Last minute понуда за летување во Полихроно во Вила Никос за три лица за само 16.337 ден.! 15% попуст за 7 ноќевања за период од 29 јуни - 06 јули со вклучен превоз со Т.А. „Сара травел“

Со купување на овој ваучер добивате  77  "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • Симнато од 19220 ден.
  • Попуст 15%
  • Заштедуваш2883 ден.
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  29.06.2013  до  06.07.2013 

Добивате:
7 ноќевања за три лица за период од 29јуни - 06 јули за во Полихроно - Вила Никос.
Превозот е вклучен во самата цена до самата Вила.
Искористете ја оваа совршена прилика за 7 дневен одмор на прекрасните плажи на Халкидики и за одлични водени лудории со Вашите најблиски.
Појаснување:
Пред да го купите ваучерот јавете се во агенцијата да Ви потврдат дали собите се слободни на телефонскиот број 02/3222-550 и 02/3233-060 и откако ќе добиете потврдна информација тогаш го купувате ваучерот. Откако ќе го купите повторно се јавувате во агенцијата „Сара травел“ да ја потврдите резервацијата.
Задолжително потпишување на договор во просториите на Т.А. „Сара травел“.
Задолжително патничко осигурување.
Сместувањето во студијата е во 13:00 (по локално време) а напуштање на студијата е во 10:00  (по локално време).
Користење на клима уред – вклучено во цената.

Бул. Кочо Рацин бр.26, Скопје
Телефони:
02/ 3 222 - 550
02/ 3 233 - 060
Работно време:
Пон - Пет од 09:00 до 18:00
Саб - од 09:00 до 15:00
www.saratravel.com.mk
Facebook


ВИЛА – НИКОС – ПОЛИХРОНО
Вилата се наоѓа на 200 метри од плажата и 100 метри од центарот во Полихроно. Вилата располага со 1/3 студиа на приземје и 1/4 апп. на први кат. Сите студиа/апп се комфортни, со 3 - 4 засебни стандардни кревети 90x190см, комплетно опремени кујни, сопствени купатила, сопствени тераси, ТВ и клима уред (вклучен во цената) и WI-FI.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

3 третмани за слабеење - 60%
Салон за убавина „Velvet Skin“
3 третмани за слабеење
Уште 6 дена и 13 ч.
 
 • 100 ден.
 • 1500 ден.
Класичен третман на лице (ESENSA MEDITERANA) - 53%
Салон за убавина „Vita Lux“
Класичен третман на лице (ESENSA MEDITERANA)
Уште 6 дена и 13 ч.
 
 • 70 ден.
 • 750 ден.
Вентилатор за лаптоп - 36%
Kupinapopust.mk
Вентилатор за лаптоп
Уште 6 дена и 13 ч.
 
 • 290 ден.
 • 450 ден.
1 ноќевање за 1 лице - ALL INCLUSIVE LIGHT + СПA - 50%
„Winslow Infinity & SPA“ Банско
1 ноќевање за 1 лице - ALL INCLUSIVE LIGHT + СПA
Уште 3 дена и 7 ч.
 
 • 185 ден.
 • 2604 ден.
 5 ноќевања со доручек во Хотел Минај ***!(10.06.2016- 15.06.2016) - КУШАДАСИ - 58%
Хотел Минај *** - Кушадаси
 5 ноќевања со доручек во Хотел Минај ***!(10.06.2016- 15.06.2016...
Уште 4 дена и 7 ч.
 
 • 600 ден.
 • 7440 ден.
Лековит крем „Родопско чудо“ од Green Master®
Kupinapopust.mk
Лековит крем „Родопско чудо“ од Green Master®
Уште 5 дена и 6 ч.
 
 • 390 ден.
Вентилатор за лаптоп - 33%
Kupinapopust.mk
Вентилатор за лаптоп
Уште 6 дена и 13 ч.
 
 • 290 ден.
 • 430 ден.
1 ноќевање со појадок за едно лице + СПА - 40%
Хотел „GRAND ROYALE Hotel & Spa“ Банско
1 ноќевање со појадок за едно лице + СПА
Уште 6 дена и 13 ч.
 
 • 130 ден.
 • 1450 ден.
Професионална шминка - 59%
Make up By Milena
Професионална шминка
Уште 6 дена и 13 ч.
 
 • 90 ден.
 • 1200 ден.
Шоу со ориентални танчерки (ЖАДЕ) за вашата прослава - 39%
Dance & Aerobic Center „MARBAL“
Шоу со ориентални танчерки (ЖАДЕ) за вашата прослава
Уште 3 дена и 14 ч.
 
 • 500 ден.
 • 9000 ден.
Лежечки солариум - 70%
Салон за убавина „Lotos EM“ - нас. Центар
Лежечки солариум
Уште 7 ч. 11 мин.
 2 Купувачи
 • 20 ден.
 • 250 ден.
Депилација на интима, раце и надусници - 51%
Салон за убавина „Lotos EM“ - нас. Центар
Депилација на интима, раце и надусници
Уште 6 ч. 57 мин.
 1 Купувач
 • 50 ден.
 • 350 ден.
Mасажа за трудници - 54%
Салон за убавина „Lotos EM“ - нас. Центар
Mасажа за трудници
Уште 7 ч. 16 мин.
 
 • 110 ден.
 • 800 ден.
Депилација на нозе со препони - 53%
Салон за убавина „Lotos EM“ - нас. Центар
Депилација на нозе со препони
Уште 7 ч. 15 мин.
 
 • 60 ден.
 • 400 ден.
Парцијална масажа + вежби за дренажа - 52%
Салон за убавина „Lotos EM“ - нас. Центар
Парцијална масажа + вежби за дренажа
Уште 7 ч. 16 мин.
 
