Комплетна обука за А категорија за само 3000 ден. во авто школа „СЕЛИКА“. Искористете го попустот од 60% и обезбедете си возачка дозвола за мотор со која најлесно ќе се движите низ градскиот метеж

Со купување на овој ваучер добивате  25  "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • Симнато од 7500 ден.
  • Попуст 60%
  • Заштедуваш4500 ден.
 • 8/10 Купувачи
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  23.07.2013  до  31.08.2013 

Добивате:
Целосна обука за А-категорија.
Обука со професионален инструктор со нови мотори во одлична состојба-Qingqi.
Теоретска настава.
Професионален пристап од врвни инструктори за полесно совладување на целокупниот процес.
24/7 интернет поддршка (тестови, видео презентации, совети).
Флексибилно договарање на термините за возење.
Посредување при вадење на лекарско уверение.
Појаснување:
Ваучерот може да се користи веднаш.
За договарање на термините за обуката за А категорија јавете се на фиксен 2700 132 и мобилен : 078 / 24 34 14, 070 / 24 34 14, 075 / 24 34 14 .

 улица Иван Козаров бб

(во трговскиот центар „Стара Рампа“ во Кисела вода, на I-кат)

Покажи ми го патот
 тел. 2700 132
моб. 078 / 24 34 14
070 / 24 34 14
075 / 24 34 14


 Раб. време:
од понеделник до петок од 08:00 до 20:00
сабота од 08:00 до 14:00 часoт
e-mail:
selika.dm@gmail.com
 Facebook     
 www.avtoskolaselika.mk

• Задолжително е прикажување на купонот при искористување на услугата.
• Без прикажан купон не гарантираме за попустот и условите на понудата. 


Авто школа Селика е воспитно-образовна фирма која врши обука на кандидати за возачи. Во нивното 20 годишно искуство, со возачка дозвола се здобиле повеќе од 10.000 кандидати од сите категории А1;A,Б,Ц, Д и Е.    
Преку пренесување на искуство и стручно познавање на правилата и прописите од областа на патниот сообраќај, кандидатите не само што се здобиваат со основно знаење од областа на управување со моторни возила, туку и стекнуваат навика како истото да го применуваат во иднина.

Инструкторите ќе ви дадат стручни совети на тема сообраќајни правила и прописи, а со тоа и полесно ќе го совладате возилото и ќе станете одличен возач. Исто така треба и вие активно да учествувате со ваши коментари и прашања, со што ќе си овозможите да ги согледате сопствените грешки или работи што не ви се јасни, а со тоа поефикасно би успеале да ја совладате материјата за теоретскиот и практичниот дел на возилото и воопшто возењето на мотоцикл.

Желбата и стремежот на тимот на Авто школа Селика е покрај основното знаење што ќе го стекнете во процесот на обука, исто така се трудат да добиете одговори на сите ваши дополнителни прашања и од авто школата да излезете како комплетни возачи.
Авто школа Селика ви ги нуди следниве услуги:
• Организирано вадење на лекарски уверенија
• Квалитетна теоретска настава
• Практична обука
• Бесплатна стручна подготовка на теоретскиот дел од стручниот испит
• 24/7 интернет поддршка (тестови, видео презентација, совети)
• Можност за плаќање на повеќе рати

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Мега понуда - ' Victory хотел ' Кушадаси! - 63%
Hotel Victory - Кушадаси
Мега понуда - " Victory хотел " Кушадаси!
Уште 8 дена и 16 ч.
 
 • 150 ден.
 • 1600 ден.
Целосна депилација со топол восок за мажи - 44%
Салон за убавина „Либера Емма“ - ТЦ Бисер
Целосна депилација со топол восок за мажи
Уште 8 дена и 22 ч.
 
 • 699 ден.
 • 1250 ден.
Комплетна депилација за жени - 56%
Салон за убавина „Либера Емма“ - ТЦ Бисер
Комплетна депилација за жени
Уште 8 дена и 22 ч.
 
 • 399 ден.
 • 900 ден.
Медицински педикир - 50%
Салон за убавина „Либера Емма“ - ТЦ Бисер
Медицински педикир
Уште 8 дена и 22 ч.
 
 • 500 ден.
 • 1000 ден.
7 ноќевања за двајца (04.06 - 11.06) - 63%
Studios Anny Family Hotel - Тасос
7 ноќевања за двајца (04.06 - 11.06)
Уште 2 дена и 15 ч.
 
