Извонредно искуство!!! 20% попуст или само 2890 денари за тандем летање со параглајдер од Водно + превоз + снимање со GoPro од параглајдинг клуб Фокс!!!


Со купување на овој ваучер добивате 42 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 3600 ден.
    • Попуст 20%
    • Заштедуваш 710 ден.
  • 2 Купувачи
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  29.09.2017  до  31.05.2018 

Добивате:
• Тандем летање со параглајдер.
 Вклучен организиран превоз од Скопје до Водно.
 Вклучени фотографии со GoPro акциона камера.
 Извонредно искуство кое долго ќе го паметите!

Појаснување:
 Ваучерот може да се користи веднаш.
 Задолжителна е претходна резервација со цел да ги договорите деталите околу летот.
 Купонот за оваа понуда можете да го прикажете од вашиот мобилен/таблет. Не е потребно да го печатите.


ул. 11 Октомври бр.19 1/10
Скопје
Покажи ми го патот
тел. 070 279 088; 075 303 404
e-mail: 
viktorboev@yahoo.com
FB


 Задолжителна е претходна резервација на тел.: 070 279 088 или 075 303 404Параглајдинг клуб Фокс постои повеќе од 12 години. Искусниот и професионален тим на Параглајдинг клубот Фокс ќе ви приреди искуство кое долго ќе го раскажувате. По кратка подготовка и обука од страна на искусните професионалци, се лета од падините на Водно, користејќи соодветна безбедносна опрема и облека. Се лета на висина од 1000 метри, а се слетува во Тафталиџе спроти Супер Маркетот Веро или кај хотел Александар Палас кај тениските игралишта.


Може да ве интересираат и следниве понуди:

18 ефективни третмани за слабеење (6 crazy fit третмани, 6 боди врапинг и 6 вакуум системи) - 82%
Салон за убавина „Refresh“, Капиштец
18 ефективни третмани за слабеење (6 crazy fit третмани, 6 боди в...
Уште 6 дена и 8 ч.
 
Релакс масажа на грб со органско кокосово масло - 65%
Салон за убавина „Refresh“, Капиштец
Релакс масажа на грб со органско кокосово масло
Уште 6 дена и 8 ч.
 
Фото - епилација на надусници, пола нозе или интима - 50%
Салон за убавина “Lady M“ - под Железничка станица
Фото - епилација на надусници, пола нозе или интима
Уште 6 дена и 8 ч.
 
Tрпезариска маса MELLTORP
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Tрпезариска маса MELLTORP
Уште 6 дена и 8 ч.
 14 Купувачи
„Ikea“
Kupinapopust.mk - нас.Центар
„Ikea“
Уште 6 дена и 8 ч.
 
Лампа за таван LYSBOJ
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Лампа за таван LYSBOJ
Уште 6 дена и 8 ч.
 2 Купувачи
Со купон од 150 ден. и доплата од 1340 ден. (21.5 евро) добивате 1 ноќевање за 1 лице со вклучен појадок, ручек и вечера + користење на СПА центарот / Термин (01.10 - 31.10.2018 год.) - 59%
Хотел „GRAND ROYALE Hotel & Spa“ Банско
Со купон од 150 ден. и доплата од 1340 ден. (21.5 евро) добивате ...
Уште 5 дена и 16 ч.
 12 Купувачи
Плафоњерка PULT
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Плафоњерка PULT
Уште 6 дена и 8 ч.
 3 Купувачи
Чистење забен камен со пескарење, обработка на парадонтални џепови и полирање на забите до висок сјај - 65%
Стоматолошко - естетско студио „Diamond S Dental“ - Тафталиџ...
Чистење забен камен со пескарење, обработка на парадонтални џепов...
Уште 5 дена и 16 ч.
 2 Купувачи
Пломбирање со нано композитна порцеланска пломба или менување на стара амалгамска (метална) пломба со нова  - 56%
Стоматолошко - естетско студио „Diamond S Dental“ - Тафталиџ...
Пломбирање со нано композитна порцеланска пломба или менување на ...
Уште 5 дена и 16 ч.
 
Избелување на заби со професионална ласерска ламба (3 сеанси) + полирање за природен изглед, без промени на структурата на забот - 83%
Стоматолошко - естетско студио „Diamond S Dental“ - Тафталиџ...
Избелување на заби со професионална ласерска ламба (3 сеанси) + п...
Уште 5 дена и 16 ч.
 1 Купувач