55% попуст или за само 180 ден. добијте појас за спортување за на рака достапни во бела, црвена и розева боја

Со купување на овој ваучер добивате 9 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 400 ден.
    • Попуст 55%
    • Заштедуваш 220 ден.
  • 9 Купувачи
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  26.05.2017  до  28.02.2019 

Добивате:

 Футрола за спортување за на рака достапен во бела боја.

Појаснување:

 Производот e лесен за употреба.

Постапка за превзeмање на производот:
 Напомена: Производот се подига од канцелариите на kupinapopust.mk.
 По уплатата, јавете се на 070 732 842, за да ве информираме кога можете да го подигнете производот. 
 Доколку не сте во можност да го подигнете производот, пишете ни на komercija@kupinapopust.mk ваше име и презиме, е-маил адреса со кој е купен ваучерот, точна адреса каде сакате да го доставиме производот и телефон за контакт.
 Доставата за испораки во Скопје чини 99 ден. за производ до 1 кг. или 130 ден. за брза испорака истиот ден. За испорака низ другите градови во Македонија достава до 1кг. чини 130 ден.

Ул.Никола Вапцаров бр.3/1
Нас. Центар, реон 8, 1000 Скопје

Покажи ми го патот
тел: 076/751-915
е-маил
komercija@kupinapopust.mkМоже да ве интересираат и следниве понуди:

Надградба на свилени трепки - 60%
Social Hair Salon - Нас. Центар
Надградба на свилени трепки
Уште 22 ч. 34 мин.
 
Термин - 29.03 - 31.03.2019 год. - 20%
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Термин - 29.03 - 31.03.2019 год.
Уште 1 ден