62% попуст или за само 175 денари добивате универзален полнач за во автомобил или камион по избор со два излеза 1А + 2А или 2,1А

Со купување на овој ваучер добивате 3 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 460 ден.
    • Попуст 62%
    • Заштедуваш 285 ден.
  • 8 Купувачи
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  31.07.2017  до  30.09.2018 

Добивате:

 Универзален полнач за мобилен телефон за во автомобил/камион по Ваш избор со два излеза  1А и 2,1А, во бела боја.
 Универзалниот полнач има 2 USB порти:
- 1А - за полнење на мобилен телефон и друг уред за кој е потребна послаба струја и
- 2А - за GPS навигационен уред или сличен уред за кој е потребна посилна струја.
 Влезен напон од 12 или 24V, поради што може да се користи во било кое возило.
 Полначот е во бела боја.
 Стабилен и претходно тестиран.
 Портите се означени на самиот полнач.
 Се вметнува во запалката на возилото.

Појаснување:

 Производот e лесен за употреба.
Постапка за превзeмање на производот:
 Напомена: Производот се подига од канцелариите на kupinapopust.mk.
 По уплатата, јавете се на 076-751-915, за да ве информираме кога можете да го подигнете производот. 
 Доколку не сте во можност да го подигнете производот, пишете ни на komercija@kupinapopust.mk ваше име и презиме, е-маил адреса со кој е купен ваучерот, точна адреса каде сакате да го доставиме производот и телефон за контакт.


 Доставата за испораки во Скопје чини 120 ден. за производ до 1 кг. или 150 ден. за брза испорака истиот ден. За испорака низ другите градови во Македонија достава до 1кг. чини 150 ден.

Ул. Никола Вапцаров 3/1, реон 8, Центар, Скопје
(до зградата на Технометал Вардар, спроти АМСМ испитниот центар)
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mкМоже да ве интересираат и следниве понуди:

Надградба на свилени трепки - 60%
Social Hair Salon - Нас. Центар
Надградба на свилени трепки
Уште 22 ч. 13 мин.
 
Термин - 29.03 - 31.03.2019 год. - 20%
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Термин - 29.03 - 31.03.2019 год.
Уште 1 ден