Подолго време млади, убави и привлечни - со редовна употреба на овој апарат сето тоа е лесно да се постигне! 45

% попуст или само 1347 ден. за апарат против брчки од „Super Ortho“

Со купување на овој ваучер добивате 22 "kupinapopust" поени.

Купи за 1347 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 2450 ден.
    • Попуст 45%
    • Заштедуваш 1103 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  12.04.2018  до  28.12.2018 

Добивате:
• Апарат против брчки.
• Ако на време почнете со негова употреба тогаш брчките ќе останат едвај видливи уште многу години и ќе го успорите процесот на нивна појава.
• Кожата ја обновува својата флексибилност, сјај и активност.
• Зголемена циркулација на крвта.
• Зголемена пермеабилност.
• Јоните длабоко пенетрираат во кожата и ја навлажнуваат.
• Биоелектрицитетот помага во репарирање на еластичните влакна, отстранувајќи ги брчките и одржувајќи ја кожата мазна.
• Кожата на лицето е украс на секоја жена.
• Со помош на овој мал и лесно пренослив апарат овозможете си да имате здрава, негувана кожа без брчки кон која се стремат сите жени без разлика на возраста.
Појаснување:
• Овој апарат нуди терапевтски третман кој овозможува безбедно, безболно, ниско ниво на електрични импулси кои делуваат под кожата со цел да ги тонираат фасцијалните мускули. 
• Вообичаено кога користиме лосиони за нега, го потхрануваме само горниот слој на кожата, но, овој апарат со помош на ролерите загарантирано го храни длабинскиот слој на нашата кожа.  
 Ја зголемува циркулацијата на крвта и го забрзува метаболизмот за враќање на активноста на клетките и брчките се намалуваат.
• Работи на 2xAAA батерии.
• Идеален за домашна употреба.
 Ваучерот може да се користи веднаш.
 Телефон за контакт 02/ 3095-002 или 070/ 215-994. 
 Прво го купувате ваучерот од kupinapopust, а потоа го подигнувате производот од „Super Ortho“
 За оваа понуда не е задолжително печатење на ваучерот. Доволно е да го покажете единствениот код од ваучерот преку вашиот мобилен телефон или таблет.


Ул. Владимир Каваев
Нас. Влае (позади Макпетрол)
Покажи ми го патот
тел: 023095002, 070215994
понеделник-петок 09:00-20:00 часот
сабота 09:00-14:00 часот
e-mail:
info@superortho.com.mk
WEB
Facebook
Twitter

 Задолжително е прикажување на купонот при искористување на услугата или подигање на производот.

„Super Ortho“

Производите на SuperOrtho се произведени по најнови и најсовремени стандарди, ги поседуваат сите сертификати за безбедност, функционалност, ефикасност и квалитет.
Сертификати: CE – ISO13485 – FDA

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Сет од 3 персонализирани керамички чаши - 80%
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Сет од 3 персонализирани керамички чаши
Уште 2 дена и 13 ч.
 
Роман 'Ангел со скршени крилја' - 76%
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Роман "Ангел со скршени крилја"
Уште 2 дена и 13 ч.
 
Достава на вашите пратки
Експрес Пошта
Достава на вашите пратки
Уште 2 дена и 12 ч.
 
 Книга за деца „Мистериите на Гинковата улица“ - комбинација од логички загатки и графичка новела - 80%
Центар за едукација и советување
 Книга за деца „Мистериите на Гинковата улица“ - комбинација од л...
Уште 2 дена и 13 ч.
 
Data кабел LDNIO SY-03 Micro USB 2.1A 1m white - 75%
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Data кабел LDNIO SY-03 Micro USB 2.1A 1m white
Уште 2 дена и 12 ч.
 
УСБ ЛЕД светло за компјутери - 80%
Kupinapopust.mk - нас.Центар
УСБ ЛЕД светло за компјутери
Уште 2 дена и 13 ч.
 
 Super Clean гел за чистење на тешко достапни површини - 75%
Мега Мобил, нас. Аеродром
 Super Clean гел за чистење на тешко достапни површини
Уште 2 дена и 12 ч.
 
Bluetooth слушалка Teracell D1/AP1 - 79%
Мега Мобил, нас. Аеродром
Bluetooth слушалка Teracell D1/AP1
Уште 2 дена и 13 ч.
 
Уникатен ДЕРМАРОЛЕР за подмладување на кожата - 83%
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Уникатен ДЕРМАРОЛЕР за подмладување на кожата
Уште 2 дена и 12 ч.
 
Универзален стабилен држач за мобилен за на велосипед - 57%
Мега Мобил, нас. Аеродром
Универзален стабилен држач за мобилен за на велосипед
Уште 2 дена и 13 ч.
 
Универзален полнач за во автомобил или камион - 78%
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Универзален полнач за во автомобил или камион
Уште 2 дена и 12 ч.
 
Термин - 01.01 - 28.02.2019 год.
Хотел „Royal Bansko Aparthotel 3*“
Термин - 01.01 - 28.02.2019 год.
Уште 8 дена и 19 ч.
 
Кристален камен во тацна  - 71%
“Дурис“ ДООЕЛ
Кристален камен во тацна 
Уште 2 дена и 13 ч.
 
Освежувач и навлажнувач на воздух - 74%
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Освежувач и навлажнувач на воздух
Уште 2 дена и 12 ч.
 
Термин - 02.01 - 31.01.2019 год.
„Winslow Infinity“, Банско
Термин - 02.01 - 31.01.2019 год.
Уште 2 дена и 12 ч.
 
Термин - 21.12 - 31.03.2019 год. 
Хотел „Four Leaf Clover“ - Банско
Термин - 21.12 - 31.03.2019 год. 
Уште 2 дена и 12 ч.
 
Релакс масажа на ЦЕЛО тело со етерични масла на Esensa mediterana, 60 мин.  - 35%
Салон за убавина „Лаванда Релакс“ - нас. Ново Лисиче
Релакс масажа на ЦЕЛО тело со етерични масла на Esensa mediterana...
Уште 2 дена и 12 ч.