15% попуст или за само 3300 денари добивате Android TV BOX R9 plus

Со купување на овој ваучер добивате 33 "kupinapopust" поени.

Купи за 3300 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 3900 ден.
    • Попуст 15%
    • Заштедуваш 600 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  25.05.2017  до  30.09.2018 

Добивате:

 R9 Plus Android TV Box Rockchip 3229 Quad Core
 Smart телевизиска платформа, развиена од GOOGLE
 ОПИС:

- 4K H.265 OTT: It can deliver the ultra high definition resolution.
- Rockchip 3229 CPU is rapid and stable. 
- 1GB DDR3 + 8GB eMMC Memory: It gives you more space to download your favorite apps to browse websites, play games, watch movies more smoothly. 
- 4K x 2K H.265 decoding guarantees high-premium visual effects.
- 2.4G WiFi + 100M LAN can improve the net speed and the performance to a large extent. 
- With latest KODI 16.1 design to our TV box which can meet the varieties of demands of users.

Појаснување:

 Спецификации:
Model: R9 Plus 
Type: TV Box 
System: Android 5.1 
CPU: RK3229 
Core: Quad Core 
GPU: Mali-400 
RAM: 1G 
RAM Type: DDR3 
ROM: 8G 
Max. Extended Capacity: 32G 
Color: Black
 Media Supported:
Decoder Format: AVS,H.264,H.265 
Video format: 1080P, 3GP,4K x 2K, ASF, DIVX, FLV, H.263, H.264, H.265, M4V, MJPEG, MKV, MP4, MPEG-1, MPEG-4, MPEG2, MVC, PMP, RM, RMVB, RV, RV10, VC-1, VOB, VP6, VP8, VP9, WMV 
Audio format: AAC, APE, FLAC, M4A, MP3, OGG, WAV, WMA 
Photo Format: BMP, GIF, JPEG, JPG, PNG 
Support 5.1 Surround Sound Output: No
 Product Details:
Support XBMC: Yes 
5G WiFi: No 
WIFI: 802.11b/g/n 
Power Supply: Charge Adapter 
Interface: AV,DC 5V,HDMI,RJ45,SD Card Slot,SPDIF,USB2.0 
Language: Multi-language 
HDMI Version: 2.0 
Other Functions: Others 
External Subtitle Supported: No
 Firmware Information:
System Bit: 64Bit 
Firmware Version: Android 5.1
 Power Requirement:
Power Type: External Power Adapter Mode 
Power Input Vol: 5V 
 Dimension and Weight:
Product weight: 0.2300 kg 
Package weight: 0.4800 kg 
Product size (L x W x H): 11.60 x 11.60 x 2.10 cm / 4.57 x 4.57 x 0.83 inches 
Package size (L x W x H): 13.00 x 13.00 x 8.00 cm / 5.12 x 5.12 x 3.15 inches
 Package Contents:
Package Contents: 1 x R9 Plus TV Box, 1 x IR Remote Control, 1 x HDMI Cable,
1 x Power Adapter, 1 x English Manual
Постапка за превзeмање на производот:
 Напомена: Производот се подига од канцелариите на kupinapopust.mk.
 По уплатата, јавете се на 076-751-915, за да ве информираме кога можете да го подигнете производот. 
 Доколку не сте во можност да го подигнете производот, пишете ни на komercija@kupinapopust.mk ваше име и презиме, е-маил адреса со кој е купен ваучерот, точна адреса каде сакате да го доставиме производот и телефон за контакт.

 Доставата за испораки во Скопје чини 120 ден. за производ до 1 кг. или 150 ден. за брза испорака истиот ден. За испорака низ другите градови во Македонија достава до 1кг. чини 150 ден.


 ул. Никола Вапцаров 3/1, реон 8, Центар, Скопје
(до зградата на Технометал Вардар, спроти АМСМ испитниот центар)
Покажи ми го патот

 тел. 02/ 3 256027,
02/ 3 215988
ONE 075 370 399,
075 340 547


 Раб. време: секој работен ден од 09:00 до 18:00ч.


 e-mail: contact@kupinapopust.mk

 www.kupinapopust.mk

 Facebook


Android TV BOX R9 plus
Smart телевизиска платформа, развиена од GOOGLE. Работи на Android 5.1 Оперативен систем.Може да ве интересираат и следниве понуди:

18 ефективни третмани за слабеење (6 crazy fit третмани, 6 боди врапинг и 6 вакуум системи) - 82%
Салон за убавина „Refresh“, Капиштец
18 ефективни третмани за слабеење (6 crazy fit третмани, 6 боди в...
Уште 7 дена и 1 ч.
 
Релакс масажа на грб со органско кокосово масло - 65%
Салон за убавина „Refresh“, Капиштец
Релакс масажа на грб со органско кокосово масло
Уште 7 дена и 1 ч.
 
Фото - епилација на надусници, пола нозе или интима - 50%
Салон за убавина “Lady M“ - под Железничка станица
Фото - епилација на надусници, пола нозе или интима
Уште 7 дена и 1 ч.
 
Tрпезариска маса MELLTORP
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Tрпезариска маса MELLTORP
Уште 7 дена и 2 ч.
 14 Купувачи
„Ikea“
Kupinapopust.mk - нас.Центар
„Ikea“
Уште 1 ч. 57 мин.
 
Лампа за таван LYSBOJ
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Лампа за таван LYSBOJ
Уште 1 ч. 37 мин.
 2 Купувачи
Со купон од 150 ден. и доплата од 1340 ден. (21.5 евро) добивате 1 ноќевање за 1 лице со вклучен појадок, ручек и вечера + користење на СПА центарот / Термин (01.10 - 31.10.2018 год.) - 59%
Хотел „GRAND ROYALE Hotel & Spa“ Банско
Со купон од 150 ден. и доплата од 1340 ден. (21.5 евро) добивате ...
Уште 6 дена и 8 ч.
 12 Купувачи
Плафоњерка PULT
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Плафоњерка PULT
Уште 1 ч. 53 мин.
 3 Купувачи
Чистење забен камен со пескарење, обработка на парадонтални џепови и полирање на забите до висок сјај - 65%
Стоматолошко - естетско студио „Diamond S Dental“ - Тафталиџ...
Чистење забен камен со пескарење, обработка на парадонтални џепов...
Уште 6 дена и 8 ч.
 2 Купувачи
Пломбирање со нано композитна порцеланска пломба или менување на стара амалгамска (метална) пломба со нова  - 56%
Стоматолошко - естетско студио „Diamond S Dental“ - Тафталиџ...
Пломбирање со нано композитна порцеланска пломба или менување на ...
Уште 6 дена и 8 ч.
 
Избелување на заби со професионална ласерска ламба (3 сеанси) + полирање за природен изглед, без промени на структурата на забот - 83%
Стоматолошко - естетско студио „Diamond S Dental“ - Тафталиџ...
Избелување на заби со професионална ласерска ламба (3 сеанси) + п...
Уште 6 дена и 8 ч.
 1 Купувач