.2019 год. - 20%
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Термин - 29.03 - 31.03.2019 год.
Уште 1 ден