28% попуст или само 3564 ден. за IPL Апарат за лице против брчки и одржавање на убавиот изглед на лицето од „Super Ortho“

Со купување на овој ваучер добивате 60 "kupinapopust" поени.

Купи за 3564 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 4950 ден.
    • Попуст 28%
    • Заштедуваш 1386 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  12.04.2018  до  25.12.2018 

Добивате:
• IPL Апарат за лице против брчки и одржавање на убавиот изглед на лицето.
• 7 комбинации на бои кои делуваат на 450 – 650 nm светлина и БИО микро струја. Секоја светлина има посебно значење и дејствување:
- Црвена светлина: Ја забрзува циркулацијата на крвта и клеточната активност
- Портокалова светлина: Го промовира отстранувањето на токсини во лимфата, ги решава проблемите со пигментација, ја избелува и ја подобрува бојата на кожата.
- Жолта светлина: Ја спречува појавата на бори и губењето на еластичноста на кожата
- Зелена светлина: Ја нормализира масната  и проблематична кожа која е склона кон создавање на акни и мозолчиња.
- Сина светлина: Ја затегнува и смирува чувствителната кожа
- Виолетова светлина: Ја подмладува, негува и затегнува кожата.
• Со комбинации на овие различни бои се подобрува текстурата на кожата и нејзината еластичност, се одложува стареењето, се зголемува микроциркулацијата и отпорноста.
• Принципот на микроструи е да ги наполни клетките со енергија. 
• Резултатот е негувана, мазна и сјајна кожа каква што отсекогаш сте посакувале.
Појаснување:
• Димензии: 14 x 2,5 x 4,5 см
• Моќност: 10W (адаптер)
• Напон: 220V 50Hz
• Тежина: 110g
 Ваучерот може да се користи веднаш.
 Телефон за контакт 02/ 3095-002 или 070/ 215-994. 
 Прво го купувате ваучерот од kupinapopust, а потоа го подигнувате производот од „Super Ortho“
 За оваа понуда не е задолжително печатење на ваучерот. Доволно е да го покажете единствениот код од ваучерот преку вашиот мобилен телефон или таблет.


Ул. Владимир Каваев
Нас. Влае (позади Макпетрол)
Покажи ми го патот
тел: 023095002, 070215994
понеделник-петок 09:00-20:00 часот
сабота 09:00-14:00 часот
e-mail:
info@superortho.com.mk
WEB
Facebook
Twitter

 Задолжително е прикажување на купонот при искористување на услугата или подигање на производот.

„Super Ortho“

Производите на SuperOrtho се произведени по најнови и најсовремени стандарди, ги поседуваат сите сертификати за безбедност, функционалност, ефикасност и квалитет.
Сертификати: CE – ISO13485 – FDA

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Термин - 22.12 - 26.12 или 07.01 - 31.01.2019 год. - 30%
Apart Hotel & Spa Orbilux - Bansko
Термин - 22.12 - 26.12 или 07.01 - 31.01.2019 год.
Уште 7 дена и 14 ч.
 
Термин - 14.12 - 29.03.2019 год.
Хотел „Casa Karina 4*“, Банско
Термин - 14.12 - 29.03.2019 год.
Уште 1 ден и 7 ч.
 
Библиотека BRUSALI
Ikea
Библиотека BRUSALI
Уште 1 ден и 8 ч.
 1 Купувач
ТВ комода BRUSALI
Ikea
ТВ комода BRUSALI
Уште 1 ден и 7 ч.
 1 Купувач
Термин - 07.12 - 31.01.2019 год. - 38%
Хотел & СПА „Тино“ - Св. Стефан, Охрид
Термин - 07.12 - 31.01.2019 год.
Уште 1 ден и 7 ч.
 
Термин - 07.12 - 31.01.2019 год. - 50%
Хотел „Тино“ - Охрид
Термин - 07.12 - 31.01.2019 год.
Уште 1 ден и 7 ч.
 
24 Power Plate третмани со личен тренер со времетраење од 1 месец: 12 тренинзи Power Plate + 12 кардио вежби (со Orbitrek) + 8 антицелулитни масажи - 66%
Фитнес центар „Power Plate Studio MK“
24 Power Plate третмани со личен тренер со времетраење од 1 месец...
Уште 1 ден и 7 ч.
 
Развивање на фотографии: 10 фотографии (10x15 cm), 5 фотографии (13x18 cm) или 3 фотографии (15x21 cm) + бесплатна достава - 50%
Фото студио „ДИЧО“
Развивање на фотографии: 10 фотографии (10x15 cm), 5 фотографии (...
Уште 14 ч. 34 мин.
 11 Купувачи
1 час забава и креативност за деца на возраст од 10 - 15 год. - 48%
Драмско студио „Играј и Учи“
1 час забава и креативност за деца на возраст од 10 - 15 год.
Уште 1 ден и 7 ч.
 
Сет од 10 мечиња FABLER BJORN
Ikea
Сет од 10 мечиња FABLER BJORN
Уште 1 ден и 7 ч.
 8 Купувачи
SENCOR Чистач на пареа SSC 3001YL - 12%
Римеко
SENCOR Чистач на пареа SSC 3001YL
Уште 1 ден и 7 ч.
 
SENCOR Апарат за шишање SHP 320 SL - 10%
Римеко
SENCOR Апарат за шишање SHP 320 SL
Уште 1 ден и 7 ч.
 1 Купувач
Со купон од 455 ден. и доплата од 2582 ден. (42 евра) добивате 1 HB ноќевањe за 2 лица во double room + СПА/15.12 - 07.01.2019 год/ - 50%
Хотел „All Seasons Club 4* “ Банско
Со купон од 455 ден. и доплата од 2582 ден. (42 евра) добивате 1 ...
Уште 14 ч. 34 мин.
 15 Купувачи
Супер двочасовна роденденска забава во диско стил - 40%
Тениска Академија Аеродром - до хотел Русија
Супер двочасовна роденденска забава во диско стил
Уште 1 ден и 7 ч.