Со бесплатен купон и доплата од 2990 ден. во Игротека "Морски Свет" добивате 25% попуст за незаборавна роденденска прослава на отворено!

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 4000 ден.
    • Попуст 25%
    • Заштедуваш 1001 ден.
  • 14 Купувачи
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  30.05.2017  до  30.12.2017 

Добивате:
 Изнајмување на простор за прослава на роденден во надворешна игротека во времетраење од 2 часа.
 10% попуст или дисконт на сите видови пијалоци и кетеринг услуги од нашиот ресторан „Деи Фратели“. Јадењето може да биде и ваше, но не е дозволено внесување на пијалоци.
 Грицки за децата.
 Покани за роденден.
 Комплет прибор и услуга за сервирање.
 Комплетна анимација со аниматори.
 Натпреварувачки игри, диско забава.
 Специјална можност само во игротека „Морски Свет“ користење на педалинки на вода.
 Добивате неизмерна среќа и радост кај вашето дете и неговите другарчиња за комплетно организирана роденденска забава.
 Со оваа понуда добивате можност да нарачате и пињата по избор со доплата од 800 до 1000 ден. во игротеката.
 Загарантирано многу среќа и радост за Вашето дете и неговите другарчиња за комплетно организирана роденденска забава.
Појаснување:
 Не е дозволено носење на пијалоци од надвор.
 Ваучерот за попуст е валиден за месец април и мај и важи за надворешната игротека.
 Пред да го купите ваучерот, потребно е да се јавите во игротеката и да закажете термин за славење на роденденот.
 Потоа го купувате ваучерот, најдоцна во наредните 24 часа од резервацијата.
 Доплатата од 2990 ден. за прослава на роденден се врши во Игротека „Морски Свет“.
 Капацитетот на просторот во Игротека „Морски Свет“ е 70 возрасни и неограничен број на дечиња.
 Доколку после Вашиот роденден нема закажано друг термин дозволено е роденденот да трае уште еден час.
 Работно време од пон. до недела од 09:00 до 22:00 часот.
 Оваа понуда не важи за веќе резервираните термини. ул.Фрањо Клуж 8-10
(нас.Мичурин - позади ОУ Блаже Конески)
тел. 072/ 422 638
Раб. време: 
пон.- нед.
09:00 до 22:00 часот.

e-mail: 
zotanikoo@yahoo.com

• Задолжителна е претходна резервација на 072/ 422 638

Игротека „Морски Свет“ се наоѓа во нас. Мичурин во склоп на Ресторанот „Деи Фратели“
Уживајте во најголемата летна отворена игротека од 500 м2 со многу содржини и педалинки на вода.

- Одличен ресторан со летна тераса за Ваше уживање, а воедно опремен за секакви прослави и настани.

- Да не заборавиме на најубавото игралиште за фудбал на трева со ФИФА стандарди, каде што освен што ќе играте, може да пиете кафе и да ги следите натпреварите на видео бим од Европските настани. А за да не Ви биде досадно може да играте и билијард на професионалните маси или пинг понг ако сакате повеќе активност.


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Канцелариски стол AIDA крем - 10%
Kupinapopust.mk
Канцелариски стол AIDA крем
Уште 6 ч. 16 мин.
 
Канцелариски стол FORCE бел/сив - 10%
Kupinapopust.mk
Канцелариски стол FORCE бел/сив
Уште 6 ч. 16 мин.
 
Канцелариски стол MEGA - 15%
Kupinapopust.mk
Канцелариски стол MEGA
Уште 6 ч. 16 мин.
 
Канцелариски стол KENDO - 18%
Kupinapopust.mk
Канцелариски стол KENDO
Уште 6 ч. 16 мин.
 
Канцелариски стол FLEX црн - 15%
Kupinapopust.mk
Канцелариски стол FLEX црн
Уште 6 ч. 16 мин.
 
IKEA LINNMON/ADILS работна маса - 33%
Kupinapopust.mk
IKEA LINNMON/ADILS работна маса
Уште 6 ч. 16 мин.
 1 Купувач
Библиотека бела - 26%
Kupinapopust.mk
Библиотека бела
Уште 6 ч. 16 мин.
 
Библиотека сонома - 26%
Kupinapopust.mk
Библиотека сонома
Уште 6 ч. 16 мин.
 
Кујнска полица - 22%
Kupinapopust.mk
Кујнска полица
Уште 6 ч. 16 мин.
 
Тв комода метална - 25%
Kupinapopust.mk
Тв комода метална
Уште 6 ч. 16 мин.
 
Сет од 3 масички крем - 37%
Kupinapopust.mk
Сет од 3 масички крем
Уште 6 ч. 16 мин.
 
Сет од 3 масички бели - 37%
Kupinapopust.mk
Сет од 3 масички бели
Уште 6 ч. 16 мин.
 
Сет од 3 масички црни - 37%
Kupinapopust.mk
Сет од 3 масички црни
Уште 6 ч. 16 мин.
 
Метално биро кафеаво - 29%
Kupinapopust.mk
Метално биро кафеаво
Уште 6 ч. 16 мин.
 
Метално биро сонома - 29%
Kupinapopust.mk
Метално биро сонома
Уште 6 ч. 16 мин.
 
Метално биро бело - 29%
Kupinapopust.mk
Метално биро бело
Уште 6 ч. 16 мин.
 
Метално биро црно - 29%
Kupinapopust.mk
Метално биро црно
Уште 6 ч. 16 мин.
 
Метално биро со полици кафеаво - 22%
Kupinapopust.mk
Метално биро со полици кафеаво
Уште 6 ч. 16 мин.
 
Метално биро со полици црно - 22%
Kupinapopust.mk
Метално биро со полици црно
Уште 6 ч. 16 мин.