Криотерапија во служба на Вашата убавина! 45% попуст или само 1705 ден. за апарат за ладни третмани (криотерапија) од „Super Ortho“

Со купување на овој ваучер добивате 28 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 3100 ден.
    • Попуст 45%
    • Заштедуваш 1395 ден.
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  12.04.2018  до  30.09.2018 

Добивате:
• Апарат за ладни третмани (криотерапија).
• Криотерапија во служба на Вашата убавина!
• Третманите со ладна терапија се доста популарен тренд бидејќи резултатите се уште веднаш видливи. Потребни се само неколку минути за уредот да достигне температура од 5°С.
• Ладната стимулација ги:
- Ги минимализира порите и крвните капилари.
- Ја зачувува влажноста и ја подобрува еластичноста на кожата.
- Ги елиминира акните и ја подобрува природната боја.
- Ја зачувува кожата чиста давајќи и младешки изглед.
Појаснување:
 Ваучерот може да се користи веднаш.
 Телефон за контакт 02/ 3095-002 или 070/ 215-994. 
 Прво го купувате ваучерот од kupinapopust, а потоа го подигнувате производот од „Super Ortho“
 За оваа понуда не е задолжително печатење на ваучерот. Доволно е да го покажете единствениот код од ваучерот преку вашиот мобилен телефон или таблет.

Ул. Владимир Каваев
Нас. Влае (позади Макпетрол)
Покажи ми го патот
тел: 023095002, 070215994
понеделник-петок 09:00-20:00 часот
сабота 09:00-14:00 часот
e-mail:
info@superortho.com.mk
WEB
Facebook
Twitter

 Задолжително е прикажување на купонот при искористување на услугата или подигање на производот.

„Super Ortho“

Производите на SuperOrtho се произведени по најнови и најсовремени стандарди, ги поседуваат сите сертификати за безбедност, функционалност, ефикасност и квалитет.
Сертификати: CE – ISO13485 – FDA

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Надградба на свилени трепки - 60%
Social Hair Salon - Нас. Центар
Надградба на свилени трепки
Уште 4 дена и 5 ч.
 
Термин - 29.03 - 31.03.2019 год. - 20%
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Термин - 29.03 - 31.03.2019 год.
Уште 5 дена
 
Термин - 01.04 - 30.06.2019 год.
Хотел „Casa Karina 4*“, Банско
Термин - 01.04 - 30.06.2019 год.
Уште 5 дена
 
Промена и балансирање на 4 пневматици - 51%
CERES - Skopje guma
Промена и балансирање на 4 пневматици
Уште 5 дена
 32 Купувачи
Термин - 11.03 - 31.03.2019 год.
Хотел „Riverside“ 4* - Банско
Термин - 11.03 - 31.03.2019 год.
Уште 4 дена и 5 ч.
 
КАПУЕРА тренинзи за деца и возрасни - 50%
Спортски боречки клуб „КАПУЕРА“ - Нас. Центар
КАПУЕРА тренинзи за деца и возрасни
Уште 5 дена
 1 Купувач