Со купон од 100 ден. и доплата од само 1000 ден. добивате 29% попуст за ноќевање за 2,3 или макс. 4 лица во модерно уредените „Ани Апартмани“, Берово

Со купување на овој ваучер добивате 9 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 1400 ден.
    • Попуст 29%
    • Заштедуваш 400 ден.
  • 4 Купувачи
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  30.11.2017  до  30.09.2018 

Добивате:
 Ноќевање за 2,3 или 4 лица во нови модерни и лускузни апартмани.
 Еден дел од апартманите располагаат со кујна.
 Одлична можност да уживате во прекрасната природа на Берово.
 Опуштен, реласкиран викенд далеку од градскиот метеж.
Појаснување:
 Задолжителна е претходна резервација на телефон 078/ 396 391
 Откако ќе добиете потврда за периодот во кој сакате да престојувате, ги купувате купоните од kupinapopust.mk
 Еден купон е за едно ноќевање и се однесува на максимум 4 лица.
 Доплатата од 900 ден. по ноќевање, за макс. 4 лица се врши директно во апартманите.
 Потребно е да се остварат минимум две ноќевања за што би ви биле потребни 2 купона.ул.Маршал Тито бр.26 А
( на самиот влез во Берово, после бензинската на Макпетрол десно. Во близина на полицијата).

 тел. 078 396 391
e-mail:
natasarabadziska@yahoo.com
Facebook


 Задолжителна е претходна резервација на 078 396 391

„АНИ АПАРТМАНИ“ Берово се изградени во 2014 год. Објектот се наоѓа во центарот на БЕРОВО, располага со 6 луксузно опремени апартмани (4 брачни).
Берово
Од двете страни на реката Брегалница е распростанет градот Берово. Со оглед на големата надморска височина од 800 метри, овде владее умерено-континентална клима која на некои места се модифицира и преминува во планинско-континентална, а се карактеризира со студени зими и свежи лета. Берово е град со највисока концентрација на кислород на Балканот, а интересно е тоа што е град со најмногу сончеви денови во текот на година во Република Македонија, со просечен износ од нешто помалку од 7 сончеви часови дневно.

Овде човек едноставно може да ужива вдишувајќи ја глетката со очите и душата, воодушевувајќи и се на несебичноста на мајката природа. Мистични и необични, Малешевските Планини се подеднакво впечатливи во сите годишни времиња.
Берово претсавува економски, културен и образован центар за целата општина. Од услужните дејности голем подем се забележува во туристичкиот сектор, кој со темпото на развој и инвестиции која го наметнува, во блиска иднина може да стане главна економска гранка.Беровското Езеро е опкружено со чист воздух и мирис на планински чај, во прегратка на богатата борова и листопадна шума. Беровското Езеро се наоѓа на 6км. од Берово по патот за граничниот премин Клепало. Браната е изградена во 1970 год. со височина од 60м. и е една од најголемите брани во Република Македонија.Може да ве интересираат и следниве понуди:

Шишање + фенирање - 53%
Фризерски салон „Mona City Fashion“ - позади Соборен Храм
Шишање + фенирање
Уште 7 дена и 23 ч.
 
Класичен педикир + пилинг + масажа - 40%
Фризерски салон „Mona City Fashion“ - позади Соборен Храм
Класичен педикир + пилинг + масажа
Уште 7 дена и 23 ч.
 
Масажа на лице + деколте - 53%
Фризерски салон „Mona City Fashion“ - позади Соборен Храм
Масажа на лице + деколте
Уште 7 дена и 23 ч.
 
Надградба на свилени трепки - 60%
Social Hair Salon - Нас. Центар
Надградба на свилени трепки
Уште 21 ч. 59 мин.
 
Термин - 29.03 - 31.03.2019 год. - 20%
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Термин - 29.03 - 31.03.2019 год.
Уште 23 ч. 58 мин.