 • 60 ден.
 • 420 ден.
Испитување на причините за опаѓање на косата - 63%
„Одлично здравје“ - нас.Ново Лисиче
Испитување на причините за опаѓање на косата
Уште 7 ч. 33 мин.
 
 • 1500 ден.
 • 4000 ден.
Скен на
 цело тело со квантна анализа - 68%
„Одлично здравје“ - нас.Ново Лисиче
Скен на цело тело со квантна анализа
Уште 7 ч. 29 мин.
 1 Купувач
 • 650 ден.
 • 2000 ден.
Дијагноза на сите болести на дигестивниот тракт - 51%
„Одлично здравје“ - нас.Ново Лисиче
Дијагноза на сите болести на дигестивниот тракт
Уште 7 ч. 24 мин.
 
 • 990 ден.
 • 2000 ден.
РОДЕНДЕН ВО ПРИКАЗНА ЗА МАЈ И ЈУНИ ЗА 500 ДЕН.
Игротека „ПРИКАЗНА“
РОДЕНДЕН ВО ПРИКАЗНА ЗА МАЈ И ЈУНИ ЗА 500 ДЕН.
Уште 7 ч. 8 мин.
 16 Купувачи
 • 0 ден.
Роденден (мај/јуни) - на нова локација - 40%
Игротека „ВО СВЕТОТ НА ДЕЦАТА“
Роденден (мај/јуни) - на нова локација
Уште 4 дена и 13 ч.
 
 • 1500 ден.
 • 2500 ден.
Месечна членарина за Mix Aerobic Extreme - 42%
“Mix Aerobic & Fitness“ - нас. Центар
Месечна членарина за Mix Aerobic Extreme
Уште 3 дена и 13 ч.
 
 • 700 ден.
 • 1200 ден.
Месечна членарина за фитнес - 40%
Фитнес центар „Будо“ - нас. Центар
Месечна членарина за фитнес
Уште 3 дена и 13 ч.
 
 • 600 ден.
 • 1000 ден.
Шопинг во Софија во сабота, 28-ми мај - 53%
Т.А БИСЕР ПРОМ - Скопје
Шопинг во Софија во сабота, 28-ми мај
Уште 6 ч. 45 мин.
 
 • 560 ден.
 • 1200 ден.
Шопинг во Солун во сабота, 28-ми мај - 19%
Т.А БИСЕР ПРОМ - Скопје
Шопинг во Солун во сабота, 28-ми мај
Уште 6 ч. 45 мин.
 
 • 810 ден.
 • 1000 ден.
3 антицелулитни масажи, 3 LPG и 3 биолифтинг третмани - 77%
„Мое студио Дадар“
3 антицелулитни масажи, 3 LPG и 3 биолифтинг третмани
Уште 6 дена и 13 ч.
 
 • 1490 ден.
 • 6500 ден.
Продолжен викенд (16.06-19.06) во Банско! - 49%
Murite Club Hotel Bansko
Продолжен викенд (16.06-19.06) во Банско!
Уште 6 ч. 45 мин.
 
 • 3689 ден.
 • 7254 ден.
Единечна (160x220) памучна постелнина со дезен по избор - 15%
Kupinapopust.mk
Единечна (160x220) памучна постелнина со дезен по избор
Уште 6 дена и 13 ч.
 
 • 1495 ден.
 • 1750 ден.
Спортска масажа на цело тело (40 мин.) - 50%
Центар за физиотерапија "Ластовица" - спроти Хотел Русија
Спортска масажа на цело тело (40 мин.)
Уште 3 дена и 13 ч.
 
 • 400 ден.
 • 800 ден.
Медицинска масажа на цело тело (45 мин.) - 42%
Центар за физиотерапија "Ластовица" - спроти Хотел Русија
Медицинска масажа на цело тело (45 мин.)
Уште 3 дена и 13 ч.
 
 • 290 ден.
 • 500 ден.
Релакс масажа на цело тело (50 мин.) - 52%
Центар за физиотерапија "Ластовица" - спроти Хотел Русија
Релакс масажа на цело тело (50 мин.)
Уште 3 дена и 13 ч.
 1 Купувач
 • 290 ден.
 • 600 ден.
ЕКСКЛУЗИВЕН БОТОКС третман - 65%
Салон за убавина „Vita Lux“
ЕКСКЛУЗИВЕН БОТОКС третман
Уште 6 дена и 13 ч.
 1 Купувач
 • 50 ден.
 • 1000 ден.
Класичен педикир со парафин - 42%
Салон за убавина „Vita Lux“
Класичен педикир со парафин
Уште 6 дена и 13 ч.
 
 • 70 ден.
 • 600 ден.
Маникир со гел лак на раце или нозе + декорација - 50%
Салон за убавина „Vita Lux“
Маникир со гел лак на раце или нозе + декорација
Уште 6 дена и 13 ч.
 4 Купувачи
 • 50 ден.
 • 500 ден.
Луксузен, колагенски лифтинг третман за Вашата коса - 69%
Салон за убавина „Vita Lux“
Луксузен, колагенски лифтинг третман за Вашата коса
Уште 6 дена и 13 ч.
 
 • 70 ден.
 • 1200 ден.
Професионална шминка и свечена фризура - 61%
Салон за убавина „Vita Lux“
Професионална шминка и свечена фризура
Уште 6 дена и 13 ч.
 1 Купувач
 • 90 ден.
 • 1500 ден.
Кератински третман за трајно исправување и нега + фен - 63%
Фризерско студио „Перфект“
Кератински третман за трајно исправување и нега + фен
Уште 6 дена и 13 ч.
 
 • 1799 ден.
 • 4800 ден.