54% попуст или само 2860 ден. за декоративна лампа за вашиот дом

Со купување на овој ваучер добивате 24 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 6200 ден.
    • Попуст 54%
    • Заштедуваш 3340 ден.
  • 1 Купувач
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  23.11.2017  до  31.10.2018 

Добивате:
 Декоративна лампа за вашиот дом
 Разубавете го Вашиот дом со едноставни и убави детали.
Појаснување:
 Материјали од кои се изработува призводот: дрво и платно
 Карактеристики: висина 150 cm, ширина 30-50 cm
 Ваучерот може да се користи веднаш!
Постапка за превземање на производот:
 Напомена: Производот се подига од канцелариите на kupinapopust.mk
 По уплатата, јавете се на 070/ 732-842, за да ве информираме кога можете да го подигнете производот. 
 Доколку не сте во можност да го подигнете производот, пишете ни на admin@kupinapopust.mk ваше име и презиме, е
маил адреса со кој е купен ваучерот, точна адреса каде сакате да го доставиме производот и телефон за контактПостои
можност производот да се плати директно на доставувачот при самата достава до Вашиот дом.


 Доставата за испораки во Скопје чини 120 ден. за производ до 1 кг. или 150 ден. за брза испорака истиот ден. За испорака низ другите градови во Македонија достава до 1кг. чини 150 ден.


Ул. Никола Вапцаров 3/1, реон 8, Центар, Скопје
(до зградата на Технометал Вардар, спроти АМСМ испитниот центар)
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mкМоже да ве интересираат и следниве понуди:

Надградба на свилени трепки - 60%
Social Hair Salon - Нас. Центар
Надградба на свилени трепки
Уште 22 ч. 14 мин.
 
Термин - 29.03 - 31.03.2019 год. - 20%
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Термин - 29.03 - 31.03.2019 год.
Уште 1 ден