11% попуст или 4450 ден. за DVR HD-SDI EN-5304 4CH 1080p

Со купување на овој ваучер добивате 63 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 5000 ден.
    • Попуст 11%
    • Заштедуваш 550 ден.
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  06.10.2017  до  30.09.2018 

Добивате:
 DVR HD-SDI EN-5304 4CH 1080p
 Главен процесор Hi3531 <Хисиликон решение>
 Резолуција 4CH 1080P
 Видео излез 1CH ТВ излез, 1CH VGA излез
 HDMI излез 1 * HDMI излез (1080P)
 Аудио влез / излез 4CH влез / 1CH излез
 Влез / излез на аларм 4CH влез / 1CH излез
 Поддршка за SATA (HDD) 2 SATA порта, секој HDD MAX 3TB
 Снимање (во реално време) 4 * 1080P
 Репродукција (во реално време) 4 * 1080P
 Системски ресурси шесткратно работење: снимање во живо, репродукција, резервна копија, далечински пристап, PTZ контрола, мобилен мониторинг
 Режим за контрола преден панел, USB глушец, IR далечински управувач, мрежа PTZ RS485 
 USB 2 * USB2.0,
 Поддршка за безжичен глушец
 Мобилен телефон - поддршка на iPhone, Android и Blackberry итн
 Мрежна поддршка RJ-45,3G
 Резервна USB флеш, мрежна копија
 Јазици - повеќејазична поддршка
 Напојување DC12V, 4A (вклучен адаптер)
 Тежина на пакувањето 5 кг
Појаснување:
 Производот e лесен за употреба.
Постапка за превзeмање на производот:
 Напомена: Производот се подига од канцелариите на kupinapopust.mk.
 По уплатата, јавете се на 076-751-915, за да ве информираме кога можете да го подигнете производот. 
 Доколку не сте во можност да го подигнете производот, пишете ни на komercija@kupinapopust.mk ваше име и презиме, е-маил адреса со кој е купен ваучерот, точна адреса каде сакате да го доставиме производот и телефон за контакт.


 Доставата за испораки во Скопје чини 120 ден. за производ до 1 кг. или 150 ден. за брза испорака истиот ден. За испорака низ другите градови во Македонија достава до 1кг. чини 150 ден.

Ул. Никола Вапцаров 3/1, реон 8, Центар, Скопје
(до зградата на Технометал Вардар, спроти АМСМ испитниот центар)
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mкМоже да ве интересираат и следниве понуди:

Надградба на свилени трепки - 60%
Social Hair Salon - Нас. Центар
Надградба на свилени трепки
Уште 4 дена и 4 ч.
 
Термин - 29.03 - 31.03.2019 год. - 20%
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Термин - 29.03 - 31.03.2019 год.
Уште 5 дена
 
Термин - 01.04 - 30.06.2019 год.
Хотел „Casa Karina 4*“, Банско
Термин - 01.04 - 30.06.2019 год.
Уште 5 дена
 
Промена и балансирање на 4 пневматици - 51%
CERES - Skopje guma
Промена и балансирање на 4 пневматици
Уште 5 дена
 32 Купувачи
Термин - 11.03 - 31.03.2019 год.
Хотел „Riverside“ 4* - Банско
Термин - 11.03 - 31.03.2019 год.
Уште 4 дена и 4 ч.
 
КАПУЕРА тренинзи за деца и возрасни - 50%
Спортски боречки клуб „КАПУЕРА“ - Нас. Центар
КАПУЕРА тренинзи за деца и возрасни
Уште 5 дена
 1 Купувач