Kажете збoгум на хемиските препарати! 38% попуст или само 3987 ден. за апарат за ладни и топли третмани од „Super Ortho“

Со купување на овој ваучер добивате 67 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 6430 ден.
    • Попуст 38%
    • Заштедуваш 2443 ден.
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  12.04.2018  до  30.09.2018 

Добивате:
• Апарат за ладни и топли третмани.
• Топлата пареа ја елиминира сета нечистотија и постигнува ефект на избледување на флеки и лузни.
• Со нејзино продирање порите се отвараат и лесно може да се отстранат изумрените клетки со цел да се добие светла, мазна и сјајна кожа.
• Во комбинација со ладната пареа се зголемува крвната циркулација а со тоа и еластичноста на кожата.
• Ладната пареа делува анти-алергиски а воедно  ја зголемува и способноста на телото да се заштити од настинки и ги подобрува телесните функции

• Кожата е најголемиот орган во човекото тело и грижата за неа претставува прв чекор кон грижата за подобро здравје.
• Со избирање на овој апарат кој интегрира топол и ладен спреј како и ароматерапија, веднаш се повикувате на промена за кое Вашето тело ќе ви биде благодарно. 
Појаснување:
• Има можност и за употреба на хербални лекови и етерични масла кои со ширењето на пареата делуваат максимално релаксирачки и Ве опуштаат.
 Ваучерот може да се користи веднаш.
 Телефон за контакт 02/ 3095-002 или 070/ 215-994. 
 Прво го купувате ваучерот од kupinapopust, а потоа го подигнувате производот од „Super Ortho“
 За оваа понуда не е задолжително печатење на ваучерот. Доволно е да го покажете единствениот код од ваучерот преку вашиот мобилен телефон или таблет.


Ул. Владимир Каваев
Нас. Влае (позади Макпетрол)
Покажи ми го патот
тел: 023095002, 070215994
понеделник-петок 09:00-20:00 часот
сабота 09:00-14:00 часот
e-mail:
info@superortho.com.mk
WEB
Facebook
Twitter

 Задолжително е прикажување на купонот при искористување на услугата или подигање на производот.

„Super Ortho“

Производите на SuperOrtho се произведени по најнови и најсовремени стандарди, ги поседуваат сите сертификати за безбедност, функционалност, ефикасност и квалитет.
Сертификати: CE – ISO13485 – FDA

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Надградба на свилени трепки - 60%
Social Hair Salon - Нас. Центар
Надградба на свилени трепки
Уште 22 ч. 34 мин.
 
Термин - 29.03 - 31.03.2019 год. - 20%
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Термин - 29.03 - 31.03.2019 год.
Уште 1 ден