17% попуст или 300 ден. за полнач 220V Fast Charger 3.0 white

Со купување на овој ваучер добивате 4 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 360 ден.
    • Попуст 17%
    • Заштедуваш 60 ден.
  • 1 Купувач
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  02.11.2017  до  30.09.2018 

Добивате:
 Полнач Fast Charger 3.0 white
 Влезна моќ: 100 ~ 240V, 50~60H
 Излезна моќ - со автоматско препознавање на FAST CHARGE функцијата
 12V 1.7A
 9V 2A
 5V 3A 
Појаснување:
 Полначот го добивате без кабел.
 Производот e лесен за употреба.
Постапка за превзeмање на производот:
 Напомена: Производот се подига од канцелариите на kupinapopust.mk
 По уплатата, јавете се на 076/ 751-915 за да ве информираме кога можете да го подигнете производот. 
 Доколку не сте во можност да го подигнете производот, пишете ни на komercija@kupinapopust.mk ваше име и презиме, е-маил адреса со кој е купен ваучерот, точна адреса каде сакате да го доставиме производот и телефон за контакт.


 Доставата за испораки во Скопје чини 120 ден. за производ до 1 кг. или 150 ден. за брза испорака истиот ден. За испорака низ другите градови во Македонија достава до 1кг. чини 150 ден.


Ул. Никола Вапцаров 3/1, реон 8, Центар, Скопје
(до зградата на Технометал Вардар, спроти АМСМ испитниот центар)
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mкМоже да ве интересираат и следниве понуди:

Надградба на свилени трепки - 60%
Social Hair Salon - Нас. Центар
Надградба на свилени трепки
Уште 22 ч. 24 мин.
 
Термин - 29.03 - 31.03.2019 год. - 20%
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Термин - 29.03 - 31.03.2019 год.
Уште 1 ден