30% или само 2100ден. за Smart Watch Q18 Black/Silver

Со купување на овој ваучер добивате 42 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 3000 ден.
    • Попуст 30%
    • Заштедуваш 900 ден.
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  27.07.2017  до  30.09.2018 
Добивате:
• Smart Watch Q18 Black/Silver.
• Q18 Smart Watch Bluetooth и NFC еден SIM телефон со камера за бирање.
• SIM-картичка / Bluetooth телефонски повик (Bluetooth V3.0).
• Можете да бирате или да одговорите на телефонски повик од Вашиот рачен часовник.
• Испраќајте / примајте пораки за да имате добра интеракција со вашите пријатели.
• Резолуција: 240 x 240 пиксел.
• Телефонски именик / повик дневник / порака / музика синхронизација.
• Уживајте во прекрасна музика насекаде и во секое време.
• 0.057MP камера.
• 1,54 инчен екран на допир.
• Најсоодветната големина на екран со прикажување на слика со висока дефиниција ви дава големо искуство.
• Анти-изгубени / пронаоѓање на телефон.
• Кога Bluetooth е исклучен или телефонот е надвор од Bluetooth далечината, часовникот ќе предупреди.
• Камера за далечински управувач - Едноставно реализира далечинска контрола и го снима секој прекрасен момент од кој било агол.
• Звучен рекордер / аларм / календар.
• Слушалка од нерѓосувачки челик.
• Куќиште од нерѓосувачки челик со голема издржливост и прекрасна тактилна сензација и сјајност.
• Супер мека гумена лента од висококвалитетен гумен материјал кој е супер мек и удобен за носење.
• Практичен за носење.
• Компатибилен со Android 4.3 и други паметни телефони.
• Процесор: MTK6261.
• RAM + ROM: 32MB RAM + 32MB ROM, TF картичка до 32GB.
• Ве молиме симнете APP пред користење, за повеќе детали ве молиме консултирајте го упатството за користење.

Појаснување:

 Производот e лесен за употреба.
Постапка за превзeмање на производот:
 Напомена: Производот се подига од канцелариите на kupinapopust.mk.
 По уплатата, јавете се на 076-751-915, за да ве информираме кога можете да го подигнете производот. 
 Доколку не сте во можност да го подигнете производот, пишете ни на komercija@kupinapopust.mk ваше име и презиме, е-маил адреса со кој е купен ваучерот, точна адреса каде сакате да го доставиме производот и телефон за контакт.

 Доставата за испораки во Скопје чини 120 ден. за производ до 1 кг. или 150 ден. за брза испорака истиот ден. За испорака низ другите градови во Македонија достава до 1кг. чини 150 ден.


 ул. Никола Вапцаров 3/1, реон 8, Центар, Скопје
(до зградата на Технометал Вардар, спроти АМСМ испитниот центар)
Покажи ми го патот
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет

09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк
WEB
Facebook


Smart Watch Q18 Black/Silver

Може да ве интересираат и следниве понуди:

ТВ комода во бела боја - модел BESTA / Шифра 402.998.90
Kupinapopust.mk - нас.Центар
ТВ комода во бела боја - модел BESTA / Шифра 402.998.90
Уште 5 дена и 13 ч.
 1 Купувач
8 чинии во сина боја - модел FÄRGRIK / Шифра 504.153.61
Kupinapopust.mk - нас.Центар
8 чинии во сина боја - модел FÄRGRIK / Шифра 504.153.61
Уште 5 дена и 13 ч.
 2 Купувачи
100% 2 Арабика кафиња - модел PATAR
Kupinapopust.mk - нас.Центар
100% 2 Арабика кафиња - модел PATAR
Уште 5 дена и 13 ч.
 2 Купувачи
 Маникир на природни нокти + гел на природни нокти + боја по избор - 71%
Студио „Ин Малова“ - Карпош 4
 Маникир на природни нокти + гел на природни нокти + боја по избо...
Уште 5 дена и 13 ч.
 
 Депилација со топол восок на раце, нозе и пазуви + гратис депилација на надусници во салон за убавина 'Прима Бела' - 39%
Салон за убавина "Прима Бела"
 Депилација со топол восок на раце, нозе и пазуви + гратис депила...
Уште 5 дена и 13 ч.
 
Масажа на цело тело + рефлексотерапија (масажа на стопала) + масажа на глава со есенцијално масло по избор (цимет, портокал или лаванда) во салон за убавина 'Прима Бела' - 51%
Салон за убавина "Прима Бела"
Масажа на цело тело + рефлексотерапија (масажа на стопала) + маса...
Уште 5 дена и 13 ч.
 1 Купувач
Половен телефон марка Samsung J5 2016 
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Половен телефон марка Samsung J5 2016 
Уште 5 дена и 13 ч.
 
Нијансирање на коса со техника по Ваш избор (Омбре, Сомбре, Балајаж, Фламбојаж или Лајаж)  - 59%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Нијансирање на коса со техника по Ваш избор (Омбре, Сомбре, Балај...
Уште 4 дена и 20 ч.
 1 Купувач
Шишање, третман со кератинска маска за сува и оштетена коса и фенирање  - 59%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Шишање, третман со кератинска маска за сува и оштетена коса и фен...
Уште 4 дена и 20 ч.
 7 Купувачи
Шишање, миење, маска против првут и фенирање на мажи - 49%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Шишање, миење, маска против првут и фенирање на мажи
Уште 4 дена и 20 ч.
 3 Купувачи
Надградба на свилени трепки - 50%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Надградба на свилени трепки
Уште 4 дена и 20 ч.
 1 Купувач
Angel Eye сет светла за фарови со модел по избор - 47%
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Angel Eye сет светла за фарови со модел по избор
Уште 4 дена и 20 ч.
 
Полица GNEDBY од 'Ikea'
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Полица GNEDBY од "Ikea"
Уште 5 дена и 13 ч.
 1 Купувач
Две декоративни закачалки - модел TJUSIG
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Две декоративни закачалки - модел TJUSIG
Уште 5 дена и 13 ч.
 1 Купувач