 • 7378 ден.
 • 20212 ден.
Пакет од 15 тремани за слабеење - 63%
Салон за убавина „Либера Емма“ - ТЦ Бисер
Пакет од 15 тремани за слабеење
Уште 8 дена и 22 ч.
 
 • 1500 ден.
 • 4000 ден.
Омбре фарбање + третман „so pure“ + фенирање - 80%
„HAIR VIP STUDIO“ - Центар
Омбре фарбање + третман „so pure“ + фенирање
Уште 2 дена и 16 ч.
 
 • 800 ден.
 • 4000 ден.
Миење + третман „so pure“ и фенирање - 83%
„HAIR VIP STUDIO“ - Центар
Миење + третман „so pure“ и фенирање
Уште 2 дена и 15 ч.
 1 Купувач
 • 150 ден.
 • 900 ден.
Миење + третман „so pure“ и шишање - 77%
„HAIR VIP STUDIO“ - Центар
Миење + третман „so pure“ и шишање
Уште 2 дена и 15 ч.
 
 • 250 ден.
 • 1100 ден.
Фарбање со „KEUNE“ + шишање + третман „so pure“ - 67%
„HAIR VIP STUDIO“ - Центар
Фарбање со „KEUNE“ + шишање + третман „so pure“
Уште 2 дена и 15 ч.
 
 • 800 ден.
 • 2400 ден.
Фарбање со „KEUNE“ + третман „so pure“ + фенирање - 67%
„HAIR VIP STUDIO“ - Центар
Фарбање со „KEUNE“ + третман „so pure“ + фенирање
Уште 2 дена и 15 ч.
 
 • 500 ден.
 • 1500 ден.
Пакет од 25 тремани за слабеење - 61%
Салон за убавина „Либера Емма“ - ТЦ Бисер
Пакет од 25 тремани за слабеење
Уште 8 дена и 22 ч.
 
 • 3500 ден.
 • 9000 ден.
1 ноќевањe за едно лице на 
база на ALL INCLUSIVE (01.07-31.08) - 42%
“Dana Palace Park Hotel“ - Златни песоци, Бугарија
1 ноќевањe за едно лице на база на ALL INCLUSIVE (01.07-31.08)
Уште 2 дена и 16 ч.
 
 • 250 ден.
 • 2474 ден.
1 ноќевањe за едно лице на 
база на ALL INCLUSIVE (01-30.06) - 47%
“Dana Palace Park Hotel“ - Златни песоци, Бугарија
1 ноќевањe за едно лице на база на ALL INCLUSIVE (01-30.06)
Уште 2 дена и 15 ч.
 
 • 185 ден.
 • 1996 ден.
Пињати по Ваш избор - 53%
Пињати „Дилал“ - во близина на слаткарница Апче
Пињати по Ваш избор
Уште 2 дена и 15 ч.
 
 • 130 ден.
 • 1100 ден.
2 ноќевања со појадок за макс. 3 лица - 10%
Lemon garden - Pefkochori
2 ноќевања со појадок за макс. 3 лица
Уште 6 дена и 8 ч.
 
 • 5518 ден.
 • 6138 ден.
РОДЕНДЕН ВО ПРИКАЗНА ЗА МАЈ И ЈУНИ ЗА 500 ДЕН.
Игротека „ПРИКАЗНА“ - во близина на СВ Јован Крстител
РОДЕНДЕН ВО ПРИКАЗНА ЗА МАЈ И ЈУНИ ЗА 500 ДЕН.
Уште 16 ч. 3 мин.
 18 Купувачи
 • 0 ден.
Острошкиот манастир и Подгорица (11 - 12.06.2016) - 24%
Т.А БИСЕР ПРОМ - Скопје
Острошкиот манастир и Подгорица (11 - 12.06.2016)
Уште 2 дена и 22 ч.
 
 • 1890 ден.
 • 2480 ден.
Шопинг во Солун во сабота, 04-ти јуни - 19%
Т.А БИСЕР ПРОМ - Скопје
Шопинг во Солун во сабота, 04-ти јуни
Уште 2 дена и 15 ч.
 
 • 810 ден.
 • 1000 ден.
Шопинг во Софија во сабота, 04-ти јуни - 53%
Т.А БИСЕР ПРОМ - Скопје
Шопинг во Софија во сабота, 04-ти јуни
Уште 2 дена и 15 ч.
 
