Со купон од 100 ден. и доплата од само 1000 ден. добивате 29% попуст за ноќевање за 2,3 или макс. 4 лица во модерно уредените „Ани Апартмани“, Берово

Со купување на овој ваучер добивате 9 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 1400 ден.
    • Попуст 29%
    • Заштедуваш 400 ден.
  • 4 Купувачи
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  30.11.2017  до  30.09.2018 

Добивате:
 Ноќевање за 2,3 или 4 лица во нови модерни и лускузни апартмани.
 Еден дел од апартманите располагаат со кујна.
 Одлична можност да уживате во прекрасната природа на Берово.
 Опуштен, реласкиран викенд далеку од градскиот метеж.
Појаснување:
 Задолжителна е претходна резервација на телефон 078/ 396 391
 Откако ќе добиете потврда за периодот во кој сакате да престојувате, ги купувате купоните од kupinapopust.mk
 Еден купон е за едно ноќевање и се однесува на максимум 4 лица.
 Доплатата од 900 ден. по ноќевање, за макс. 4 лица се врши директно во апартманите.
 Потребно е да се остварат минимум две ноќевања за што би ви биле потребни 2 купона.ул.Маршал Тито бр.26 А
( на самиот влез во Берово, после бензинската на Макпетрол десно. Во близина на полицијата).

 тел. 078 396 391
e-mail:
natasarabadziska@yahoo.com
Facebook


 Задолжителна е претходна резервација на 078 396 391

„АНИ АПАРТМАНИ“ Берово се изградени во 2014 год. Објектот се наоѓа во центарот на БЕРОВО, располага со 6 луксузно опремени апартмани (4 брачни).
Берово
Од двете страни на реката Брегалница е распростанет градот Берово. Со оглед на големата надморска височина од 800 метри, овде владее умерено-континентална клима која на некои места се модифицира и преминува во планинско-континентална, а се карактеризира со студени зими и свежи лета. Берово е град со највисока концентрација на кислород на Балканот, а интересно е тоа што е град со најмногу сончеви денови во текот на година во Република Македонија, со просечен износ од нешто помалку од 7 сончеви часови дневно.

Овде човек едноставно може да ужива вдишувајќи ја глетката со очите и душата, воодушевувајќи и се на несебичноста на мајката природа. Мистични и необични, Малешевските Планини се подеднакво впечатливи во сите годишни времиња.
Берово претсавува економски, културен и образован центар за целата општина. Од услужните дејности голем подем се забележува во туристичкиот сектор, кој со темпото на развој и инвестиции која го наметнува, во блиска иднина може да стане главна економска гранка.Беровското Езеро е опкружено со чист воздух и мирис на планински чај, во прегратка на богатата борова и листопадна шума. Беровското Езеро се наоѓа на 6км. од Берово по патот за граничниот премин Клепало. Браната е изградена во 1970 год. со височина од 60м. и е една од најголемите брани во Република Македонија.Може да ве интересираат и следниве понуди:

Релакс масажа на ЦЕЛО тело со етерични масла на Esensa mediterana, 60 мин.  - 35%
Салон за убавина „Лаванда Релакс“ - нас. Ново Лисиче
Релакс масажа на ЦЕЛО тело со етерични масла на Esensa mediterana...
Уште 5 дена и 18 ч.
 
Термин - 22.12 - 26.12 или 07.01 - 31.01.2019 год. - 30%
Apart Hotel & Spa Orbilux - Bansko
Термин - 22.12 - 26.12 или 07.01 - 31.01.2019 год.
Уште 5 дена и 1 ч.
 
Термин - 06.12-23.12.2018 и 06.01-30.03.2019 год. 
Hotel Olymp***, Bansko
Термин - 06.12-23.12.2018 и 06.01-30.03.2019 год. 
Уште 5 дена и 1 ч.
 8 Купувачи
Термин - 14.12 - 29.03.2019 год.
Хотел „Casa Karina 4*“, Банско
Термин - 14.12 - 29.03.2019 год.
Уште 5 дена и 18 ч.
 
Библиотека BRUSALI
Ikea
Библиотека BRUSALI
Уште 5 дена и 18 ч.
 1 Купувач
ТВ комода BRUSALI
Ikea
ТВ комода BRUSALI
Уште 5 дена и 18 ч.
 1 Купувач
Термин - 07.12 - 31.01.2019 год. - 38%
Хотел & СПА „Тино“ - Св. Стефан, Охрид
Термин - 07.12 - 31.01.2019 год.
Уште 5 дена и 18 ч.
 
Термин - 07.12 - 31.01.2019 год. - 50%
Хотел „Тино“ - Охрид
Термин - 07.12 - 31.01.2019 год.
Уште 5 дена и 18 ч.
 
24 Power Plate третмани со личен тренер со времетраење од 1 месец: 12 тренинзи Power Plate + 12 кардио вежби (со Orbitrek) + 8 антицелулитни масажи - 66%
Фитнес центар „Power Plate Studio MK“
24 Power Plate третмани со личен тренер со времетраење од 1 месец...
Уште 5 дена и 18 ч.
 
Развивање на фотографии: 10 фотографии (10x15 cm), 5 фотографии (13x18 cm) или 3 фотографии (15x21 cm) + бесплатна достава - 50%
Фото студио „ДИЧО“
Развивање на фотографии: 10 фотографии (10x15 cm), 5 фотографии (...
Уште 5 дена и 1 ч.
 11 Купувачи
1 час забава и креативност за деца на возраст од 10 - 15 год. - 48%
Драмско студио „Играј и Учи“
1 час забава и креативност за деца на возраст од 10 - 15 год.
Уште 5 дена и 18 ч.
 
Сет од 10 мечиња FABLER BJORN
Ikea
Сет од 10 мечиња FABLER BJORN
Уште 5 дена и 18 ч.
 8 Купувачи