Подолго време млади, убави и привлечни - со редовна употреба на овој апарат сето тоа е лесно да се постигне! 45

% попуст или само 1347 ден. за апарат против брчки од „Super Ortho“

Со купување на овој ваучер добивате 22 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 2450 ден.
    • Попуст 45%
    • Заштедуваш 1103 ден.
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  12.04.2018  до  31.01.2019 

Добивате:
• Апарат против брчки.
• Ако на време почнете со негова употреба тогаш брчките ќе останат едвај видливи уште многу години и ќе го успорите процесот на нивна појава.
• Кожата ја обновува својата флексибилност, сјај и активност.
• Зголемена циркулација на крвта.
• Зголемена пермеабилност.
• Јоните длабоко пенетрираат во кожата и ја навлажнуваат.
• Биоелектрицитетот помага во репарирање на еластичните влакна, отстранувајќи ги брчките и одржувајќи ја кожата мазна.
• Кожата на лицето е украс на секоја жена.
• Со помош на овој мал и лесно пренослив апарат овозможете си да имате здрава, негувана кожа без брчки кон која се стремат сите жени без разлика на возраста.
Појаснување:
• Овој апарат нуди терапевтски третман кој овозможува безбедно, безболно, ниско ниво на електрични импулси кои делуваат под кожата со цел да ги тонираат фасцијалните мускули. 
• Вообичаено кога користиме лосиони за нега, го потхрануваме само горниот слој на кожата, но, овој апарат со помош на ролерите загарантирано го храни длабинскиот слој на нашата кожа.  
 Ја зголемува циркулацијата на крвта и го забрзува метаболизмот за враќање на активноста на клетките и брчките се намалуваат.
• Работи на 2xAAA батерии.
• Идеален за домашна употреба.
 Ваучерот може да се користи веднаш.
 Телефон за контакт 02/ 3095-002 или 070/ 215-994. 
 Прво го купувате ваучерот од kupinapopust, а потоа го подигнувате производот од „Super Ortho“
 За оваа понуда не е задолжително печатење на ваучерот. Доволно е да го покажете единствениот код од ваучерот преку вашиот мобилен телефон или таблет.


Ул. Владимир Каваев
Нас. Влае (позади Макпетрол)
Покажи ми го патот
тел: 023095002, 070215994
понеделник-петок 09:00-20:00 часот
сабота 09:00-14:00 часот
e-mail:
info@superortho.com.mk
WEB
Facebook
Twitter

 Задолжително е прикажување на купонот при искористување на услугата или подигање на производот.

„Super Ortho“

Производите на SuperOrtho се произведени по најнови и најсовремени стандарди, ги поседуваат сите сертификати за безбедност, функционалност, ефикасност и квалитет.
Сертификати: CE – ISO13485 – FDA

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Летна гума во модел по Ваш избор - 32%
„Олимпико“ - наспроти Хубо Маркет
Летна гума во модел по Ваш избор
Уште 13 ч. 26 мин.
 
Термин - 01.07 - 31.08.2019 год.
Парк Хотел “Gardenia“ **** Банско
Термин - 01.07 - 31.08.2019 год.
Уште 7 дена и 13 ч.
 
Термин - 01.07 - 31.08.2019 год.
Парк Хотел “Gardenia“ **** Банско
Термин - 01.07 - 31.08.2019 год.
Уште 7 дена и 13 ч.
 
Термин - 01.07 - 31.08.2019 год. 
Парк Хотел “Gardenia“ **** Банско
Термин - 01.07 - 31.08.2019 год. 
Уште 7 дена и 13 ч.
 
Термин - 29.04 - 02.05 или 23.05 - 26.05.2019 год. 
Хотел „Mountain Paradise by the Walnut trees 3*“ , Банско
Термин - 29.04 - 02.05 или 23.05 - 26.05.2019 год. 
Уште 7 дена и 13 ч.
 
Термини - 11.07 - 25.08.2019 год.
Хотел „Jemelly“, Обзор
Термини - 11.07 - 25.08.2019 год.
Уште 7 дена и 13 ч.
 
Термини - 21.06 - 30.06 или 02.09 - 15.09.2019 год.
Хотел „Jemelly“, Обзор
Термини - 21.06 - 30.06 или 02.09 - 15.09.2019 год.
Уште 7 дена и 13 ч.
 
Термин - 14.04 - 30.06.2019 год. - 38%
Апартмани „Никола“ Крушево
Термин - 14.04 - 30.06.2019 год.
Уште 7 дена и 13 ч.
 
Термин - 09.04 - 13.06.2019 год.  - 47%
Хотел „3 Планини“ Разлог
Термин - 09.04 - 13.06.2019 год. 
Уште 7 дена и 13 ч.
 
Термини - 27.04 - 20.06 или 16.09 - 28.09.2019 год.
Хотел „Jemelly“, Обзор
Термини - 27.04 - 20.06 или 16.09 - 28.09.2019 год.
Уште 7 дена и 13 ч.
 
Термин -  25.04 - 02.05.2019 год. 
Хотел „Riverside“ 4* - Банско
Термин -  25.04 - 02.05.2019 год. 
Уште 7 дена и 13 ч.
 
Термин -  25.04 - 02.05.2019 год. 
Хотел „Riverside“ 4* - Банско
Термин -  25.04 - 02.05.2019 год. 
Уште 7 дена и 13 ч.