Само 800 ден. за еднодневна шопинг тура низ центарот на Солун за две лица + посета на "ONE SALONICA" outlеt mall за термин 16.12 и 23.12 со туристичка агенција „Савана“

Со купување на овој ваучер добивате 4 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • 18 Купувачи
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  02.09.2017  до  23.12.2017 

Добивате:
 Еднодневна екскурзија во Солун.
 Можност за шопинг и прошетка во центарот на градот, познатиот трговски центар "ONE SALONICA" outlеt mall
 Прекрасен ден исполнет со кафе, шетање и шопинг покрај море.
Појаснување:
 Шопинг турата се реализира на 16.12 и 23.12
 Се патува со високотуристички автобус.
Процедура за резервација:
 Ве молиме пред купувањето на ваучерот, јавете се на 075 340 547 за да ја проверите достапноста на слободни места.
 По купувањето на ваучерот, задолжително е веднаш да се јавите на 075 340 547 или пишете на komercija@kupinapopust.mk за да го резервирате Вашето место и да соопштите ваше име и презиме, датм на раѓање, бројот на пасошот, телефонски број за контакт како и терминот кога сакате да патувате. Не е потребно да одите во агенцијата. Доволно е на денот на поаѓање пред влегување во автобус да го прикажете вашиот ваучер испечатен или од мобилен/таблет.
 Сите што купуваат преку уплатница потребно е да уплатат најдоцна до ден четврток и на komercija@kupinapopust.mk или на 075 340 547 (преку апликацијата VIBER) да испратат уплатница сликана со мобилен или скенирана во најкраток можен рок, со цел веднаш да им се активираат ваучерите.
НАПОМЕНА:
- За овој аранжман важат општите услови на патување на СКТМ и САВАНА. 
- Kupinapopust не е организатор на патувањето, туку посредник при продажбата.
Детален опис на турата:
Поаѓање:
- 04:30 ч. Состанок на групата на паркингот спроти хотелот "Holiday Inn" во Скопје. 
- 05:00 ч. Поаѓање за Грција и Солун. Влез преку граничниот премин Богородица - Евзони. 
- од 09:30 до 10:00 ч. (по грчко време) Пристигнување во Солун и паркирање на автобусот пред новиот трговски центар "One Salonica Outlet Mall". Слободен ден за шопинг во трговскиот центар и низ центарот на градот, улиците Игнатиа и Цимиски, плоштадите Аристотелис, Вардари... 
Враќање:
- 17:00 ч. (по грчко време) Состанок на групата кај "One Salonica Outlet Mall" и поаѓање кон Македонија. Пристигнување во Скопје, во вечерните часови.
ВО ЦЕНАТА Е ВКЛУЧЕНО: 
- Автобуски превоз на дадената релација
- Придружник на патувањето 

 ул. Никола Вапцаров 3/1, реон 8, Центар, Скопје
(до зградата на Технометал Вардар, спроти АМСМ испитниот центар)
Покажи ми го патот
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет

09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк
WEB
FacebookМоже да ве интересираат и следниве понуди:

Сталажа HYLLIS од 'Ikea'
Ikea
Сталажа HYLLIS од "Ikea"
Уште 2 дена и 3 ч.
 1 Купувач
Сталажа ALBERT од 'Ikea'
Ikea
Сталажа ALBERT од "Ikea"
Уште 2 дена и 3 ч.
 1 Купувач
Со купон од 59 ден. добивате 10% попуст на целиот асортиман 
Mr. Bricolage - Нас. Гази Баба
Со купон од 59 ден. добивате 10% попуст на целиот асортиман 
Уште 2 дена и 3 ч.
 1/50 Купувач
Месечна членарина за групна фитнес активност за мажи - Extreme Workout, жени и деца  - 50%
G - FITNESS (Голден фитнес) - Аеродром
Месечна членарина за групна фитнес активност за мажи - Extreme Wo...
Уште 8 дена и 9 ч.
 
Рачен алат, ударни дупчалки, пневматски ексцентирчни брусилки, акумулаторски одвртувачи и уште многу други производи од продажниот салон за алати „Купи Алат“
Професионални и хоби алати „Купи Алат“ - Нас. Центар
Рачен алат, ударни дупчалки, пневматски ексцентирчни брусилки, ак...
Уште 2 дена и 3 ч.
 3 Купувачи
6 месечен online курс по Германски јазик - 96%
Online курсеви по Германски јазик „Goethe Sprachschule“
6 месечен online курс по Германски јазик
Уште 2 дена и 3 ч.
 
1 ноќевање за двајца со појадок + користење на СПА центарот / Термин (06.11 0 30.11.2018 год.) - 38%
Хотел & СПА „Тино“ - Св. Стефан, Охрид
1 ноќевање за двајца со појадок + користење на СПА центарот / Тер...
Уште 2 дена и 3 ч.
 
1 ноќевање за 1 лице на база BB + СПА / Термин (06.11 - 30.11.2018 год.) - 48%
Хотел „Тино“ - Охрид
1 ноќевање за 1 лице на база BB + СПА / Термин (06.11 - 30.11.201...
Уште 2 дена и 3 ч.
 
Пакет од 100 фотографии со димензии 10 x 15 цм - 50%
Фото студио „CITY PLUS“
Пакет од 100 фотографии со димензии 10 x 15 цм
Уште 1 ден и 9 ч.
 1 Купувач
Eнзимски третман за чисто и освежено лице - 78%
Дерматолошка ординација "Alter Ego"
Eнзимски третман за чисто и освежено лице
Уште 2 дена и 3 ч.
 1 Купувач
Дерма окси третман против стареење за хидратација и освежување на лице - 74%
Дерматолошка ординација "Alter Ego"
Дерма окси третман против стареење за хидратација и освежување на...
Уште 2 дена и 3 ч.
 6 Купувачи