 • 560 ден.
 • 1200 ден.
Мезотераписки третман - 60%
„Diamond S Dental“ - Тафталиџе 1
Мезотераписки третман
Уште 8 дена и 22 ч.
 
 • 990 ден.
 • 2500 ден.
2 ноќевања за две 
лица со појадок во Афитос - 31%
„Stratos Hotel***“ - Afitos
2 ноќевања за две лица со појадок во Афитос
Уште 2 дена и 16 ч.
 
 • 7688 ден.
 • 11083 ден.
Ноќевање на база All inclusive light + 
СПА во Банско - 37%
Хотел „3 Планини“ Разлог-Банско
Ноќевање на база All inclusive light + СПА во Банско
Уште 8 дена и 22 ч.
 
 • 190 ден.
 • 2000 ден.
Ноќевање на база All inclusive light + 
СПА во Банско - 39%
Хотел „3 Планини“ Разлог-Банско
Ноќевање на база All inclusive light + СПА во Банско
Уште 8 дена и 22 ч.
 
 • 237 ден.
 • 2600 ден.
Ноќевање за 1 лице, ALL INCLUSIVE + СПА - 56%
Хотел “Royal Bansko Aparthotel“
Ноќевање за 1 лице, ALL INCLUSIVE + СПА
Уште 2 дена и 15 ч.
 
 • 150 ден.
 • 3150 ден.
Избелување на заби со ЛАСЕРСКА ЛАМБА - 71%
„Diamond S Dental“ - Тафталиџе 1
Избелување на заби со ЛАСЕРСКА ЛАМБА
Уште 8 дена и 22 ч.
 
 • 2200 ден.
 • 7500 ден.
Ноќевање за 1 лице, ALL INCLUSIVE + СПА - 57%
Хотел “Royal Bansko Aparthotel“
Ноќевање за 1 лице, ALL INCLUSIVE + СПА
Уште 2 дена и 15 ч.
 
 • 140 ден.
 • 2932 ден.
Ноќевање за едно лице. - 38%
“Малешевска куќа“ Берово
Ноќевање за едно лице.
Уште 6 дена и 10 ч.
 
 • 400 ден.
 • 650 ден.
Ноќевање за 2 лица + 2 деца во студио со кујна. - 35%
“Малешевска куќа“ Берово
Ноќевање за 2 лица + 2 деца во студио со кујна.
Уште 6 дена и 10 ч.
 
 • 1300 ден.
 • 2000 ден.
Ноќевање за 4 лица + 3 деца во комплетно опремен апартман од 45 м2. - 38%
“Малешевска куќа“ Берово
Ноќевање за 4 лица + 3 деца во комплетно опремен апартман од 45 м...
Уште 6 дена и 10 ч.
 
 • 1600 ден.
 • 2600 ден.
 5 ноќевања со доручек во Хотел Минај ***!(10 - 15.06) - 58%
Хотел Минај *** - Кушадаси
 5 ноќевања со доручек во Хотел Минај ***!(10 - 15.06)
Уште 2 дена и 16 ч.
 
 • 600 ден.
 • 7440 ден.
Пломбирање - 74%
„Diamond S Dental“ - Тафталиџе 1
Пломбирање
Уште 1 ден и 22 ч.
 
 • 310 ден.
 • 1200 ден.
Летен интензивен деловен курс по англиски јазик - 47%
Центар за јазици„Angel Ves“-Н.Лисиче, до „Лазо Ангеловски“
Летен интензивен деловен курс по англиски јазик
Уште 16 ч. 3 мин.
 
 • 1600 ден.
 • 3000 ден.
Индивидуални часови по Англиски или Германски јазик - 58%
Центар за јазици„Angel Ves“-Н.Лисиче, до „Лазо Ангеловски“
Индивидуални часови по Англиски или Германски јазик
Уште 16 ч. 3 мин.
 
 • 250 ден.
 • 600 ден.
Летен интензивен курс по Англиски или Германски јазик - 40%
Центар за јазици„Angel Ves“-Н.Лисиче, до „Лазо Ангеловски“
Летен интензивен курс по Англиски или Германски јазик
Уште 16 ч. 3 мин.
 
 • 1200 ден.
 • 2000 ден.
Уверение за познавање Англиски или Германски јазик - 50%
Центар за јазици„Angel Ves“-Н.Лисиче, до „Лазо Ангеловски“
Уверение за познавање Англиски или Германски јазик
Уште 16 ч. 3 мин.
 
 • 600 ден.
 • 1200 ден.